Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пети Национален оффроуд събор 06-09.09.2012 - Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    Първоначално публикуван от Людмил Кюковски Преглед на мнение
    Не ми е идеята за "такса" .Идеята ми е да съберем пари и да поканим някоя рок група .
    Рок група може да намерим и за без пари или за някаква малка съма, НО ще вдигнем Приморско, а лагерниците който си лягат по рано на УРА !
    Така че това не е много добра идея. На Белоградчик ако помните дойде БТР, но тогава бяхме в центъра и рано приключи цялото нероприятие, а дойде ли на плажа някоя група ще дивеем до зори
    SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
    +359 0878 888 874
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

    Коментар


    • #92
      От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

      Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
      Предлагаш - да се въведе "такса за участие", подобно на някои от съборите на автомобилните форуми? ........
      Аз лично трудно схващам ревльовците които са намерили пари за покупка и поддръжка на джип, но пискат като ощипани булки кога стане въпрос за 20лв.
      Ай сиктир, Драги зрители.
      Познавам хора които са заделяли от нищото за някоя добра идея. Достатъчно е те да дойдат.
      Кой не иска да задели 20 лв за такса, няма работа на Офроуд събор. Мое мнение.

      Ако организаторите преценят, че нямат нужда от допълнителни средства, това трябва да си остане тяхно решение. Ние бихме могли поне да предложим.
      Пак мое лично мнение.
      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
      Към модераторите-А изтрийте го сега.
      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

      Коментар


      • #93
        От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

        Аз лично, по-скоро бих участвал в смс акция в помощ на арестуваните в Русе митничари, отколкото с участие в организирането на събор в Приморско.
        Демокрация, един вид.

        Коментар


        • #94
          От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

          Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
          Аз лично трудно схващам ревльовците които са намерили пари за покупка и поддръжка на джип, но пискат като ощипани булки кога стане въпрос за 20лв.
          Ай сиктир, Драги зрители.
          Познавам хора които са заделяли от нищото за някоя добра идея. Достатъчно е те да дойдат.
          Кой не иска да задели 20 лв за такса, няма работа на Офроуд събор. Мое мнение.

          Ако организаторите преценят, че нямат нужда от допълнителни средства, това трябва да си остане тяхно решение. Ние бихме могли поне да предложим.
          Пак мое лично мнение.
          Йес начи ! Само да се организира, щото ползвателите на организацията сме много и различни!

          Коментар


          • #95
            От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

            Който и където да организира, смятам, че е добре да се знае предварително приблизително колко хора ще присъстват. Така планирането ще е по-точно. Предложението ми е организатора да обяви предварително записване по подобен начин като за състезанията и да се заплаща символична сума която да действа дисциплиниращо на записващия се. По този начин организатора ще има известна сума предварително, която ще е налична към момента на организиране а не след това да се надява да си възстанови разхода. Все пак организатора не е предприемач, който да инвестира и после да се надява за печалба. А за самия събор дали ще има такса според мен трябва да реши организатора и да се обяви предварително за да няма сърдити гости.

            Аз например бих превел предварително 10, 15, 20 лв. само и само да съм сигурен, че мероприятието ще се състои. Ако не успея да отида, то ще си е мой проблем.
            Иван
            ivanp98[at]mail.бг

            Коментар


            • #96
              От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

              С двете ръце гласувам за Приморско-6-9 Септември.Спомените от там са незабравими!
              2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

              Коментар


              • #97
                От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                Първоначално публикуван от Людмил Кюковски Преглед на мнение
                Не ми е идеята за "такса" .Идеята ми е да съберем пари и да поканим някоя рок група .
                Сакън, сакън! ШЪ секнеш глътката, Миле Китич, Шабан Шаулич или които се навие да дойде, момчетааа.... По 20 лева такса и гарантирано разглобяване от кеф и пиене ...
                За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                Honda Dominator 650
                088ЧЧ93979-->Борис
                0878956Ч38-->Борис

                Коментар


                • #98
                  От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                  Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                  Сакън, сакън! ШЪ секнеш глътката, Миле Китич, Шабан Шаулич или които се навие да дойде, момчетааа.... По 20 лева такса и гарантирано разглобяване от кеф и пиене ...
                  Ако ще се събират пари то те ще се ползват ( поне според мен ) за организационни разходи и подобни щуротий, а каквото артише да се дари на някои дом за сираци или нещо подобно в района на Приморско !
                  SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
                  +359 0878 888 874
                  ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

                  Коментар


                  • #99
                    От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                    Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                    Аз лично трудно схващам ревльовците които са намерили пари за покупка и поддръжка на джип, но пискат като ощипани булки кога стане въпрос за 20лв.
                    Ай сиктир, Драги зрители.
                    Познавам хора които са заделяли от нищото за някоя добра идея. Достатъчно е те да дойдат.
                    Кой не иска да задели 20 лв за такса, няма работа на Офроуд събор. Мое мнение.

