Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Печено прасе по айдушки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Печено прасе по айдушки

    Моето мнение е, че на това място забраните и ограниченията са повече от предлаганите удоволствия. Ето и малко снимки:
    Прикачени файлове
    Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

    Коментар


    • От: Печено прасе по айдушки

      Това с малки изключения не е за българи!

      Коментар


      • От: Печено прасе по айдушки

        Манете ги тия "ловни" стопанства...
        Марто, идеята ти за седмица в гората не е лоша. Ако искате да я организираме, но извън айдушките срещи.
        Според мен, те са си за табиети и сладки приказки около огъня.

        Коментар


        • От: Печено прасе по айдушки

          Зайко не е за нас този комфортИма си хора и за там

          Марто как го виждаш това с ловенето на какво и да е като бракониерите са отнесли и катериците и таралежитедори.

          По язовирите мрежари ловят якоТа май ше си я караме както започнахмеда играеме на сигурно.Поздрави на групата

          Единствено като тръгне пачия крак може да сме сигурни че ше наберем гъби за тигана понеже излиза по много.Другите гъби я ги има я не.
          К мирной жизни не пригоден.
          Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
          ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

          Коментар


          • От: Печено прасе по айдушки

            Ей Тони голям си песимист бе Не е като да няма какво да се хване, но някак си ми се струва че няма да е добре после да се публикува тук. Вервайте ми Така че наистина май е по-добре тази тема да си остане за Айдушки тарикатлъци. Ако искате да си отворим друга за сървайвър на наша територия, че иначе става голяма мешавица.
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • От: Печено прасе по айдушки

              Абе що следващата сбирка ,не е под мотото "дивечово ястие".От мен около 5 кг диво прасе и толкова сърна.Добита законно.
              Румен Николов

              0888 358 572

              Коментар


              • От: Печено прасе по айдушки

                Първоначално публикуван от Румен Николов-sineto Преглед на мнение
                Абе що следващата сбирка ,не е под мотото "дивечово ястие".От мен около 5 кг диво прасе и толкова сърна.Добита законно.
                Обмисляхме го като вариант, но повярвай дивечовото месо изисква специфична обработка, което го прави сложно за изпълнение при полеви условия...
                Последно редактирано от Пламен Ковачев (zaiko1234); 30-05-11, 19:05.
                Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                Коментар


                • От: Печено прасе по айдушки

                  Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                  Обмисляхме го като вариант, но повярвай дивечовото месо изисква специфична обработка, което го прави сложно за изпълнение при полеви условия...
                  Зависи от какъв дивеч е. Признавам си без бой че каквото и различно от фазан пернато, при мен е пълен провал на тема сготвено. Затова в тази посока мълча като партизанин на разпит Заешкото на приключилата сбирка бе обсъдено сравнително подробно. Оказа се че май всички или повечето сме на един акъл по темата дългухи. Дивото прасе според мен е най-проблемно за приготвяне в полеви условия. Първо трихинелозата, не че е чак толкова проблемна при подходящоа термична обработка, но и самото месо си е с ограничено приложение, в смисъл дириктна консумация след добиването. Сърнешкото- 50/50. Ако издумкаш някой младеж-пей сърце, но ако уцелиш някой "пенсионер", всички го знаете лафа за омекването на гранитното паве Остана от по-едрите и най-подходящото за директно приготвяне-еленското. Независимо от благороден или лопатар, от шилар или дъртак, можеш да го меткаш директно на огънят. Тук единственият засАден момент е ако издумкаш някоя кошута, но на мен не ми е интересен защото по женски не стрелям. На финала рибите, ловим ги и консумираме всякак

                  Това от мен. Вие сте.
                  Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                  Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                  В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                  Коментар


                  • От: Печено прасе по айдушки

                    Първоначално публикуван от Румен Николов-sineto Преглед на мнение
                    Абе що следващата сбирка ,не е под мотото "дивечово ястие".От мен около 5 кг диво прасе и толкова сърна.Добита законно.
                    От този ти запас мога да извъртим такива кюфтаци че да засенчим Бат Пепо Благородно разбира се
                    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                    Коментар


                    • От: Печено прасе по айдушки

                      И глиганското и сърнешкото го правим на валандара - направо да си оближите пръстите! Кюфтаците също са много добър вариант! За съжаление моите запаси от дивечово се изчерпаха още преди два месеца...

                      Коментар


                      • От: Печено прасе по айдушки

                        Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                        Обмисляхме го като вариант, но повярвай дивечовото месо изисква специфична обработка, което го прави сложно за изпълнение при полеви условия...
                        +1 И то само дроб на скара с известни уговорки.

                        Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                        .......... защото по женски не стрелям. На финала рибите, ловим ги и консумираме всякак
                        ........
                        Ай стига, бре! На връщане не гръмваш ли по некое СССигане на околовръстното? На път ти е.
                        К'ат гледам пестръвчетата - всякак.
                        ПП Верче нали не чете?
                        ПП2 Ако чете, нали си скрил СВД-то?
                        Малиииий, що няма емотикон с бухалка?
                        За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                        Коментар


                        • От: Печено прасе по айдушки

                          Като гледам как сте се развихрили, да дам и аз една хохава идея
                          Юни го дават доста дъждовен...Ми най-лесно е да притичаме групово през гората...след дъжд, да половуваме охлюви и гъби и да се вихрим около огъня. Нали охлювите не са под забрана за отстрел с прашка
                          А за всеки случай може да подсигурим кИфтаците

                          Коментар


                          • От: Печено прасе по айдушки

                            Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                            Като гледам как сте се развихрили, да дам и аз една хохава идея
                            Юни го дават доста дъждовен...Ми най-лесно е да притичаме групово през гората...след дъжд, да половуваме охлюви и гъби и да се вихрим около огъня. Нали охлювите не са под забрана за отстрел с прашка
                            А за всеки случай може да подсигурим кИфтаците
                            Ама и ти се развихри здраво В гората е мазало от охлюви да знаеш Е има там по някой гол дребосък полазил гъбките, ама ще ми е мнооу интересно да видя как ще го хапваш
                            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                            Коментар


                            • От: Печено прасе по айдушки

                              Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                              ............. В гората е мазало от охлюви ..................... ама ще ми е мнооу интересно да видя как ще го хапваш
                              Чи кЪ? Мариновани, но сУрави!
                              Айде, майтапа настрана, от мен виното. Бяло май требе, ама квото кажете и колко. Колкокото повече, толкова повече!
                              Ъъъъъ, и колкото трябва!
                              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                              Коментар


                              • От: Печено прасе по айдушки

                                Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                                Чи кЪ? Мариновани, но сУрави!
                                Айде, майтапа настрана, от мен виното. Бяло май требе, ама квото кажете и колко. Колкокото повече, толкова повече!
                                Ъъъъъ, и колкото трябва!
                                Ей този Мечо Пух бе Каква истина е извел само Особено когато се отнася до дестилирани течности За мен ако може от рубинено-черните че от това бялото Абе и бира дедо попе
                                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X