Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тихомир
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
    Не знам дали ще се съберат,Ама разбрах че каквото остане отива за лечението на Андрей. Е това е мъжка приказка.
    Ако е така то дори Кольо не би трябвало вече да има нещо против 3-те лева. Браво на организаторите за това решение.

    Остави коментар:


  • targa
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
    Дали ще се съберат 15 000 палатки?
    Не знам дали ще се съберат,Ама разбрах че каквото остане отива за лечението на Андрей. Е това е мъжка приказка.

    Остави коментар:


  • gladiator
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Зравейте Кольо,

    Не трябва да Ви притеснява това, че има заявки за палатковия лагер. Обстоятелствата и разположението на терена за Събора налагат да има добра организация на отделните райони. Особено важен е въпросът с паркирането на голям брой автомобили, а също и трафика по единствения път до и към мястото.

    Само като информация, 6-ти септември е Денят на Пловдив, а 5-ти септември е неделя. Това значи, че много пловдивчани ще бъдат там горе и биха искали да палаткуват на същото място.

    ВСИЧКИ, които желаят да ползват палатковия лагер на Събора ще имат място да разпънат палатка и да паркират автомобила си до нея.

    ВСИЧКИ, които желаят да посетят ARENA OFFROAD 2010 са добре дошли, независимо къде са си разпънали палатката, дали спят на хотел или са от съседното село...ВХОД СВОБОДЕН ЗА СВОБОДОМИСЛЕЩИ ХОРА.

    Всички искаме събитието да става все по-голямо и все по-значимо, но разрастването води със себе си нови задачи и проблеми за решаване.

    Относно траяла: Ангажиментът за траяла на Третия Офроуд Събор бе поет от Пловдивската офроуд група. Момчетата работят от три седмици по трасе и обща подготовка. До утре ще бъде активна и тема за траяла в този раздел на форума, където ще се вкарва информация и ще се задават въпроси. Отговорите ще бъдат давани от представители на Пловдивската група, а не от Gladiator.

    Колега Кольо, Съборът е голямото, важно и национално събитие. Изложението и Балкан Офроуд Маратон 2010 са само част от занимателната програма ( анимация ) в рамките на този Събор.
    Всички медии и власти питат обаче какво ще правим, какво е това и т.н. Месеци наред обяснявахме наред като проповедници, минахме дори през работното име 3 в 1, но накрая изкристализира ARENA OFFROAD.

    Ще се радвам да видя Вас и много други приятели на офроуда на Копривките край Пловдив.

    Сърдечни поздрави

    За Gladiator
    Александър Ковачев

    Остави коментар:


  • Тихомир
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
    Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
    Уважаеми колеги... ...А колкото до Събора, тази година се очакват и се създава организация за над 15 000 човека...
    Хм, х 3 лв на калпак. Догодина аз ще се нагърбя. Пак в централна България. Около Шумен.
    Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
    ...........
    @ Юли : Три лева на човек, ако се спи на палатка. Ако е на хотел или само мине и се прибере, просто трябва да си приготви пара за бира (и за хотела де)
    Дали ще се съберат 15 000 палатки?

    Остави коментар:


  • Lazar
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Дърт, не се заричай, че току-виж са те прее*али.

    Остави коментар:


  • targa
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
    Уважаеми колеги... ... А колкото до Събора, тази година се очакват и се създава организация за над 15 000 човека...

    Хм, х 3 лв на калпак. Догодина аз ще се нагърбя. Пак в централна България. Около Шумен.

    Остави коментар:


  • Кольо
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Мен например ме притеснява това, че ще има разни пропуски и записвания за спане на палатка. Мисля, че те мярнах миналата година в Приморско(но може и да греша)-там нямаше никакви предварителни записвания и заявки, просто всеки който искаше да дойде и да си разпъне палатката беше добре дошъл, като единственото условие беша да почисти след себе си. Думата ми е за свободата. Питам-ако дойда без предварително записване, и си опъна палатката някъде из планината-ще ме допуснете ли през деня в района на събора? Ако ме допуснете-за какво са тези предварителни записвания и попълване на заявки. Ако пък не ме допуснете-нима това ще е събор на свободомислещи хора които искат само да си направят веселото и да си премерят карданите...

    Изложението-нищо лошо, даже много хубаво, надявам се тази година да има още повече изложители.
    Старта на БОМ-мен лично не ме вълнува толкова много аз съм почитател на другия тип офроуд, но с удоволствие ще дойда да погледам големите.

    Пък за това, че съборът е няква част от нещо по-голямо-няма какво да спорим, който има очи вижда, и има уши чува... Не искам да ставм пак лошия човек, затова спирам с критиките, и се надявам съфорумците да дойдат на събор, и този събор да е още по-добър от предишните.

