Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

    Хм, нововъведение...Добре е така - по-шаренко. Благодаря!

    Коментар


    • #77
      До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

      Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
      Хм, нововъведение...Добре е така - по-шаренко. Благодаря!
      Как нововъведение бе човек, така е от месеци
      LZ1PER

      Коментар


      • #78
        До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

        Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
        Как нововъведение бе човек, така е от месеци
        Едва днес го забелязах...

        Коментар


        • #79
          До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

          Ами виолетовото?
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #80
            До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

            Виолетовото е за потребители които са започнали процедура по регистрация но още не са преминали всички изисквания...
            VPetrov.photography

            Коментар


            • #81
              До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

              Това е току-що регистрирал се участник, не съм много сигурен, но май още не е получил и чака одобрение за регистрация.
              Прикачени файлове
              LZ1PER

              Коментар


              • #82
                До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                И още нещо, последно за сега. В календара за месец ноември, не е сменено/премахнато името на състезанието от София Трофи на Бистрица Трофи, освен ако София Трофи няма да се проведе два пъти тази година.
                Благодаря.
                Последно редактирано от Lazar; 08-10-07, 22:02.

                Коментар


                • #83
                  До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                  Не знам тук ли е правилното място да питам но да пробвам.От снощи забелязах че имената на някой участници също и моето вече са в лилаво какво значи това?
                  ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                  тел.088четири 9едно9 4нула4
                  -------------------------------------------------------

                  Коментар


                  • #84
                    До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                    Лилавото значи че са с +право на легитимация(+ПЛ)
                    MG RACING

                    Коментар


                    • #85
                      До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                      А розовите какви са? Защото като чукнах върху един розов ник от списъка на активните в момента потребители, и ми изведе ето това съобщение:

                      vBulletin съобщение
                      sl.daskalov, вие нямате право да достъпите тази страница. Причините за това са няколко и те са:
                      1. Вашите привилегии за достъп до страницата. Може би вие се опитвате да редактирате нечия публикация, да достъпите модераторски или администраторски опции или други системи които са ви забранени?
                      2. Ако се опитвате да публикувате е възможно Администратора да ви е забранил достъпа или вие още да не сте получили активация.








                      Пробвах на всякакви други никове - червени, зелени, сини, само на розовия ник като чукна излиза това, а на другите си отваря профила на потребителя!

                      П.П. Май се сещам! Тия розовите сигурно са в процес на одобряване и регистрация та за това не ми дава да им видя профила!
                      Последно редактирано от sl.daskalov; 11-10-07, 12:06. Причина: Да добавя послеписа!
                      "Do not correct a fool, for he will hate you;
                      Correct a wise man, for he will appreciate you."

                      Коментар


                      • #86
                        До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                        новорегистриран ...
                        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                        Коментар


                        • #87
                          До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                          Първоначално публикуван от stanislav_7140 Преглед на мнение
                          Лилавото значи че са с +право на легитимация(+ПЛ)
                          А тогава аз защо съм син
                          LZ1HKW
                          Реглаж на преден и заден мост
                          My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                          Коментар


                          • #88
                            До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                            Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
                            А тогава аз защо съм син
                            Не си само ти Венци- малкия също

                            А аз да попитам защо някои са наклонени(за справка прикачения файл)
                            Прикачени файлове
                            о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                            Коментар


                            • #89
                              До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                              Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
                              А тогава аз защо съм син
                              Точно това идвах да напиша. Ти и Венци-малкия сте сини... То Венци-малкия май даже трябва да е зелен?! Или поне има и модератор в титлите...
                              Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                              Коментар


                              • #90
                                До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                                Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
                                А аз да попитам защо някои са наклонени(за справка прикачения файл)
                                Е ти пък всичко искаш да знаеш Едни са лилавички, на други пък наклона..
                                Това май идва от "МСС" ама и аз не съм сигурна, до скоро не бях с наклонче ама нещо си играх по настройките...
                                sigpic

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X