                    Ако организаторите преценят, че нямат нужда от допълнителни средства, това трябва да си остане тяхно решение. Ние бихме могли поне да предложим.
                    Пак мое лично мнение.
                    От гледна точка на нежните половинки, има какво още да се желае в хигиенната организация на събора.
                    Но това струва пари.
                    Доколкото си спомням тоалетните ЕКОТОЙ са по 160 лева на ден. Умивалници също би могло да има по-голям брой.
                    Дори може да де организират и душове.
                    Затова смятам, че събирането на такса е съвсем уместно, с цел по добри битови условия.
                    Най добре е да пуснем едно гласуване, за да се изясни кое е по-популярно мнение ?

                    Инак събора на Приморско - няма алтернатива.
                    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                    Коментар


                    • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                      Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                      От гледна точка на нежните половинки, има какво още да се желае в хигиенната организация на събора.
                      Откога стана "нежна половинка" бре? Оня ден си беше съвсем наред, поне привидно.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                        Първоначално публикуван от Jango Преглед на мнение
                        Ако ще се събират пари то те ще се ползват ( поне според мен ) за организационни разходи и подобни щуротий, а каквото артише да се дари на някои дом за сираци или нещо подобно в района на Приморско !
                        Добре, както и да е, аз просто предложих Но от форумът, малко хора слушаме Сръбска музика, така че идеята отпада
                        Пък и Събор БЕЗ музика, не стаа
                        Та от коя, до коя дата ще е Г/д ?
                        1-6 Септември ?
                        И все пак, ако има мераклии, можем да направим нещо по въпроса, нявярвам да сме толкова, че да докараме Миле Китич или Шабан Шаулич, но един оркестър от Сръбско можем
                        Последно редактирано от Борис Хаджиценев (bob4oo); 06-05-12, 19:34.
                        За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                        Honda Dominator 650
                        088ЧЧ93979-->Борис
                        0878956Ч38-->Борис

                        Коментар


                        • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                          Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                          Без да сме говорили с колегата PACH, мисля е ясно, че музиката е от нас. Аз с това мога да се включа.
                          Само да се молим да е хубаво времето.
                          Правилно мислиш русалчо, правилно
                          За радост на едни, за НЕрадост на други ще се запишем и тази година с вдигането на джангър, както винаги ще осигуря и апаратура за мирУприятиетУ
                          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                          Skype: pach_bs

                          Коментар


                          • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                            Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                            И все пак, ако има мераклии, можем да направим нещо по въпроса, нявярвам да сме толкова, че да докараме Миле Китич или Шабан Шаулич, но един оркестър от Сръбско можем
                            Ако искаш да изгониш 3/4 от присъстващите (или подозирам че те ще те изгонят ) - действай в тая посока.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                              Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                              От гледна точка на нежните половинки, има какво още да се желае в хигиенната организация на събора.
                              Но това струва пари.
                              Доколкото си спомням тоалетните ЕКОТОЙ са по 160 лева на ден. Умивалници също би могло да има по-голям брой.
                              Дори може да де организират и душове.
                              Затова смятам, че събирането на такса е съвсем уместно, с цел по добри битови условия.
                              Най добре е да пуснем едно гласуване, за да се изясни кое е по-популярно мнение ?

                              Инак събора на Приморско - няма алтернатива.
                              +1 Най доброто предложение за мен.
                              HONDA DOMINATOR 650
                              ОРЕЛ ASTRA
                              РСПБЗН-Приморско

                              Коментар


                              • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                                Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                                че да докараме Миле Китич или Шабан Шаулич, но един оркестър от Сръбско можем
                                Най-добрия начин да се провали събора...

                                Не разбра ли най-накрая, че в този форум чалгата и простащината не се толерира...
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X