Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

    [quote=Zaarin;456142]Моля, хората които ще са в групата по настаняването да ми изпратят имената си, за да ги изпратя на rosslan или да ги пратят директно на него. Аз сега ще му изпратя моето и тези, които вече имам.

    bochopz -боян христев пз-к
    . LRE Bulgaria.
    RRC SE V8 91г.

    Коментар


    • #92
      До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

      Групата за Изложението и Фотоизложбата - данни за баджовете.
      Георги Йорданов - ник Gere
      Руслан Лозев - ник Rosslan
      Нейчо Наков - ник Нейчо Наков
      Злати Златев - ник zzlatev
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • #93
        До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

        Първоначално публикуван от rosslan Преглед на мнение
        Това е работен вариянт, пример за бадж. Може да се направи и със снимка, но ме притеснява как ще се развие във времетоНа хорта, чиито имена съвпадат с ника, разбира се ще е малко по-различно
        Моля за бързи коментари и мнения и ако решим да ги напрая навреме


        PS Представянето не е най-доброто, но мисля, че се добива представа и е база за коментари.
        Дайте да уточним един размер за баджовете, за да може който иска да си напечата сам.

        Рослане ?

        Коментар


        • #94
          До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

          Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
          Дайте да уточним един размер за баджовете, за да може който иска да си напечата сам.

          Рослане ?
          Размера е на кредитна карта!
          Баджовете които ще направя ще са БЕЗ снимки!
          Най-добре е да ми пратите име и ник на хората, които ще помагат в организацията и аз ще направя, за да са еднакви.
          През празниците няма да съм в България, понеделник ще събера всички данни които имам и отивам да ги принтна на по-дебела хартия.
          Пздрави!
          VARADERO SD2

          Коментар


          • #95
            До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

            За групата, ангажирана около концерта поемаме ние-Skorpion_vd i Lorys -правим на цялата група и слагаме в баджове от магазина/нали за такива говорите?/така ще е по-лесно и ще ни е приятно да се вкл с още-нещо!

            Коментар


            • #96
              До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

              Какво стана с идеята за работна среща? Дайте да измислим нещо за начаналото на другата седмица? Мисля, че никак няма да е зле поне по някой друг доброволец от всяка група да е говорил с останалите, за да се съгласуват предварително нещата.
              Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

              Коментар


              • #97
                До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                Първоначално публикуван от Zaarin Преглед на мнение
                Какво стана с идеята за работна среща? Дайте да измислим нещо за начаналото на другата седмица? Мисля, че никак няма да е зле поне по някой друг доброволец от всяка група да е говорил с останалите, за да се съгласуват предварително нещата.
                +1
                Само да не е в някой пиано-бар
                Добри срещи се получават при кулата в Лозенец.

                Коментар


                • #98
                  До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                  Аз съм ЗА среща, кажете къде и кога.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • #99
                    До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                    За групата за Изложенитео и Фотоизложбата съм купил баджове.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                      За групата за Изложенитео и Фотоизложбата съм купил баджове.
                      Трябва да съгласуваме размера! Аз ги правя с размер на кредитна карта, хоризонтални!
                      VARADERO SD2

                      Коментар


                      • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                        Първоначално публикуван от rosslan Преглед на мнение
                        Трябва да съгласуваме размера! Аз ги правя с размер на кредитна карта!
                        Точно, баджовете са стандартни за тоя размер.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                          Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                          Аз съм ЗА среща, кажете къде и кога.
                          Да кажем вторник(може и понеделник, но сряда мисля че вече е късно) от 19:30-20:00 часа... Румбата да каже къде е тази Кула в Лозенец
                          Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                          Коментар


                          • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                            Трябват ли още доброволци ? В петък сутринта мога да бъда в Белоградчик.
                            Уморените коне не ги убиват , нали ??

                            Коментар


                            • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                              Първоначално публикуван от Макавеев Преглед на мнение
                              Трябват ли още доброволци ? В петък сутринта мога да бъда в Белоградчик.
                              Заарин определено има недостиг на хора в групата по Настаняване.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                                Заарин определено има недостиг на хора в групата по Настаняване.
                                Добре , чакам на л.с. място и време на среща , свеждане на задачи и др. такива подробности. Тия , дето сме от провинцията ще ни е трудно за евентуална среща в София ....... Може би на конференция по скайп-а..
                                Уморените коне не ги убиват , нали ??

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X