Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • trajal
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Миналата година наистина имаше спорове за музиката. И с право. Щото имаше и малки деца и т.н.
    Абе в гората май си е по-добре на повечко тишина. На морето е друго,

    Остави коментар:


  • TigerHunter
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
    Това, че няма ток е добре. Тъкмо имам оправдание да не мъкна музиките.
    Жоро, аз ще взема генераторчето и поне един удължител от 25м. Не разбрах защо базата на бара ще е "временна". В смисъл, там само да ядем и пием ли, или ще става и за палатки?
    Бих помолил за местоположението на картата, ако на някой му се занимава.

    Остави коментар:


  • izo4x4
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Първоначално публикуван от Estranged Преглед на мнение
    [ATTACH=CONFIG]242419[/ATTACH]
    Ето тук е написано. Поздрави!

    Остави коментар:


  • Estranged
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MAP_2.jpg
Прегледи:1
Размер:182.9 КБ
ID:5205113

    Остави коментар:


  • Фани
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
    Има място за паркиране на "приходящите"... Мисля, че в общите правила е написано...
    Пише за осигурени места за паркиране за настанените в хотел и за палатковия лагер, но за такива, които ще идват и си отиват през 4-те дни - не видях, а това ме интересува.

    Остави коментар:


  • izo4x4
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
    Въпрос - за "приходящите" почитатели на офроуд-а помислено ли е къде могат да паркират в близост до х-л Здравец или до Арена-та?
    Има място за паркиране на "приходящите"... Мисля, че в общите правила е написано...

    Остави коментар:


  • Vili4ka
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
    Имам питане към организаторите:
    Не разбрах къде и кога става записването за конкурса"най-красив автомобил"и от колко до колко часа ще трябва да стои и къде возилото(т.е.няма да може да се ползва)?
    Току-виж добичето грабнало някоя награда,дорде не се е поодрало и овъргаляло...
    Предвиден е в програмата за 5ти Септември, а информацията от организатора е следната :

    17.00 – 19.00 Конкурс за най-красив джип ЗА НАГРАДИТЕ НА JACK DANIEL'S TENNESSEE WHISKEY. Гласуване от зрителите.
    Място – пред сцената на ARENA OFFROAD 2010

    Остави коментар:


  • Фани
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Въпрос - за "приходящите" почитатели на офроуд-а помислено ли е къде могат да паркират в близост до х-л Здравец или до Арена-та?

    Остави коментар:


  • mbenz
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Имам питане към организаторите:
    Не разбрах къде и кога става записването за конкурса"най-красив автомобил"и от колко до колко часа ще трябва да стои и къде возилото(т.е.няма да може да се ползва)?
    Току-виж добичето грабнало някоя награда,дорде не се е поодрало и овъргаляло...

    Остави коментар:


  • павле
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    На 18 Август изпратих заявка за резервация в хотел Копривки вие ми върнахте отговор да изпратя данни за резервацията и адрес където да си ги получа и да заплатя съответната сума на куриера аз отоговорих на имеила , още нямам посещение защо.
    Ако резервацията ми е валидна все още когато доида на 3ти мога ли да си заплатя на място .
    Пиша тук понеже нямам оговор на имеила които ви изпратиш вчера и не мога да се свържа по телефона .
    Сигурен съм че лудницата при вас в момента е пълна и напрежението е голямо и стават грешки молая за съдеиствие .

    Остави коментар:


  • trajal
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Това, че няма ток е добре. Тъкмо имам оправдание да не мъкна музиките.

    Остави коментар:


  • zzlatev
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Първоначално публикуван от gladiator Преглед на мнение
    Колега, в палатковия лагер като цяло няма ток.
    Бивака е бивак, там хората освен че ядат и се веселят, също спят. Разчитам на всички да не се повтаря неудобната за някои ситуация от миналата година в бивака да не може да се спи от шум до 3 часа през нощта, а в 7 сутринта пак да се почва с музиката. Мислете за решение след 12 часа да има възможност за пълноценна почивка в бивака, много хора идват с жени и деца на палатка, не е редно да бъдат мъчени с нон стоп купон. Между другото, встрани от бивака има едно отлично равно място, което смятам официално да предложа за временна база на бар Наздраве. Равно, могад да седнат и да копунясват много хора. Пловдивската група го знаят, това е площадката на паметника.

    Остави коментар:


  • gladiator
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
    Да питам, при лагера на "Бар Наздраве" ще има ли ток. Та да нося уредбите с музиката.
    Колега, в палатковия лагер като цяло няма ток.

    Остави коментар:


  • trajal
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Ми, нека изчакаме отговора.

    Остави коментар:


  • TigerHunter
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Oтговорът на този въпрос е от съществено значение! Ако е "не" , вземам генераторчето.
    Жоро, музиката я вземи непременно!

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X