Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

    Понеже виждам че има много потребители които не могат да се ориентират в новите функции и възможности откривам тази тема която ще служи да обяснява неяснотите.

    И така първото което съветвам всеки е да натисне бутона Въпроси/Отговори който се намира горе в ляво и да прочете за основните функции и начин на работа. След това ако не може да се справи да попита в тази тема и ще му бъде отговорено. Но моля преди това да прочете всички отговори за да не се налага да отговаряме по няколко пъти за едно нещо...

    И така до момента забелязахме че основния проблем идва от две места. Работа с Лични съобщения и работа с текстовия редактор. Личните съобщения тук са ограничени на 50 броя. Моля да проверите и ако те надвишават това количество да изтриете ненужните ви. И не забравяйте това да го направите отделно за входящи и след това за изходящи съобщения. Изборът между двете кутии (входящи и изходящи) се прави от падащото меню което се намира точно под цветната лента.

    Следващия голям проблем който забелязвам е че никой не обръща внимание на персоналните настройки. А именно отивате в Настройки (КП) - бутон най-горе в ляво и след като ви се отвори новия екран намирате в полето в ляво бутона "Редактиране опции". Едни от важните опции които следва да настроите са: Часовата зона и Интерфейс на редактора за съобщения. Много е важно да изберете опцията: разширен интерфейс - пълен WUSIWYG режим - само така ще имате достъп до емотиконите...
    VPetrov.photography

  • #2
    А как да ги забраня съвсем? Това не го намерих(((

    Коментар


    • #3
      От Настройки (КП) след това Редактиране опции в страницата която се зареди има Уведомление & за съобщения там има графа Лични съобщения махаш отметката на Разрешаване на лични съобщения и си готов
      Поздрави

      Коментар


      • #4
        Не бе, пази боже, не личните съобщения ами гадните емотикони. Аз да не съм некъв смрадлив виртуал да се крия от народа. Съобщенията са си съобщения, ами не съм на 12 години да говоря с комикси. Дебилните картинки от мое име не ги ща.

        Коментар


        • #5
          С премахването на достъпа до имотиконки, не се ли премахваше и възможността за редактиране на личните постове??

          Коментар


          • #6
            Не знам, не знааааааааааааааааааааааааам! И въпиют гласовете ни в таз електронна пустиня и няма Глас Отгоре, няма Път към Истината, и види се малко са останали грешните ни дни.
            Амин!
            Или па като и без тва няма модератори, да земем да манем да пцуеме и да фанем да ... А?

            Коментар


            • #7
              Ей ти! От електронната пустиня... Я вземи звънни
              VPetrov.photography

              Коментар


              • #8
                Rep Power???

                Венци к'фа е хавата с репутацията?

                Стеф, аз не разбрах само да спреш иконите на всички слагаме ли да не ти се виждат или само да спреш да не се виждат иконите които ти слагаш, като последното е насоката на объркването ми, защото може да и не ги слагаш, от тва по спряно няма . аз съм деформиран и дорде пиша ми се промъкФат и , просто ей така, без да усетя , ето пак опаа, гршка... така де : ) и ; ) ако са без интервал написани виняги излизат на икони, както и някои други = : D.. еех

                Коментар


                • #9
                  Слабеят мисловните ми сили и види се близо е краят Ми(((
                  Ето, ясно разбрах само последното съобщение, на Пророкът Насов, да са вечно ясни и мъдри Словата Му!
                  Край! Ше идем да се утепем с глава у стената, после ше фанем да се напием, ше го ударим на развратен живот и ше пишем само с комикси!
                  А некой се е обадил в психиатрията, а ... Сичко виждам!

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                    Rep Power???
                    И аз немога да го разбера. Тия репутацйи нещо полудяха.

                    Коментар


                    • #11
                      В момента се настройват нивата и съотношенията на репутаците. Още ден два ще е така. Репутацията се изчислява по доста сложен алгоритъм в който има много фактори и е важно да се определи правилната формула... Но ще бъде изключително полезна и информативна обещавам...
                      VPetrov.photography

                      Коментар


                      • #12
                        Явно одъртявам защото таки и не разбрах от бързия ми преглед на новия форум как нова тема да се появи в графата нови теми! Нписах си тема и пост обаче той така и не се появи в графата "нови теми". Преди ставаше автоматично а сега как е?
                        Поздрави
                        ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

                        Коментар


                        • #13
                          Много просто, ще се появи там само ако някой друг напише нещо в нея. Иначе няма причина да е в нови теми, нали вие сте я писали значи автоматично че сте я и прочели. Тоест в нови теми са само такива които вие не сте чели...!
                          VPetrov.photography

                          Коментар


                          • #14
                            Да верно, логиката е правилна! Но нали на предишния не беше така, та затова се изненадах.
                            Благодаря!
                            ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

                            Коментар


                            • #15
                              Как се редактират тия пусти мнениея Хептен не мога да се оправя с тях Някои могат други не могат Ужас Някой ще ми помогнели?
                              о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X