Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

    Просветна ми!

    Наполовина...

    На тия дето са с курсив не им се променя цвета на ника, независимо от титлите!

    Ама не знам какво означава курсива... Май не е от МСС...
    Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

    Коментар


    • #92
      До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

      Това точно беше моя грешка...
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #93
        До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

        На мен пък ми харесваше, беше по "естетически курсиво" Кой повдигна въпроса
        sigpic

        Коментар


        • #94
          До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

          Аз
          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

          Коментар


          • #95
            До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

            Здравейте,

            Възможно ли е цвета на името ми, да не е лилав?
            Бих искал да си остане както преди - в синьо.

            Благодаря

            Коментар


            • #96
              До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

              Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
              Здравейте,

              Възможно ли е цвета на името ми, да не е лилав?
              Бих искал да си остане както преди - в синьо.

              Благодаря
              хахаха Извинете, но просто онзи ден си мислех
              за лилавото, че все пак "мъжки" форум на някой може да не
              му е "любимият" цвят Макар че на мен ми харесва
              Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
              A2 (+)

              Коментар


              • #97
                До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                Цвети, на теб ти е смешно ама на мен не. Това ливаво направо ми "бърка в очите", много ме дразни. Съгласен съм дори на отнемане на +ПЛ, само и само да не е лилаво...

                Коментар


                • #98
                  До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                  да, вече ми е ясен въпроса с рестрикциите относно аджамиите тук

                  но остана една въпросителна - защо не мога да си сложа подпис във постовете?

                  или това е част от новобранските неволи?

                  Благодаря за отговора

                  Коментар


                  • #99
                    До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                    Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                    да, вече ми е ясен въпроса с рестрикциите относно аджамиите тук

                    но остана една въпросителна - защо не мога да си сложа подпис във постовете?

                    или това е част от новобранските неволи?

                    Благодаря за отговора
                    Да, от новобранските неволи е. Като понатрупаш още малко постове ще можеш.
                    Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                    Коментар


                    • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                      Здравейте!От 2005 сам почти денонощно във форума и намеренията ми са да продължа да черпя информация от знащи и можещи хора от същия този форум,но имам въпрос.Как така се получи,че от утвърден учасник ми бяха отнети првилегиите като се има в предвид,че никога не съм си позволявал да пиша нещо нецензурно или да спамя теми.Ако това е някаква гешка бихте ли я поправили или ако пък не то обяснете причината.Благодаря и лек ден.

                      Коментар


                      • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                        Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение

                        ... отивате в Настройки (КП) - бутон най-горе в ляво и след като ви се отвори новия екран намирате в полето в ляво бутона "Редактиране опции". Едни от важните опции които следва да настроите са: Часовата зона и Интерфейс на редактора за съобщения. Много е важно да изберете опцията: разширен интерфейс - пълен WUSIWYG режим - само така ще имате достъп до емотиконите...
                        Направил съм тези настройки и съм ги запазил, но не мога да слагам емотикони (или не знам как, освен като напиша съответното й име оградено с двоеточия) и което е по-лошото, не мога да ползвам другите екстри като bold, italic, вмъкване на линкове и т.н. Моля, някой да каже какъв е проблема, ако това е възможно да се установи по направеното описание.
                        По-добре късно, отколкото по-късно.

                        Коментар


                        • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                          И при мен беше така, всички настройки - ОК, обаче "муцунките" и другите "eкстри" ги нямаше.
                          Преинсталирах си браузъра (Опера) и всичко си е на линия сега
                          Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                          A2 (+)

                          Коментар


                          • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                            Простете мен индианеца, но да ви попитам: Как става това с цитирането на два или повече цитата в един мой пост? Виждам, че е възможно, но нещо не мога да се оправя. Пробвах, но нещо не ми се получава, та ако може на човешки език, нали съм инди...
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                              На всеки пост има ето този бутон (виж прикачения файл)
                              натискаш го на всеки пост, който искаш да цитираш, той става червен, на последния от избраните постове след като го маркираш с този бутон, натискаш бутона "Цитат". Когато те се отвори новата страница в полето за писане ще видиш всички цитирани мнения, просто кликаш м/у тях и пишеш отговора.
                              Прикачени файлове
                              LZ1PER

                              Коментар


                              • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                                Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                                На всеки пост има ето този бутон (виж прикачения файл)
                                натискаш го на всеки пост, който искаш да цитираш, той става червен, на последния от избраните постове след като го маркираш с този бутон, натискаш бутона "Цитат". Когато те се отвори новата страница в полето за писане ще видиш всички цитирани мнения, просто кликаш м/у тях и пишеш отговора.
                                Не виждам прикаченият файл, пробвах с всички бутони които виждам, но не става нищо, моля за пояснение, ако не съм ви досадил. Иначе съм имал случаи, когато съм искал да отговоря на няколко поста, и като не ми се получава пускам по един пост за всеки отговор.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X