Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Печено прасе по айдушки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Печено прасе по айдушки

    Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
    Дааа, хубаво сте си изкарали, всъщност както и миналият път с агнето.
    Жалко за мен че беше работен ден и имаше уникален мач, който нямаше как да пропусна.
    Поздрави и надявам се следващият път отново да съм с вас както на агнето.
    Охооо ако знаеш ние какъ мач си спретнахме само То не бяха едни къси пасове, то не бяха едни високи топки
    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

    Коментар


    • От: Печено прасе по айдушки

      Пропускате и един много кратък и тънък момент - бойната каша на Сибирски (сега като се сетя менюто беше повече от разнообразно)! Харесват ми такива неща - прости, вкусни и хранителни! Което ме навежда на една идея за следваща софра - да е по интересно! Какво мислите, след избора на подходящо място да направим едно събиране на което да хапнем каквото си хванем или уловим (телето и слона си остават в бъдещата програма на клуба)..?!!

      Поздрави

      Коментар


      • От: Печено прасе по айдушки

        Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
        ... Сега вече съм готов да се подложа на тест пред вас - да пробваме,дали,аджеба, умея да приготвям кокореци..?
        Ей, голям си Бат Пепо! Усещам, че се ражда нова идея...
        Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

        Коментар


        • От: Печено прасе по айдушки

          А, Марто това не е никак лоша идея. Трябва си обаче строг регламент. От мен: 1. Извън ловният сезон сме. 2. Мразя да ловя животинки с капани. 3. Мога да карам и само на гъби, но какво правим с "безалкохолното", и него ли правим на място. И едно въпросване, дружно ловим и ядем колективно, или кой каквото си? Ако е второто аз отпадам, не за друго, но не мога моето Имане да не го поделя с пиятели.
          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

          Коментар


          • От: Печено прасе по айдушки

            Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
            Моля да бъда извинен, че не оставих от погачата на Цвети и от рибата на Марто за останалите ,но бяха превъзходни...
            Напълни ми душата, Пламене! Снощи се притесних, че ще остане погачата...

            Коментар


            • От: Печено прасе по айдушки

              Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
              Напълни ми душата, Пламене! Снощи се притесних, че ще остане погачата...
              Блаженни са верующите
              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

              Коментар


              • От: Печено прасе по айдушки

                Благодаря на всички, за мен беше удоволствие да съм сред вас!Моля да ме извините за късното включване,но ходих на концерт.

                p.s. Щом на следващата сбирка регламента е "да си ловим манджата", ще се наложи да нося палка салам и яка сопа,а вие измислете после как да сготвим чернокраките
                sigpic
                Land rover lightweight-series 3
                Range Rover V8
                Range Rover Classic Vouge SE V8
                Mercedes G280

                ВАШИЯТ СЪВЕТ Е МОЯТ ГЛАС В ОБЩИНАТА!

                Коментар


                • От: Печено прасе по айдушки

                  Ванка, тия ми се струват жилави и доста миризливи и без подправки бе Ако мястото е същото и след това пускаме снимки тук, ще се виждат едни мазно-усмихнати мутри, преяли с...конско
                  Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                  Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                  В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                  Коментар


                  • От: Печено прасе по айдушки

                    Ами тогава...да откраднем овца..?
                    Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                    Най-добрият ром е студеният ром!
                    Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                    Коментар


                    • От: Печено прасе по айдушки

                      Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                      Ей, голям си Бат Пепо! Усещам, че се ражда нова идея...
                      Ха-ха Паце,ако организацията на мероприятието ще бъде пак от теб и семейството ти - готов съм всеки ден да пека по нещо..!
                      Благодаря ви много !
                      Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                      Най-добрият ром е студеният ром!
                      Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                      Коментар


                      • От: Печено прасе по айдушки

                        Овче не кусвам! Много ми смърди

                        пп. За да няма грешки-и овнешко също.
                        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                        Коментар


                        • От: Печено прасе по айдушки

                          Харесва ми първоначалната реакция на всеки един от вас и затова ви обичам! Идеята е нито да крадем, нито да бракониерстваме, а да обменим практически опит, който може да е полезен на всеки един от нас! Сред нас има ловци, рибари, гъбари и т.н., а природата ни е уникална и може да ни нахрани доволно, без да се полагат свръх усилия! От магазина всеки може (доказваме го вече два пъти)! Айде да видим какво ще се случи ако ги няма магазините и всичко за крадене вече е изкрадено и изядено..?! Идеята ми е провокирана от анкетите на Венци и уникалните качества на всеки един от нас! Мисля, че ще е интересен и поучителен експеримент, с резултатите от който да си сверим часовниците. Какво мислите?
                          Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 30-05-11, 09:18.

                          Коментар


                          • От: Печено прасе по айдушки

                            Какъв ще е регламента, щото на една поляна няма как да наберем гъби, уловим риба и да намерим слука...? Прясно уловени и набрани или предварително осигурени?
                            Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                            Коментар


                            • От: Печено прасе по айдушки

                              Племене не съм мислил за регламент още, защото не знам дали ще ви допадне подобна идея! По-скоро идеята е да изберем място което разполага с необходимите условия и ресурси и да "шетаме" на място, като да я има опцията с магазина, ако се изложим много... Предварително ако всеки донесе по нещо няма да интересно!

                              Коментар


                              • От: Печено прасе по айдушки

                                Значи:
                                1 да се намират гъби
                                2 да има водоем
                                3 да е гора обитавана от дивеч
                                4 да е достъпна за леки автомобили
                                5 да се намира близко до магазин...

                                а търсехте течаща вода...
                                път достъпен за автомобили и разни инфраструктури....

                                Има И такова място, даже и легер ще ни осигурят! В непосредствена близост от параклиса е, но повярвайте ще ни струва един чувал пари.
                                Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X