Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Печено прасе по айдушки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Печено прасе по айдушки

    Още една нощ в палатка трудно ще преживея...Ком звучи..по-удобно

    Коментар


    • От: Печено прасе по айдушки

      Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
      Още една нощ в палатка трудно ще преживея...Ком звучи..по-удобно
      Така си е! Дори малката хижа, за която спомена Цецо, е с 16 места. Беше ведомствена на Общинския съвет.
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • От: Печено прасе по айдушки

        Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
        ...

        И едно делово предложение: Следващото събиране да го направим на х.Ком /едната ни е специална-имаме позиции, но е с малко места/. Мегдан за палатки - бол.

        И едно по-малко делово: създаване на клуб "Айдук-чревоугодник" или направо Национално движение.
        И ние сме ЗА, насрочвайте дата. Зайко има желание да бъде главен асистент на Бат Пепо/ има мнооооого да учи/

        Коментар


        • От: Печено прасе по айдушки

          Баловете минаха разгеле, така че и аз ще съм на линия.
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • От: Печено прасе по айдушки

            Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
            И едно по-малко делово: създаване на клуб "Айдук-чревоугодник" или направо Национално движение.
            Аз съм ЗА създаването на клуб. Тамън ще си имаме място, където да си обсъждаме организационни въпроси, без да дразним...
            Предлагам за име - Айдушки срещи, а с основаването му да натоварим Иван, като най-старши, естествено ако няма нищо против.
            Другите, какво ще кажете?

            Коментар


            • От: Печено прасе по айдушки

              За Ком, ще ми се и аз да кажа ЗА, ама кажете първо дата.
              Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
              Аз съм ЗА създаването на клуб. Тамън ще си имаме място, където да си обсъждаме организационни въпроси, без да дразним...
              Предлагам за име - Айдушки срещи, а с основаването му да натоварим Иван, като най-старши, естествено ако няма нищо против.
              Другите, какво ще кажете?
              За клуб съм безусловно ЗА.

              Коментар


              • От: Печено прасе по айдушки

                Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
                Аз съм ЗА създаването на клуб. Тамън ще си имаме място, където да си обсъждаме организационни въпроси, без да дразним...
                Предлагам за име - Айдушки срещи, а с основаването му да натоварим Иван, като най-старши, естествено ако няма нищо против.
                Другите, какво ще кажете?
                Бах маамУ, верно ли съм най-дрът бе И сега кво?- да отварям тема за учредително събрание
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • От: Печено прасе по айдушки

                  Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                  И едно делово предложение: Следващото събиране да го направим на х.Ком /едната ни е специална-имаме позиции, но е с малко места/. Мегдан за палатки - бол.
                  Цецо, много бързо го реши. И ние идваме, защото там ни харесва.

                  Коментар


                  • От: Печено прасе по айдушки

                    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                    Бах маамУ, верно ли съм най-дрът бе ....
                    Според мен не това имаше предвид, а с най-висок статус във форума, но! се получи "гузен негонен бяга" - шега, ха,ха.
                    А и вероятно си от малкото хора които имат знания да отворят клуб във форума - което е по важно

                    Коментар


                    • И аз съм ЗА клуб! Може да го кръстим Гурман или от сорта нещо..?

                      А за кокорека Ванка - не го направих умишлено сутринта Яде ми се просто...мариновани агнешки дреболийки,плътно повити с чревца,па макар и на жар...
                      Ама,нека по-мъдрите да решат-къде,какво,кога...и ще ме допуснете ли пак до жарта..?

