Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

    То доброволци няма, ако и джипките не дойдат, кофти ден

    Ще се пренасочваме с наличната жива сила по позиции явно. На 5-ти ще сме по настаняване, на 6-ти по събития и т.н.
    Show must go on!
    LZ1VES

    Коментар


    • #47
      До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
      Като отговорник на групата за Изложението давам малко повече подробности.
      Изложителите ще се настаняват на определените им места още на 5 септември. Рано сутринта ние трябва да оградим с колчета и шарени ленти отделните "парцели" за всяка фирма и през деня да ги посрещаме и насочваме кой къде да спира и са опъва шатрите. На 6 септември работата ще е доста по-малко. Трябва да се организират участниците в Конкурса за най-добър джип и да се организира състезанието по теглене на джип. Общо работа за 2-3 часа. Това е.
      Засега в екипа сме Злати и Росслан( ако е съгласен да е в този екип), трябват ни още 2-ма.
      Потвърждавам желанието си да помогна с организацията. Очаквам информация и оказания на 05.09 съм на линия!
      Поздрави!
      Руслан Лозев
      VARADERO SD2

      Коментар


      • #48
        До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

        Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
        Добре е да се видим края на тази седмица или началото на другата, за да знаят хората за организацията и си поемат конкретните задачи.
        Надявам се дотогава да имаме и чертежа на събора.
        Това беше добра идея и жалко, че заглъхна, защото дните се търкалят.

        Ако такава среща не стане, би било добре тук по-ясно и конкретно да очертаем къде и за какво са нужни помощници (евентуално и с какво трябва да се снабдили). Така всеки ще може да насочи някъде - според умения, възможности, час на пристигане и т.н.

        Както ми изглежда дотук, голяма част от организацията вероятно не е наша работа: допълнително осветление на въпросните 8 декара; химически тоалетни и временни кошчета за смет (обръчи с чували) и т.н. Все важни неща, където се събират неколкостотин или няколко хиляди души.

        Но в онова, което е наша работа, какво и колко е нужно - колчета, въженца, флагчета, картони за надписи, радиостанции, мегафони?

        И какво прави, например, екипът по настаняването? Бих се включил в него, ако ще съм полезен след 14.00 ч в петък, когато планирам да съм пристигнал и да съм се настанил.

        Поздрави!
        Искам България чиста!

        Коментар


        • #49
          До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

          Първоначално публикуван от Zaarin Преглед на мнение
          Аз освен да поема изготвянето на списък за групата по настаняване... ама за целта първо ще трябва да вземат да се обадят якакви доброволци . Никой ли, имащ желание да помага, не планира да дойде още на 5ти сутринта?
          +1
          Руслан Лозев
          VARADERO SD2

          Коментар


          • #50
            До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

            Една от фирмите, участниците в изложението, ще предостави еднотипни фланелки за всички доброволци, така, че да се различават от останалите. Това е вариант ако не можем да направим фланелки с името( ника) на всеки и надпис Организатор. Така всички от Организационния екип поне ще се познават по дрехите.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • #51
              До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

              Първоначално публикуван от rosslan Преглед на мнение
              +1
              Руслан Лозев
              Руслане, само те моля да уточниш в кой от двата екипа да те броим - за Изложението или по Настаняването? Засега си при Изложенето.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • #52
                До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                Руслане, само те моля да уточниш в кой от двата екипа да те броим - за Изложението или по Настаняването? Засега си при Изложенето.
                Добре!
                Имам скромен опит с изложби и проектиране на панаир.
                VARADERO SD2

                Коментар


                • #53
                  До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                  Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                  Една от фирмите, участниците в изложението, ще предостави еднотипни фланелки за всички доброволци, така, че да се различават от останалите. Това е вариант ако не можем да направим фланелки с името( ника) на всеки и надпис Организатор. Така всички от Организационния екип поне ще се познават по дрехите.
                  Това е ок,
                  а за да успея до датата на събора с фланелки (евентуално и шапки) най късно до края на деня ще имам нужда от поименен списък на участващите, ако не алтернативата е да ги пускам директно с логото на форума и "Организатор" като дима отпред или отзад, за което пак ми трябват бройки (за да не пускам наизуст "в повече"), времето е много малко да не казвам, че може и да нестигне.
                  LZ1HRD

                  Коментар


                  • #54
                    До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                    Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
                    Аз ще подготвя за тези, които ще помагат за концерта и игрите списък и ще поема разходите по изработката им. Около 15 човека ще са.

