Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Не виждам прикаченият файл

    А стига, аз го виждам. Я виж в този пост, има ли прикачен файл?
    Прикачени файлове
    LZ1PER

    Коментар


    • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

      Задачка: Искам да отговоря в един пост на Пепи и на тебе.
      Цъкам на бутончето в долния десен ъгъл на всеки един постинг, който искам да цитирам в отговора си. В резултат, бутончето почервенява.




      Като си нацъкаш всичко, което искаш да цитираш, цъкни бутон "Цитат"

      и вече си готов да отговаряш на цитираните мнения.






      Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
      На всеки пост има ето този бутон (виж прикачения файл)
      натискаш го на всеки пост, който искаш да цитираш, той става червен, на последния от избраните постове след като го маркираш с този бутон, натискаш бутона "Цитат". Когато те се отвори новата страница в полето за писане ще видиш всички цитирани мнения, просто кликаш м/у тях и пишеш отговора.


      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Не виждам прикаченият файл, пробвах с всички бутони които виждам, но не става нищо, моля за пояснение, ако не съм ви досадил. Иначе съм имал случаи, когато съм искал да отговоря на няколко поста, и като не ми се получава пускам по един пост за всеки отговор.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

        А защо да отговориш и на мен, това което написах не е ли така?
        И защо той не вижда прикачения файл, ти виждаш ли го?
        LZ1PER

        Коментар


        • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

          Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
          А защо да отговориш и на мен, това което написах не е ли така?
          И защо той не вижда прикачения файл, ти виждаш ли го?
          Само давам пример бе, Пепи. На тебе няма какво да ти отговаря, ама нали за да се покаже трябва да се отговори на повече от 1 публикация.

          А прикачения файл може да не го вижда по ред причини. Примерно и поради това, че използва някаква защита, която е настроена да блокира картинки с определен размер, който се смята характерен за уеб рекламите.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

            Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
            На всеки пост има ето този бутон (виж прикачения файл)
            натискаш го на всеки пост, който искаш да цитираш, той става червен, на последния от избраните постове след като го маркираш с този бутон, натискаш бутона "Цитат". Когато те се отвори новата страница в полето за писане ще видиш всички цитирани мнения, просто кликаш м/у тях и пишеш отговора.
            Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
            Задачка: Искам да отговоря в един пост на Пепи и на тебе.
            Цъкам на бутончето в долния десен ъгъл на всеки един постинг, който искам да цитирам в отговора си. В резултат, бутончето почервенява.




            Като си нацъкаш всичко, което искаш да цитираш, цъкни бутон "Цитат"

            и вече си готов да отговаряш на цитираните мнения.
            Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
            А защо да отговориш и на мен, това което написах не е ли така?
            И защо той не вижда прикачения файл, ти виждаш ли го?
            Навярно става въпрос за "кавичките" най-долу вдясно. Пробвал съм, и пак пробвах сега, но нищо не почервенява, не става. И пак не виждам никакъв прикачен файл. Може да е нещо настройките на компотера.
            Пепи, не мисля, че V93 иска да спори с теб, просто дава пример с двама участника, единият от които си ти.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

              Въобще не става въпрос за спор, просто аз не го разбрах, но вече е ясно, всъщност по-важното е на теб да ти е ясно
              LZ1PER

              Коментар


              • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                Въобще не става въпрос за спор, просто аз не го разбрах, но вече е ясно, всъщност по-важното е на теб да ти е ясно
                Да ми е ясно, добре, но не ми е:-(((. Нейсе, утре вечер ще продължим, че трябва да спя поне малко, я вижте колко е часът, а утре съм на работа. Чао, Благодаря, надявам се до утре, към 20:00- 20:30 да има яснота по въпроса защо...Ако не, продължаваме.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...


                  Ама как бе човек в горния ти пост си го направил, виждам там две мои и едно на Чаво мнения в един пост.
                  LZ1PER

                  Коментар


                  • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                    А за невиждането на прикачените файлове, вероятно е виновен някой попъп килър, който имаш пуснат. Виж като цъкаш върху иконата на прикачения файл дали не ти светва някакъв ред или иконка някъде. Най-вероятно местоположение е най-горе на страницата. Ако е така цъкни върху него и му дай да показва винаги неща от този сайт.
                    Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                    Коментар


                    • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                      Еййй, V93 много ти благодаря за информацията! Аз пък какви ли не фокуси се мъчех да правя за да цитирам два поста досега !
                      "Do not correct a fool, for he will hate you;
                      Correct a wise man, for he will appreciate you."

                      Коментар


                      • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                        Сега и аз видях "постижението" си, значи е станало, вече разбрах как става. Благодаря. Но и сега не виждам прикаченото, но това не е само тук, и в други теми пак не ги виждам. Но оня ден сменях видеокарта, та може би е от това. Ще се оправя някак си, но ако имате желание да давате акъл, ще съм благодарен. Картата е G-force 2, 64MB RAM, Взех я за 5 лева, че старата правеше номера, и бях я изключил, и ползувах вградената, с нея виждах всичко, и след като сложих "новата"-нищо. Мисля си, че ще се оправя и сам, ама съвети и консултации са добре дошли, още повече, че с компотерите съм на ВИЕ, меко казано.
                        Я, виждам...
                        Последно редактирано от Кольо; 14-11-07, 20:30. Причина: Ми, видях
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Сега и аз видях "постижението" си, значи е станало, вече разбрах как става. Благодаря. Но и сега не виждам прикаченото, но това не е само тук, и в други теми пак не ги виждам. Но оня ден сменях видеокарта, та може би е от това. Ще се оправя някак си, но ако имате желание да давате акъл, ще съм благодарен. Картата е G-force 2, 64MB RAM, Взех я за 5 лева, че старата правеше номера, и бях я изключил, и ползувах вградената, с нея виждах всичко, и след като сложих "новата"-нищо. Мисля си, че ще се оправя и сам, ама съвети и консултации са добре дошли, още повече, че с компотерите съм на ВИЕ, меко казано.
                          Я, виждам...
                          Не е от видеокартата. От някоя параноична антивирусна или антиспам защита е.
                          Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                          Коментар


                          • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                            Първоначално публикуван от Zaarin Преглед на мнение
                            Не е от видеокартата. От някоя параноична антивирусна или антиспам защита е.
                            Windows-а ми е SP1, нямам Firewall, децата се кълнат, че не са правили нищо по настройки и т.н., но тогава (като не виждах) нещо бавно ми зареждаше страницата, а чак днес видях, че ми се отварят в голям формат(ако това е точната дума), т.е. появи ми се "бар" долу, за движение вляво и вдясно, именно заради прикачените файлове. И им виждам половината, е като ги придвижа с бара се вижда всичко, но си мисля, че може би причината е била в по-големия размер на "картинките". Сега ще пробвам с друг прикачен, който също не виждах, и ше видим.
                            Заарине, благодаря за отзивчивостта.
                            Да, и маската на Йордан Колев я виждам вече. Без да съм пипал нищо. Дяволска работа!
                            Последно редактирано от Кольо; 14-11-07, 22:05. Причина: Виждам, виждам!
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                              Венци не може ли да се напише кратко ръководство за никовете, техните цветове, плюсове, звездички......... умирам от смях като видя кои са във Форума - шарено и неясно, знам че в отделни постове има обяснения за това или онова, но не може ли да се систематизира?

                              Коментар


                              • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                                Еми нали все чакам някой друг да ме отмени... но уви... ето го ръководството по цветове и съкращения:

                                http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...483#post278483
                                VPetrov.photography

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X