Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

    Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
    Добре е да се видим края на тази седмица или началото на другата, за да знаят хората за организацията и си поемат конкретните задачи.
    Надявам се дотогава да имаме и чертежа на събора.
    +1. Поздрави!
    Искам България чиста!

    Коментар


    • #32
      До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

      Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
      Добре е да се видим края на тази седмица или началото на другата, за да знаят хората за организацията и си поемат конкретните задачи.
      Надявам се дотогава да имаме и чертежа на събора.
      Да вземем да уточним някаква дата? Че ми изкачат и други ангажименти за началото на другата седмица и трябва да взем ги разпределя кой за кога...
      Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

      Коментар


      • #33
        До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

        Аз имам много работа по София и мислех да дойда наготово, но както се очертава да представим снимките за изложбата на събора ще трябва да се материализирам в Белоградчик малко по-рано. Така че предполагам някъде от 4-ти натам може да се разчита на мен за всичко каквото трябва по подготовката.
        LZ1GYY
        0898 436 956

        Коментар


        • #34
          До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

          Първоначално публикуван от gere Преглед на мнение
          Аз имам много работа по София и мислех да дойда наготово, но както се очертава да представим снимките за изложбата на събора ще трябва да се материализирам в Белоградчик малко по-рано. Така че предполагам някъде от 4-ти натам може да се разчита на мен за всичко каквото трябва по подготовката.
          Фотоизложбата е част от Изложението, значи сме в един екип. Аз ще съм от 4-ти вечерта там и ще спретнем всичко. С Росслан ставаме 3. Ще добавя е фотоизложбата в Официалната програма.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • #35
            До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

            Пишете ме и мен в тази група,на 5.09 сутринта съм там и ще помагам с каквото мога.
            LZ1NBN

            Коментар


            • #36
              До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

              Група Изложение и Фотоизложба - Гере, Нейчо, Росслан, Злати. За реденето на снимките ще ни трябват поне още 2-ма помошници.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • #37
                До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                Ето последните новини за двете групи:

                - ръководител на групата за концерта е Диана - skorpion_vd, екип за концерта Luminosa, Rumbata, Bat Georgeone (търсят се още поне 2 човека) - осигуряващи оперативната координация с изпълнтелите, рекламодателите (банери, реклами и др.) както и контрол реда за влизане зрителите на концерта вечерта. До запълване на седящите места от хора с билети (от форума), други зрители няма да бъдат допускани.

                - ръководител на групата за състезанието с игри Плейстейшън - ( търси се човек, познаващ компютърните игри, в частност за Сони Плейстейшън) който да води записването, класирането на участниците и награждаването.

                В изложбената площ ще има щанд на Sony Professional Europe, където ще бъдат показани най-новите професионални камери на Sony - HVR-HD1000, PMW-EX1 и PMW-EX3, както и аксесори за тях.
                Последно редактирано от Веско; 26-08-08, 09:48. Причина: Уточнения
                Show must go on!
                LZ1VES

                Коментар


                • #38
                  До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                  Заарин е ръководител на групата по настаняване, и на него са му необходими поне още 4 човека.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • #39
                    До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                    Дали да не измислим някакви еднотипни баджове или тениски за хората занимаващи се с организацията, та да могат да ни разпознават по-лесно?
                    Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                      Добре ще е.

                      Има някакви по-големи джобчета за окачване на врата, да сложим вътре отпечатана бланка с аватара, името и голям надпис "Организатор събор Offroad-Bulgaria.com" например.

                      Който може да купи такива джобчета, ще му ги платим на място.
                      Show must go on!
                      LZ1VES

                      Коментар


                      • #41
                        До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                        И ако някой може да направи еднотипната бланката, че мен никакъв ме няма с предпечатната подготовка .
                        Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                          Tематa за баджове и други опознавателни знаци за организаторите е доста важно нещо.
                          Аз се занимавах една седмица (преди половин година) за дизайн на "карти за принадлежност", който се прие с единодушие, НО уви от тогава до сега имам снимки на едва 6 или 7 души от форума (исключително малко даже и за дребна серия)....язък, понеже това щеше да бъде перфектната лигитимация.
                          По темата- мога да използвам идеята от картите и да направя баджове отпечатани на цветен принтер (няма нужда от офсет, за 3 дни), само че без снимки - ник и аватар, който ще взема от форума.

                          Ако не, мога да направя подготовката и да отпечатам карти, каквито решим по принцип, но според мен освен карти е хубаво да се облече и тениска, с отличителните "знаци"+ник, която да подсказва за "организатор" и/или лице, към което може да се отправят въпроси свързани с програма,ред,настаняване, както и при възникване на проблеми от всякакво естество.
                          Имам свободно време до края на седмицата и мога да го ползвам.

                          Мога да поема направата на тениски и баджове (ако се приеме)
                          за което ще ми трябват точни бройки и имена, а за надписите какви да бъдат ще го доуточним допълнително тук.
                          П.П

                          Дажи и шапки ми се въртят из главата!
                          LZ1HRD

                          Коментар


                          • #43
                            До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                            На мен идеята ми харесва. Особено за шапките, ако наистина е възможно да се направи за толкова време, установил съм от опит, че те се забелязват най-отдалеч.
                            Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                            Коментар


                            • #44
                              До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                              Идеята е супер!

                              Баджове с аватар(или снимка) и имената ще свършат работа!
                              Шапка като задължителен атрибут за организаторите е много добре!
                              Аз ще подготвя за тези, които ще помагат за концерта и игрите списък и ще поема разходите по изработката им. Около 15 човека ще са.

                              Нека и другите колеги пратят имена и снимки.

                              Може да се направят и малко резервни с място за снимка и име, за доброволците на място.
                              Show must go on!
                              LZ1VES

                              Коментар


                              • #45
                                До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                                Аз освен да поема изготвянето на списък за групата по настаняване... ама за целта първо ще трябва да вземат да се обадят якакви доброволци . Никой ли, имащ желание да помага, не планира да дойде още на 5ти сутринта?
                                Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X