Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

    Давайте сега да оправим това което не работи... Аватарите си оправете сами, тъкмо ще са актуални...
    VPetrov.photography

  • #2
    Ъъъ таковата... Да попитам това ли ще е окончателния облик на платформата ?

    Немога да кача снимка как изглежда при мен. Но за миграция към по-ново ми се струва доста "обрано". С какво да помагаме, че да стане какъвто е замисъла ?

    Коментар


    • #3
      Дизайна в момента въобще не обсъждаме. Нека да оправим всичко с наличната информация и да се чете както трябва, накрая ще визията ще оправим бързо...
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #4
        Ами аз неуспявам да добавя аватар, макар и същия като предния. Снимки не успявам да кача тук в темета примерно. Също така немога да видя постовете които съм започнал, а само тези в които съм участвал. Аа.. няма и емотикончета
        Прякор - също не се показва.

        п.п. има ли планове да сработи новата платформа с Tapatalk отново ?

        Благодаря, моля не приемайте постовете ми за мрънкане, напротив. Винаги съм за новото и различно, така че с каквото мога ще помагам за пускане в действие и подобряване на новата платформа.
        Последно редактирано от I.Stoyanov; 21-10-19, 15:20.

        Коментар


        • #5
          1. В "new topics" ми излизат много на брой RSS теми. Преди го нямаше. Не е функционално така.
          2. Полето с информация за потребителя до всеки пост е ненужно високо. 2 реда пост заема половин екран. Ето според мен какво може да се направи:
          - стил за липсващ аватар - просто да не го показва, когато такъв няма
          - "on-line" индикатора е най-отдолу и заема място като за 20-ина индикатора - да се премести или до името вида протебител, или на друго подходящо място.
          - "Share" и "tweet" могат да се съберат на един ред
          - между горния ръб на полето и снимката, между снимката и името/ника, между ника и индикатора, между индикатора и клубовете, и най-вече между клубовете и датата на регистрация местото е ненужно много.
          - Ако шрифта се смали малко и поле "регистрация" и поле "публикации" и полето с ника много по-често ще излизат на един ред.

          При всичките тия неща изпълнени, полето ще стане съизмеримо със старото, вместо както сега 3/4 от екрана на монитора да е бял и да побира 3 поста, вместо 10.

          3. Не излизат подписи.

          4. Гледах няколко теми, постнах няколко поста, снимка още не съм качвал, но до тук всичко работи и проблеми не съм забелязал.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #6
            OK, действаме...
            VPetrov.photography

            Коментар


            • #7
              Сложих RSS в игнорирани, спря да ми показва постовете.

              Аватар не можах да си кача. Избрах си го, и до там. Не ми да де грешка, но и не се появи.

              Показване на подпис е настройка - видях я. Показване на аватар също. Просто като няма е редно да не го показва.

              При редактиране на профил слага ник-нейма в поле "new eMail", а не трябва.

              ПП: Новото качване на снимки е омотано. Качва, но като си на Upload, без да си натиснал "send to server" ти показва среден пръст. Не е интуитивно така. При ОК трябва директно да го качи и толкоз.

              Иначе качва и големи файлове. Ура!
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #8
                Сега качването на снимки работи.

                Коментар


                • #9
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #10
                    И работи много бавно
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #11
                      На мен ми направи впечатление, че не приема създаване на нов профил на кирилица. (Mac os x / Safari 13).
                      Дела трябват, а не думи.

                      Коментар


                      • #12
                        И аз не можах да кача аватар, нито чрез качи файлове, нито чрез външен линк, не успявам за проба и да кача снимка тук, не е интуитивно менюто за снимките, много неща не са на БГ език, бавен е форума, това засега от мен. Ще се справите, успех

                        Коментар


                        • #13
                          Аватарите още не са оправени, в момента се занимават с тях, надявам се до няколко часа... За някои неща е факт, бавен е форума, това ще видим накрая, първо да тръгнат функционалностите...
                          VPetrov.photography

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            Сложих RSS в игнорирани, спря да ми показва постовете.

                            Аватар не можах да си кача. Избрах си го, и до там. Не ми да де грешка, но и не се появи.

                            Показване на подпис е настройка - видях я. Показване на аватар също. Просто като няма е редно да не го показва.

                            При редактиране на профил слага ник-нейма в поле "new eMail", а не трябва.

                            ПП: Новото качване на снимки е омотано. Качва, но като си на Upload, без да си натиснал "send to server" ти показва среден пръст. Не е интуитивно така. При ОК трябва директно да го качи и толкоз.

                            Иначе качва и големи файлове. Ура!
                            откъде го игнорира?
                            ________________________________________________
                            Subaru OUTBACK 2,5
                            Hyundai TUCSON 2.0

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение

                              откъде го игнорира?
                              User settings -> account -> най-долу
                              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                              Телефон - в профила!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X