Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

    Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
    Масите 6 и 7 са запазени в бирария "При кулата".

    Само да напомня, че ни трябва някой, който да познава игрите за Плейстейшън, и да организира провеждането на състезанието. Никой ли не иска да си признае, че играе игрички !!!!

    Ще има технически екип, който ще монтира игрите, ама веселата част ще трябва ние да си организираме!
    Имам бегли познания в "областа" и с радост ще помогна с каквото мога

    Коментар


    • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

      в колко часа остава срещтата-19.00 или 20.00 ч.
      ние от провинцията щте може ли да доидем?
      (поне да се запознаем.тьи като сьм от скоро и все още не познавам никого)
      А относно бирарията все някак сте я намеря.
      . LRE Bulgaria.
      RRC SE V8 91г.

      Коментар


      • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

        Който може, идва от 19, който не може, по-късно. Ако не можеш да откриеш мястото, звънни 0887590528 Злати.
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

          ок щте сам там в 19.00 (ако се загубя щте звьнна)
          . LRE Bulgaria.
          RRC SE V8 91г.

          Коментар


          • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

            От понеделник до четвъртък дните са ми ангажирани до късно.От вкъщи до "кулата" разстоянието е 140 км. Невъзможно ми е за среща . Все пак в петък сутринта ще бъда в Белоградчик. Ако на място може да ми се разяснят задълженията.... Бързо уча.. Съжалявам , че няма да мога да дойда на срещата.
            Уморените коне не ги убиват , нали ??

            Коментар


            • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

              Ще бъда там около 19.30!
              VARADERO SD2

              Коментар


              • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                Злати, вземи баджовете, ще се опитам да подготвя част от хартийките!
                Поздрави!
                VARADERO SD2

                Коментар


                • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                  Аз също ще се опитам да дойда Злати!
                  Последно за колко часа е срещата?
                  LZ1HKW
                  Реглаж на преден и заден мост
                  My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                  Коментар


                  • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                    Към 19:30ч. ще съм там и аз.
                    Поздрави.

                    Коментар


                    • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                      Като гледам явно реалистичният час за започване е около 19:30. И да закъснее някой, ще му разкажем какво сме говорили до пристигането му . Не идването не е фатално. Идеята е да се съберем поне по няколко човека от група, за да направим някаква координация и да помислим повечко глави над евентуалните проблеми. После ще се координираме вътрешно по групи на място.
                      Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                      Коментар


                      • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                        И аз ще дойда на срещата...моля да ме имате предвид! Надявам се да стигна на среме в 19.00 часа.

                        Коментар


                        • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                          До сега баджове имат!

                          Венцислав Петров
                          Веско
                          Макавеев
                          Нейчо Наков
                          Luminosa
                          Fotina
                          Nana
                          Spas55
                          Zaarin
                          rosslan
                          rumbata
                          Gere
                          zzlatev
                          bochopz
                          Vladi333
                          hillti
                          sabin
                          Стефан
                          scorpion_vd
                          lorys
                          -----------------------------------------------------------------------
                          Моля всеки, който не вижда ника си и трябва да му бъде направен бадж, да пише тук или на лично съобщение до утре 4.09, 10.00ч. ,когато правя последните бройки!
                          -----------------------------------------------------------------------
                          Поздрви!
                          До скоро на събора
                          Последно редактирано от Веско; 03-09-08, 11:37. Причина: Още имена
                          VARADERO SD2

                          Коментар


                          • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                            Предлагам тези, които ще тръгваме в петък рано сутринта от София да се разберем за час и място. Какво ще кажете за 7:00 на изхода на Костинброд? Или малко по-рано или малко по-късно?
                            Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                            Коментар


                            • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                              Първоначално публикуван от Zaarin Преглед на мнение
                              Предлагам тези, които ще тръгваме в петък рано сутринта от София да се разберем за час и място. Какво ще кажете за 7:00 на изхода на Костинброд? Или малко по-рано или малко по-късно?
                              Аз съм "ЗА"
                              7,00 е добър час за тръгване.

                              Коментар


                              • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                                За съжаление поради изникнали ангажименти отпадам от доброволстването и целия събор.

                                Приятно изкарване!
                                Георги Гатев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X