                    Нека и другите колеги пратят имена и снимки.

                    Може да се направят и малко резервни с място за снимка и име, за доброволците на място.
                    Ще е хубаво да знам, какви основни цветове ще ползваш за фланелка (примерно бяло с лого+ текст) шапка - червена с бяло лого, или бяла с червено лого на форума, което е по удачно според мен, за да не стане малко смешничко с различни цветове
                    LZ1HRD

                    Коментар


                    • #55
                      До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                      Първоначално публикуван от hilllti Преглед на мнение
                      Това е ок,
                      а за да успея до датата на събора с фланелки (евентуално и шапки) най късно до края на деня ще имам нужда от поименен списък на участващите, ако не алтернативата е да ги пускам директно с логото на форума и "Организатор" като дима отпред или отзад, за което пак ми трябват бройки (за да не пускам наизуст "в повече"), времето е много малко да не казвам, че може и да нестигне.
                      Ако можеш да пуснеш фланелки с логото на форума и надпис Организатор е най-добре. Може да пуснеш поне 40 броя, с различни размери, от XXXL до М например, да има и за по-големите и за по-дребните. Излишните ще изкупим за следващи мероприятия.
                      Show must go on!
                      LZ1VES

                      Коментар


                      • #56
                        До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                        Писали сме едновременно.

                        Аз няма къде да правя фланелки. Писах за списък на организаторите, но понеже ще е динамична организацията, по-добре да направим фланелки или шапки в повече, излишните ще ги купим за други случаи.
                        Show must go on!
                        LZ1VES

                        Коментар


                        • #57
                          До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                          Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
                          Писали сме едновременно.

                          Аз няма къде да правя фланелки. Писах за списък на организаторите, но понеже ще е динамична организацията, по-добре да направим фланелки или шапки в повече, излишните ще ги купим за други случаи.
                          Няма проблем,
                          но понеже времето ме притеснява направо предлагам фланелките и шапките да са само с логото на форума+организатор, а по баджовете да се напише ник или аватар, така ще мога още утре да задействам пръчката. Мисля, че 40+40 би трябвало да стигнат с една резерва от 10компл. (всъщност незнам колко ще са общо колегите!)
                          LZ1HRD

                          Коментар


                          • #58
                            До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                            Първоначално публикуван от hilllti Преглед на мнение
                            Ще е хубаво да знам, какви основни цветове ще ползваш за фланелка (примерно бяло с лого+ текст) шапка - червена с бяло лого, или бяла с червено лого на форума, което е по удачно според мен, за да не стане малко смешничко с различни цветове
                            Няма ли да е добре, цветовете да са тъмнозелени или каки например по-offroad
                            с уважение..
                            VARADERO SD2

                            Коментар


                            • #59
                              До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                              Rumbata
                              Bat Georgeone
                              Luminosa
                              Lorys
                              Skorpion_vd
                              Това е групата, ангажирана около концерта
                              Има още 2-3 "невръстни"доброволци в пубертетна възраст, които съм "зарибила" и ще помагат.
                              Мъжете ще осъществяват координацията с група ОФФ-роуд и Б.Т.Р.и ще шпионират м/увременно какво прави конкуренцията от др. групи
                              Дамската част ще свърши останалата работа!
                              Има ли вече водещ и сценарий ?

                              Коментар


                              • #60
                                До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                                На 5-ти петък следобед ще съм в Белоградчик. Ако е полезно, ще нося комплект акумулаторен инструмент, види - за фотоизложбата и пр.
                                Симеон. Потърсете ме на 0896/739001

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X