                      Първоначално публикуван от mimi77 Преглед на мнение
                      И ние сме ЗА, насрочвайте дата. Зайко има желание да бъде главен асистент на Бат Пепо/ има мнооооого да учи/
                      Е-е,чак пък много... Според мен с Пацо се разбираме с половин дума - виж как опекохме кюфтетата..? С удоволствие приемам предложението,даже на място може да забъркаме нещо - да се види точно как и какво правяМоже също и на сач да направим нещо,па и гювеч някой да заровим в жарта..?
                      Последно редактирано от maxxx; 31-05-11, 19:24.
                      Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                      Най-добрият ром е студеният ром!
                      Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                      Коментар


                      • От: Печено прасе по айдушки

                        Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                        И аз съм ЗА клуб! Може да го кръстим Гурман или от сорта нещо..?

                        А за кокорека Ванка - не го направих умишлено сутринта Яде ми се просто...мариновани агнешки дреболийки,плътно повити с чревца,па макар и на жар...
                        Ама,нека по-мъдрите да решат-къде,какво,кога...и ще ме допуснете ли пак до жарта..?
                        ОК, като сте рекли клуб та клуб, да има. Трябва значи явно да правим сбирка и обсъждане. За името, въпреки че е много рано, но Гурман ми е малко сръбско. Като се съберем ще решаваме. Ама това за допускането и по-мъдрите как прозвуча само, а!

                        Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
                        Според мен не това имаше предвид, а с най-висок статус във форума, но! се получи "гузен негонен бяга" - шега, ха,ха.
                        А и вероятно си от малкото хора които имат знания да отворят клуб във форума - което е по важно
                        За клуб -след сбирка. А тая шегичка ще му излезе на някой солена, по-скоро течнодестилатна
                        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                        Коментар


                        • От: Печено прасе по айдушки

                          Според мен, поради повода по който възникна "движението", в името на клуба, трябва да присъства "айдушки".

                          Коментар


                          • От: Печено прасе по айдушки

                            Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                            Тия охлюви да не са специална вакарелска кръстоска спринтьори?! Голямо гонене ще падне...
                            Ела с Миро да видиш таман се наведеш и той се шмугне у раскето

                            Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                            ...ти медика остави на нас Ако не слуша ще го назначим за персонална охрана на Стария и шъ съ кротне отвсекъде Казвайте как да укротим Бат Пепо Тоз човек спирка няма ей! Я вижте как ни загрява със зловредни идеи от сутрин рано Айде той че е голм голям е, ама защо и ние да ставаме колкото него Ако продължи с тези вкуснотии как ще се качвам в Скакауеца
                            Ако ше играеме с Поломари биваи кой ше ни е после на двамана охрана

                            [QUOTE=c_gul;1546060]Ванка, немой с лошо! Дъртото нЕма опазване. И да му залЕпим устата, ш'е вкарва венозно.
                            Пепо е гявол и затова светва лампата на гладно, за да почнем слюноотделяне и размисли и страсти.
                            А за скакауеца - като пораснеш на ширина, направо ще го обличаш.

                            И едно делово предложение: Следващото събиране да го направим на х.Ком /едната ни е специална-имаме позиции, но е с Говоли Говори

                            Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                            Бах маамУ, верно ли съм най-дрът бе И сега кво?- да отварям тема за учредително събрание
                            Верно но не е трагично

                            Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
                            Според мен, поради повода по който възникна "движението", в името на клуба, трябва да присъства "айдушки".
                            ЗадължителноА с какви чаладинки мезим бедна ви е фентазията по убави не съм ял тая пролет.............................
                            К мирной жизни не пригоден.
                            Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                            ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                            Коментар


                            • От: Печено прасе по айдушки

                              GOURMET Айдук! Гурман не е сръбско,а френско лафче значи ценител/храна и напитки/,също и червоугодник
                              Или пък "Айдушки клуб за печива и софри"..?
                              Последно редактирано от Bat_Pepo; 31-05-11, 20:17.
                              Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                              Най-добрият ром е студеният ром!
                              Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                              Коментар


                              • От: Печено прасе по айдушки

                                Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
                                Според мен, поради повода по който възникна "движението", в името на клуба, трябва да присъства "айдушки".
                                Да! Задължително!
                                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X