Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • manQK78
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Никъде не е публикувана банкова сметка за плащане...

    Остави коментар:


  • Жеко Жеков
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    За да бъде сигурна вашата резервация е необходимо да предплатите Вашите стаи на посочената банкова сметка

    Относно резервирането на хотел на коя банкова сметка да се превеждат парите?

    Остави коментар:


  • izo4x4
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Понеже обсъждането на трите лева започна от моето мрънкане-предлагам да спрем да ги мислим. Както вече казах-за всички ни са пренебрежимо малко в сравнение с другите ни разходи. Пиша последно изречение по повод таксата-хареса ми мнението, че те са и също един вид филтър за несериозници.

    Имам и още едно предложение-нека на видно място да се сложи кутия за събиране на помощ за Андрей. И да бъде добре оповестено къде ще се намира, и който желае-да си пусне лептата. Така освен купон ще направим и едно добро.

    Още не знам колко човека ще дойдем, затова и не си попълвам заявката, но когато се изясни-ще се запиша официално.

    Чакам с нетърпение темата за траяла...
    Радвам се, че ти увря главата ... това на шега де.
    Относно кутията, надявам се този път да не нося горичивите спомени от Белоградчик, когато в кутията имаше смехотворно малко пари на фона на броя хора, които бяха на събора... Все пак сега има ясна цел за помощ - ЖИВОТ!

    Остави коментар:


  • Кольо
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Понеже обсъждането на трите лева започна от моето мрънкане-предлагам да спрем да ги мислим. Както вече казах-за всички ни са пренебрежимо малко в сравнение с другите ни разходи. Пиша последно изречение по повод таксата-хареса ми мнението, че те са и също един вид филтър за несериозници.

    Имам и още едно предложение-нека на видно място да се сложи кутия за събиране на помощ за Андрей. И да бъде добре оповестено къде ще се намира, и който желае-да си пусне лептата. Така освен купон ще направим и едно добро.

    Още не знам колко човека ще дойдем, затова и не си попълвам заявката, но когато се изясни-ще се запиша официално.

    Чакам с нетърпение темата за траяла...

    Остави коментар:


  • maystor
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Познавам Сашо Ковачев доста отдавна и само мога да кажа, че държи на думата си. Не бойте се, не е опрял той самият до Вашите 3 лв.
    Ето , аз няма да идвам, но моля Венци Петров, от мое име да даде 6 лв. после като се видим, ще му ги върна. Пък може да се видим и преди това.

    Остави коментар:


  • rocky
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Относно траяла,
    най късно до утре сутринта ще се пусне тема с кратко описание, а до 3-4 дни ще се публикува и правилник. Сега само ще спомена, че трасето няма да бъде много тежко, а технично и атрактивно.

    Остави коментар:


  • SAZ_Extreme
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Ние вярваме в организаторския екипЩе сме на линия всички.

    Остави коментар:


  • Юли
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
    Юли, ти искаш ли да те направим Шеф на бариерата?
    аз не съм дисциплиниран и одговорен човек съжалявам , не ставам

    Остави коментар:


  • zzlatev
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Юли, освен Венци и мен в организацията е и цялата Пловдивска група - Руси, Наско Делев, Калаша, Митака, Стоян Дифендъра, Вальо Друкман и още куп народ и от Пловдив, и от Форума. Бъди спокоен, всичко се прави в добрите стари традиции с още повече мерак и със сигурност с още по-добър резултата. Апропо, ти искаш ли да те направим Шеф на бариерата?

    Остави коментар:


  • Юли
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Злати , нали знаеш че повечето тука сме тома неверници , и повечето хора искат да са убедени във нещата , исках да кажа че ако се включат поне във морална подръжка ти, Венци, Джордо и много други да не изброявам сега , доказа ли се, и хората ви имат дуверие , това го отправям към организаторите да се огледат и да ви активират , тогава успеха е гарантиран , предполагам коло е трудна една такава организация за което се въсхищавам на организаторите

    Остави коментар:


  • zzlatev
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    И още нещо важно, както всяка година и сега ще има нужда от доброволци за организацията . Ето темата - http://www.offroad-bulgaria.com/show...52#post1245752, моля дайте едно рамо.

    Остави коментар:


  • gladiator
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
    Попитах, защото в официалните изявления на организаторите не се споменава. Разбира се, че всички ще подкрепят тази кауза.
    Уважаема cveta68 и КОЛЕГИ

    Преди доста време в една лична среща между Венци Петров, Злати Златев и Сашо Ковачев се направи устна договорка, че АКО /подчертавам АКО/ останат средства, дай боже да останат, те ще бъдат пренасочени към дарителската сметка на Андрей!
    Андрей е наш колега и приятел. През последните няколко месеца, с неговия проблем ангажирахме вниманието на цялата общественост в това число и Вас! Благодарни сме от все сърце за отзивчивостта Ви! Поклон пред всички вас! Не искахме този път да се преекспонира темата и да доведе до допълнително натоварване, както във Вас така и в Андрей! Всеки събран лев е с цел покриване на разходи, а всеки останал лев ще бъде внесен по сметката на Андрей!
    Надявам се с това въпроса да е разяснен и благодаря на многобройните регистрации които получаваме за палатковия лагер и хотелите!

    Поздрави
    Димитър Лазаров

    Остави коментар:


  • cveta68
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
    Андрей е част от екипа на Гладиатор и един от нас и със сигурност каквото остане, отива за него. Сашо Ковачев е поел този ангажимент и като се покрият всички разходи, ще е ясно и как ще се помогне на Андро. Това не подлежи на никакво съмнение, Сашо го потвърди и пред Венци Петров и мен в разговор.
    Отваряйки дума за Андро, на място също ще има нужната организация да се събира помощ за лечението му, който иска, ще може да се включи директно.

    Попитах, защото в официалните изявления на организаторите не се споменава. Разбира се, че всички ще подкрепят тази кауза.

    Остави коментар:


  • zzlatev
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
    А аз не разбрах, че каквото остане ще се използва за лечението на Андрей...поне не видях такова изявление от страна на организаторите...
    Андрей е част от екипа на Гладиатор и един от нас и със сигурност каквото остане, отива за него. Сашо Ковачев е поел този ангажимент и като се покрият всички разходи, ще е ясно и как ще се помогне на Андро. Това не подлежи на никакво съмнение, Сашо го потвърди и пред Венци Петров и мен в разговор.
    Отваряйки дума за Андро, на място също ще има нужната организация да се събира помощ за лечението му, който иска, ще може да се включи директно.

    Остави коментар:


  • cveta68
    отговори
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
    Не знам дали ще се съберат,Ама разбрах че каквото остане отива за лечението на Андрей. Е това е мъжка приказка.
    А аз не разбрах, че каквото остане ще се използва за лечението на Андрей...поне не видях такова изявление от страна на организаторите...

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X