Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Печено прасе по айдушки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Печено прасе по айдушки

    Всъщност, идеята за кулинарни приключения около огъня си остава. Само променяме продукта, източник на кулинарното вдъхновение. Агне и прАсе вече творихме. Не е задължително да сме във възходяща градация...Важно е идеите да са разнообразни.
    Пък и какво им е на охлювите?!? Хората с еврА плащат за тях...

    Коментар


    • От: Печено прасе по айдушки

      А, нищо им няма, само че на грешно място ги търсиш. Не гора а тучни ливади ти трябват. Аз лично съм ги пробвал и независимо от начинът на приготвяне не ми харесват. Въпрос на вкус. А че кулинарни приключения ще има още съм ама АбсЕлютно сигурен, като гледам компанията
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • От: Печено прасе по айдушки

        А този вариант никому ли не се нрави..?

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:kokorek.jpg
Прегледи:1
Размер:182.9 КБ
ID:5282137
        Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
        Най-добрият ром е студеният ром!
        Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

        Коментар


        • От: Печено прасе по айдушки

          Пепи ти сърце нямаш ли бе!?! Да пускаш такива картинки рано сутрин
          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

          Коментар


          • От: Печено прасе по айдушки

            Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
            А този вариант никому ли не се нрави..?

            [ATTACH=CONFIG]336198[/ATTACH]
            Айдеееее, пак се почна....
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • От: Печено прасе по айдушки

              Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
              Всъщност, идеята за кулинарни приключения около огъня си остава. Само променяме продукта, източник на кулинарното вдъхновение. Агне и прАсе вече творихме. Не е задължително да сме във възходяща градация...Важно е идеите да са разнообразни.
              Пък и какво им е на охлювите?!? Хората с еврА плащат за тях...
              Ако ти се събират охлюви не е нужно да обикаляшела при мене на базата след дъжд а аз ше прикарам камиона да товариштолкова ги има от гадинките.Нали циганите ги събират и предават за пари и при мене им е станало като резерват ходиш и току изпращи под кракът ти и лазат навсякъде.

              А за кукореци(Винаги готов)

              За охлювите не се майтапя ако има желаещи да дойдат да си съберат.Па и са у заградено нема къде да бегатсе ше фанеш некой
              К мирной жизни не пригоден.
              Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
              ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

              Коментар


              • От: Печено прасе по айдушки

                Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                А този вариант никому ли не се нрави..?

                [ATTACH=CONFIG]336198[/ATTACH]
                Бааахти дългите черва имат тези охлюви!

                Майтапа настрана. Като персонаж, който държи на високи холестиролни нива, предпочитам варианта на Пепо. Падне ли ми нивото на холестирола, трябва инжекция с препарата "КОКОРЕК". А охлюви, мариновани с лук се неутрализират с водка.
                За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                Коментар


                • От: Печено прасе по айдушки

                  Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                  Бааахти дългите черва имат тези охлюви!

                  Майтапа настрана. Като персонаж, който държи на високи холестиролни нива, предпочитам варианта на Пепо. Падне ли ми нивото на холестирола, трябва инжекция с препарата "КОКОРЕК". А охлюви, мариновани с лук се неутрализират с водка.
                  'бахта в медика....
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • От: Печено прасе по айдушки

                    Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                    А този вариант никому ли не се нрави..?

                    [ATTACH=CONFIG]336198[/ATTACH]
                    За тоз вариянт май ще прежаля три туби нафта.
                    Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                    Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                    Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                    Коментар


                    • От: Печено прасе по айдушки

                      Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                      Ако ти се събират охлюви не е нужно да обикаляшела при мене на базата след дъжд а аз ше прикарам камиона да товариштолкова ги има от гадинките.Нали циганите ги събират и предават за пари и при мене им е станало като резерват ходиш и току изпращи под кракът ти и лазат навсякъде.

                      А за кукореци(Винаги готов)

                      За охлювите не се майтапя ако има желаещи да дойдат да си съберат.Па и са у заградено нема къде да бегатсе ше фанеш некой
                      Тия охлюви да не са специална вакарелска кръстоска спринтьори?! Голямо гонене ще падне...

                      Коментар


                      • От: Печено прасе по айдушки

                        Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                        'бахта в медика....
                        ...ти медика остави на нас Ако не слуша ще го назначим за персонална охрана на Стария и шъ съ кротне отвсекъде Казвайте как да укротим Бат Пепо Тоз човек спирка няма ей! Я вижте как ни загрява със зловредни идеи от сутрин рано Айде той че е голм голям е, ама защо и ние да ставаме колкото него Ако продължи с тези вкуснотии как ще се качвам в Скакауеца
                        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                        Коментар


                        • От: Печено прасе по айдушки

                          Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                          ...ти медика остави на нас Ако не слуша ще го назначим за персонална охрана на Стария и шъ съ кротне отвсекъде Казвайте как да укротим Бат Пепо Тоз човек спирка няма ей! Я вижте как ни загрява със зловредни идеи от сутрин рано Айде той че е голм голям е, ама защо и ние да ставаме колкото него Ако продължи с тези вкуснотии как ще се качвам в Скакауеца
                          Maни-бегай! Аз само от четене качих 5-6 кила....
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар


                          • От: Печено прасе по айдушки

                            Ванка, немой с лошо! Дъртото нЕма опазване. И да му залЕпим устата, ш'е вкарва венозно.
                            Пепо е гявол и затова светва лампата на гладно, за да почнем слюноотделяне и размисли и страсти.
                            А за скакауеца - като пораснеш на ширина, направо ще го обличаш.

                            И едно делово предложение: Следващото събиране да го направим на х.Ком /едната ни е специална-имаме позиции, но е с малко места/. Мегдан за палатки - бол.

                            И едно по-малко делово: създаване на клуб "Айдук-чревоугодник" или направо Национално движение.
                            За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                            Коментар


                            • От: Печено прасе по айдушки

                              Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                              Ванка, немой с лошо! Дъртото нЕма опазване. И да му залЕпим устата, ш'е вкарва венозно.
                              Пепо е гявол и затова светва лампата на гладно, за да почнем слюноотделяне и размисли и страсти.
                              А за скакауеца - като пораснеш на ширина, направо ще го обличаш.

                              И едно делово предложение: Следващото събиране да го направим на х.Ком /едната ни е специална-имаме позиции, но е с малко места/. Мегдан за палатки - бол.

                              И едно по-малко делово: създаване на клуб "Айдук-чревоугодник" или направо Национално движение.
                              Е тука ме заинтригува....
                              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                              Коментар


                              • От: Печено прасе по айдушки

                                Вие не сте хора бре,жал нямате ли!??
                                За Ком ме пишете още сега! Веднъж ще се пре..а да пропусна,втори път-НИКОГА!!!
                                088пет722пет99
                                http://www.hydropompi.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X