Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

    Браво, а * това какво е след някой имена?

    Коментар


    • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

      Че потребителят е избрал режим "невидим"...
      VPetrov.photography

      Коментар


      • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

        А плюсът означава че потребителят е включен в листа ви с приятели(ако някои не знае).
        MG RACING

        Коментар


        • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

          "Вие имате отмененено нарушение в OFFRoad-Bulgaria.com"

          какво означава това като заглавие на лично съощение, очевидно генерирано автоматично от мен, до потребител, на който съм дал жълт картон???????

          има ли го, няма ли го картона - за съжаление не мога да се ориентирам.
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

            Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
            "Вие имате отмененено нарушение в OFFRoad-Bulgaria.com"

            какво означава това като заглавие на лично съощение, очевидно генерирано автоматично от мен, до потребител, на който съм дал жълт картон???????

            има ли го, няма ли го картона - за съжаление не мога да се ориентирам.
            И аз получих такова давайки картон преди време. Твойте картони си се виждат в персонални настройки и пише в подробности за състоянието им. А това явно е копие на изпратеното от теб ЛС/давайки картон пращаш ЛС на получателя/...

            Коментар


            • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

              Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
              И аз получих такова давайки картон преди време. Твойте картони си се виждат в персонални настройки и пише в подробности за състоянието им. А това явно е копие на изпратеното от теб ЛС/давайки картон пращаш ЛС на получателя/...
              да, ама защо отменен......... модераторите могат да ги отменят картоните, но ние простосмъртните не знаем защо и как.........дискусиите там не се виждат.

              явно и това работи толкова, колкото и репутацията....... затова спирам и него да го използвам
              ________________________________________________
              Subaru OUTBACK 2,5
              Hyundai TUCSON 2.0

              Коментар


              • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                да, ама защо отменен......... модераторите могат да ги отменят картоните, но ние простосмъртните не знаем защо и как.........дискусиите там не се виждат.

                явно и това работи толкова, колкото и репутацията....... затова спирам и него да го използвам
                Ванка, картонът който си дал не е отменен.
                При даване на картон, ти, както и получилия наказанието получавате Лс, обаче не знам защо текста е такъв, излиза, че наказанието не отменено, което не е така. Нека Венци да каже, или нещо не разбираме или е грешка в превода
                LZ1PER

                Коментар


                • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                  не знам защо, но в някои теми вместо ОЦЕНЯВАНЕ е останало

                  ГЛАСУВАИТЕ ЗА ТЕМАТА
                  Прикачени файлове
                  Последно редактирано от IvanIvanovi; 25-02-08, 15:27. Причина: добавяне на картинка
                  ________________________________________________
                  Subaru OUTBACK 2,5
                  Hyundai TUCSON 2.0

                  Коментар


                  • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                    Обръщам внимание и на новата възножност на софтуера за създаване на "социални групи".Намира се в персонални настроики.Така всеки участник може да направи група(Затворена само за избрани хора или отворена за всички).Много полезно допълнение но още не е разпростанено и използвано.
                    Успех
                    MG RACING

                    Коментар


                    • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                      Виждам горе вдясно бутон "Добави към репутацията на ххх"
                      да , ама като го натисна , ми излиза прозорец с текст, че първо трябва да оценя репутацията на други хора

                      Кой са те, и как се прави това?

                      С по-силно натискане на бутона не става,

                      PS
                      е, това не го разбрах как стана - в момента работи, а не помня с кого от колегите експериментирах, за да видя точния текст на съобщението , за "другите" хора

                      Добре де , вече работи
                      Последно редактирано от Veni1; 15-07-08, 16:38. Причина: ами проблема се реши от само себе си

                      Коментар


                      • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                        Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                        Виждам горе вдясно бутон "Добави към репутацията на ххх"
                        да , ама като го натисна , ми излиза прозорец с текст, че първо трябва да оценя репутацията на други хора

                        Кой са те, и как се прави това?

                        С по-силно натискане на бутона не става,

                        PS
                        е, това не го разбрах как стана - в момента работи, а не помня с кого от колегите експериментирах, за да видя точния текст на съобщението , за "другите" хора

                        Добре де , вече работи
                        За да не може да се злоупотребя със системата за репутация, като се гласува непрекъснато и тенденциозно за един и същи човек, има ограничение, че когато гласуваш за един човек, след това трябва да си гласувал за поне 10... или май бяха 20(не съм сигурен за точната бройка ) други и чак след това ще е възможно да се гласува отново за него.
                        Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                        Коментар


                        • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                          Други 19 души и 20-тия път ще ти даде да гласуваш за първия човек пак.
                          Veni1, има доста теми с подробности около репутацията в този раздел. Потърси и прочети
                          Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                          A2 (+)

                          Коментар


                          • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                            Първоначално публикуван от Zaarin Преглед на мнение
                            За да не може да се злоупотребя със системата за репутация, като се гласува непрекъснато и тенденциозно за един и същи човек, има ограничение, че когато гласуваш за един човек, след това трябва да си гласувал за поне 10... или май бяха 20(не съм сигурен за точната бройка ) други и чак след това ще е възможно да се гласува отново за него.
                            то хубаво, ама напоследък нещо не намирам останалите 15 за "зеленко"


                            трябва произволно да цъкам на някой, че да мога да отлича всеки път тези десетина души, които ме радват и са полезни често..........
                            ________________________________________________
                            Subaru OUTBACK 2,5
                            Hyundai TUCSON 2.0

                            Коментар


                            • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                              Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                              то хубаво, ама напоследък нещо не намирам останалите 15 за "зеленко"


                              трябва произволно да цъкам на някой, че да мога да отлича всеки път тези десетина души, които ме радват и са полезни често..........
                              Абе, прав си, и на мен ми се случва често да не ми дава да гласувам за някого, ама и иначе пак зле. А от друга страна дори да гониш бройка, едва ли цъкаш съвсем случайно, така че все нещо ти е привлякло вниманието и в тези постове
                              Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                              Коментар


                              • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                                Имам въпрос за група "приятели". Какво се прави с тая група? не мога, примерно, да изпратя едновременно на всички съобщение. Или да си обсъдим нещо в групата без другите, дето не ги интересува, да си губят времето да го гледат?
                                Изобщо, каква е идеята на тия групи? за функционирането им питам. Другото е ясно.
                                НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
                                Omnia vincit amor !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X