Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

    За Изложението и Фотоизлажбятя сме 4-ма:
    Нейчо Наков
    Gere
    Rosslan
    zzlatev
    Но и аз мисля, че фланелка и шапка с логото на Форума и надпис Организатор е достатъчна. Баджове ще си подсигурим.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • #62
      До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

      Първоначално публикуван от hilllti Преглед на мнение
      Няма проблем,
      но понеже времето ме притеснява направо предлагам фланелките и шапките да са само с логото на форума+организатор, а по баджовете да се напише ник или аватар, така ще мога още утре да задействам пръчката. Мисля, че 40+40 би трябвало да стигнат с една резерва от 10компл. (всъщност незнам колко ще са общо колегите!)
      Както и да ги направиш, все е добре.
      Времето е малко, но ако можеш да включиш някъде трикольора, в тениската или шапката.
      Все пак е национален празник.

      Подсещам всички доброволци по възможност да се оборудват с PMR станции.

      Коментар


      • #63
        До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

        Първоначално публикуван от hilllti Преглед на мнение
        Няма проблем,
        но понеже времето ме притеснява направо предлагам фланелките и шапките да са само с логото на форума+организатор, а по баджовете да се напише ник или аватар, така ще мога още утре да задействам пръчката. Мисля, че 40+40 би трябвало да стигнат с една резерва от 10компл. (всъщност незнам колко ще са общо колегите!)
        Направо пускай еднакви фланелки, без имена, само с логото на форума и организатор. Всеки да си направи прост бадж - отляво снимка или аватар с ник, отдясно името.
        Show must go on!
        LZ1VES

        Коментар


        • #64
          До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

          Да, фанелките и/или шапки няма смисъл да са с имена. Баджовете наистина предполагам, че всеки сам може да си разпечата... но все пак ще е хубаво да са еднакви.
          Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

          Коментар


          • #65
            До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

            Горе долу знае ли някой колко комплекта да пусна.
            Около 35 достатъчни ли са? Въпреки,че аз ще се застраховам с няколко комплекта.
            LZ1HRD

            Коментар


            • #66
              До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

              Мога да се заема с по-простички баджове, направени на принтер!
              Все пак, ще ми е необходим списък, като мога да принтна и празни на които името да се добави ръчно на място.
              В Копи Центъра на "Красно Село" 1бадж излиза 1.06лв а принтер А4 1.20лв.
              Наистина ако има баджове е добре да са еднакви!
              VARADERO SD2

              Коментар


              • #67
                До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                Spas55 и приятелката му се присъединяват към групата по настаняването. Имам имената им. Дайте да уточним на кой да се прати списъка, ако ще се печатат централно? Или последно всеки сам?
                Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                Коментар


                • #68
                  До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                  До края на деня ще пусна проект/и за фланелка и шапка, одобрявяме, и ги пускам за печат.
                  LZ1HRD

                  Коментар


                  • #69
                    До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                    пишете ме и мен кьм доброволците (ако има места разбира се) мога да доида на 4 ти трьгвам от пазарджик с омега-PA4841BA наи вероятно сам ако има желаешти може да се чакаме някаде по пьт да пьтуваме заедно 0898 629-520 боян
                    . LRE Bulgaria.
                    RRC SE V8 91г.

                    Коментар


                    • #70
                      До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                      Първоначално публикуван от bochopz Преглед на мнение
                      пишете ме и мен кьм доброволците (ако има места разбира се) мога да доида на 4 ти трьгвам от пазарджик с омега-PA4841BA наи вероятно сам ако има желаешти може да се чакаме някаде по пьт да пьтуваме заедно 0898 629-520 боян
                      Да те включим в групата по настаняването, че все още сме крайно недостатъчно хора, имаш ли нещо против?
                      Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                      Коментар


                      • #71
                        До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                        няма проблем важното е да помогна с каквото мога
                        . LRE Bulgaria.
                        RRC SE V8 91г.

                        Коментар


                        • #72
                          До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                          Ето и едно предложение (скалъпено на бързо). Който каквито предложения за корекции има да казва, защото утре трябва да пусна поръчка, иначе може и да не ми стигне времето.
                          Приех идеята на rumbata и включих трикольора, чието бяло ще бъде маркирано(като размер според мен е добре,иначе ще "бие" така да се каже логото)
                          Размера на тениската е XL....а ако има някой с по-голямо "самочувствие" ще пусна и по-глеми
                          П.П
                          Идеи за още текст в +/-?
                          Тениските предлагам да са бели, както и шапките (ще се откроява добре).....ако не, дайте предложение за цвят.
                          Прикачени файлове
                          LZ1HRD

                          Коментар


                          • #73
                            До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                            Според мен са добри - имат си всичко и нямат излишни финтифлюшки.

                            Но думата "организатор" би ми харесвала повече, ако е с два размера по-дребен шрифт.

                            Тогава между нея и "Национален събор..." може да има малко повече бяло пространство.

                            Поздрави!

                            P.S. Ако това не усложнява процеса, възможно ли е да има и размер L? Освен това - кога и как ги плащаме?
                            Искам България чиста!

                            Коментар


                            • #74
                              До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                              Първоначално публикуван от Spas55 Преглед на мнение

                              Но думата "организатор" би ми харесвала повече, ако е с два размера по-дребен шрифт.
                              Тогава между нея и "Национален събор..." може да има малко повече бяло пространство.

                              Реалния размер на "Национален събор..." т.е височината на буквата е 3см. ако се намали стават вече малки, но може да се направи по голяма дистанция м/у думите.
                              П.П
                              Файла е работен - корекции всякакви могат да се правят,като размер,позиции,ред,цветове и т.н
                              LZ1HRD

                              Коментар


                              • #75
                                До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                                С Веско, Събин и братя Петрови сме поне xxl или дори xхxl. Иначе фанелките са супер. Само по време на Събора трябва да се дават по списък на Организационния екип и на никой друг.
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X