    Остави коментар:


  • izo4x4
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Само дето предните две години съборът беше направен за ентусиастите съфорумци, също от ентусиасти а тази година е накаква част от друго събитие. А много участници тук, както и аз очакват с нетърпение да дойде Септември именно заради съборът. Като еднствено по важност мероприятие, а сега се оказва, че съборът е съпътстващ другите мероприятия на органитора.
    Кольо, нищо не пречеше Балакан офроуд маратон да почне в Трявна, или Севлиево, или Шумен. Ама няма ли да е мегатъпо, ако най-голямото оф-роуд рали в БГ не стартира при събора на офроудърите? А изложението е за да може всички да си сверим часовника, нали така? Кой ти каза, че съборът е "някаква" част от нещо си? Той си е първа и основна част от арената... И навсякъде си фигурира като такава... Просто кратко и ясно питам кой какво го притеснява? Нека да си каже докато има време.

    Поздрави!

    Остави коментар:


  • Кольо
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Само дето предните две години съборът беше направен за ентусиастите съфорумци, също от ентусиасти а тази година е накаква част от друго събитие. А много участници тук, както и аз очакват с нетърпение да дойде Септември именно заради съборът. Като еднствено по важност мероприятие, а сега се оказва, че съборът е съпътстващ другите мероприятия на органитора.
    Нейсе, ще дойдем за да се видим с познатите си, да се запознаем с други нови и надявам се приятни хора, а ако витарат ми е готова дотогава-и да участвам в траяла.
    Като казах траял-може ли повее информация за вида терен и препятствията които са подготвени-за да знаем какво ни очаква. А ако все още трасето не е готов-надявам се да получим яснота след като всичко е решено.

    Остави коментар:


  • Венцислав Петров
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Уважаеми колеги... Както на всички е известно, стараем се всяка година Съборът да е различен, на ново място и с нови изненади... Както и се включват нови хора в организацията... Ако всяка година гърбим Злати, накрая ще го уморим нали така?

    Та на въпроса, тази година ще се съчетаят три много интересни мероприятия на едно място. Плюс още много изненади и надявам се перфектна организация с която са се заели фирма Гладиатор, Списанието и още доста хора... Надявам се всичко да бъде наред и както е традицията всеки път нещата да стават все по-добре...

    Този път основен двигател на организацията както и основен финансов спонсор ще бъде фирма Гладиатор Сашо Ковачев. Знаете го доста от вас, сигурен съм че ще се справи повече от добре... Е ще се изгърби както си му е традицията, ама да знаете че сам си сложи главата в торбата, както и Злати предните години... Да му пожелаем успех и с каквото можем да сме полезни... А колкото до Събора, тази година се очакват и се създава организация за над 15 000 човека...

    Остави коментар:


  • Юли
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    малиии, ма се обрквам , това нали е национален събор на форума , или

    извинявам се предварително

    Остави коментар:


  • gladiator
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
    Или редът на изписване е сбъркан, или това е мероприятие на " Gladiator Offroad Technik" и следва да се промени заглавието на раздела.
    Уважаеми Giorgio

    Gladiator Offroad Technik е организатор на Arena Offroad 2010! Като такива сме домакини на Третия национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com, Специализираното изложение Offroad&Outdoor и на първите три дни от международната надпревара Balkan Offroad Marathon! Като такива сме се нагърбили с не леката задача да организираме Третия национален събор във всичките му детайли и условности. Ето защо си позволяваме да отправим покана към всички Вас от наше име!
    Ако все пак това не Ви е достатъчно добре описано и обяснено в предходните теми или просто не сте го разбрали Ви молим лично да ни извините и се чувствайте поканен по реда, по който Вие виждате нещата!

    Поздрави
    Димитър Лазаров

    Остави коментар:


  • giorgio
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Елементарната етика изислква домакинът да се "подпише" последен...

    П.П. Справка за миналогодишния Събор тук.
    Последно редактирано от giorgio; 10-08-10, 14:44.

    Остави коментар:


  • izo4x4
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
    Или редът на изписване е сбъркан, или това е мероприятие на " Gladiator Offroad Technik" и следва да се промени заглавието на раздела.
    Както миналата година Организатор (ок, изпълнител или подизпълнител) беше оф-роуд клуб Приморско, така тази година е Гладиатор. Да речем, че Венци е натоварил Сашо и ко с организацията...

    @ Юли : Три лева на човек, ако се спи на палатка. Ако е на хотел или само мине и се прибере, просто трябва да си приготви пара за бира (и за хотела де)

    Остави коментар:


  • Юли
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    само товали ще са расходите по посещението , по 3 лева , все пак има хора дето ще сабират левчета още от днес за събитието


    П,П, спорна работа на организаторите

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X