Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Агне по хайдушки?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Агне по хайдушки?

    Само събота го дават да не вали (не че ни е пречело)... Аз мога и двата дни.

    Коментар


    • От: Агне по хайдушки?

      Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
      Дружина! Днес е някакъв особен ден... Присещам се за разни хора и събития и реших да звънна на Тони - Стария от Вакарел - любезния домакин на събитието породено от тази тема ..........
      Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
      Не може да нема Господ

      От два дена си чета тази стара тема гледам снимки и си спомням за бойни другари


      И...... О Чудо.....
      Не знам господ ли е , телепатия ли , но.... вчера вадя едно парче пушена сланина от фризера.... подарък ми е от Мещера , от последната ни среща на този свят ................................ отрязвам си едно малко парченце ( това ми стана нещо като ритуал , след като той продължи по ловните полета ) и докато бавно му се наслаждавам и прибирам другото пак във фризера, се замислям , как тябваше да дойдем заедно във Вакарел , и как в последния момент ми се объркаха плановете ... и както ми стана едно тъпо и тъжно , отварям да видя старата тема .... и ....
      този път се надявам да няма нищо изненадващо ... и да дойда да се запознаем най-накрая ....
      Чакам подробности.
      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • От: Агне по хайдушки?

        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
        Само събота го дават да не вали (не че ни е пречело)... Аз мога и двата дни.

        То си е ясно като бял ден, че за пет пари работа няма да се свърши, само ще се дегустира. Та в този смисъл малко дъжд и кал няма да попречи

        Коментар


        • От: Агне по хайдушки?

          И двата дни са ми доста плътно заети Мога в събота евентуално до обяд.
          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

          Коментар


          • От: Агне по хайдушки?

            И аз ще пропусна,ще бъда далечко.
            Румен Николов

            0888 358 572

            Коментар


            • От: Агне по хайдушки?

              Ми неприсъстващите че се самоглобят следващия път и готово! От два часа чета темата и се олигавих целия...

              Коментар


              • От: Агне по хайдушки?

                И аз я изчетох цялата. Роман напрано!
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • От: Агне по хайдушки?

                  На брифинга никога не се е работело бе Цвете, само рекогносцировка се прави, ааааа къде ? Направо на терен или в стопанския двор на Тони ?
                  подаръци за мъже от FACOM
                  промоция на читави инструменти

                  и на хоби такива

                  тел. О879 Ч8Ч 2З5

                  Коментар


                  • От: Агне по хайдушки?

                    И аз ще съм далече, ама ще дигам наздравици към Луната, тъй че пак сме на една маса
                    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                    Суперспам - спама на суперите

                    Коментар


                    • От: Агне по хайдушки?

                      Събота: Слънчево, 12 градуса
                      Неделя: Разкъсана облачност, 14 градуса.


                      LZ(единица) Лима Жоро Жоро
                      2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

                      Коментар


                      • От: Агне по хайдушки?

                        Първоначално публикуван от jumboframe Преглед на мнение
                        Има един малък проблем за Събота - работен ден е.
                        Е аз нали съм трайно безработента не обръщам внимание на тези неща

                        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                        Тони, да не вземем да изядем символа само...
                        Снощи се роди 30--тина кила Искаш ли да го дочекаме до наесен Ше стане 250---300 кила и ше има кво да апнеме от него Па и що да не спретнеме и есенна сбирка на телешко

                        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                        Снощи Кръстника ми звънна, да каже, че темата пак се е размърдала, а и да се похвали за бичето.
                        Верно се размърдала.

                        Тя си се роди още тогава, но явно е била изпаднала в летаргия.

                        Няма значение, важното е, че всичко си идва по местата.

                        ... еми тогава, за новото начало !
                        Наздравеготви се за атака

                        Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                        Не знам господ ли е , телепатия ли , но.... вчера вадя едно парче пушена сланина от фризера.... подарък ми е от Мещера , от последната ни среща на този свят ................................ отрязвам си едно малко парченце ( това ми стана нещо като ритуал , след като той продължи по ловните полета ) и докато бавно му се наслаждавам и прибирам другото пак във фризера, се замислям , как тябваше да дойдем заедно във Вакарел , и как в последния момент ми се объркаха плановете ... и както ми стана едно тъпо и тъжно , отварям да видя старата тема .... и ....
                        този път се надявам да няма нищо изненадващо ... и да дойда да се запознаем най-накрая ....
                        Чакам подробности.
                        Бог да прости Мещерчето адашчето„„„отлях“„„Безкрайно съжалявам ноооо Божа работа през това време си заминаха и други убави ора..Макса ...Тихо...И бай Симо бургаскиБог да ги прости...Иване не се притеснявай чекаме те

                        Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                        То си е ясно като бял ден, че за пет пари работа няма да се свърши, само ще се дегустира. Та в този смисъл малко дъжд и кал няма да попречи
                        Цвекенце ти усещаш най добрекво се гласиушким да бачкат А

                        Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                        И двата дни са ми доста плътно заети Мога в събота евентуално до обяд.
                        Летящ старт и летящо отегляне ииии Верче да те вози

                        Първоначално публикуван от Румен Николов-sineto Преглед на мнение
                        И аз ще пропусна,ще бъда далечко.
                        Сине сине Бог ли те изпращаПак ше я пееме Румба

                        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                        Ми неприсъстващите че се самоглобят следващия път и готово! От два часа чета темата и се олигавих целия...
                        Те това е добра идеяКаса бира или шише ракия„„„домашарка“Че купешка не пиемеЕла да ти напържим малко свинско с праздва дена ше ти държи сито

                        Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                        И аз я изчетох цялата. Роман напрано!
                        След пет години ше задмине „Война и мир„„„„

                        Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                        На брифинга никога не се е работело бе Цвете, само рекогносцировка се прави, ааааа къде ? Направо на терен или в стопанския двор на Тони ?
                        Абе Майсторче нали знаеш че Цвекето си ни знаена какво сме способнии в лошо време и до строшената кенефна чиния до „масата“

                        Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                        И аз ще съм далече, ама ще дигам наздравици към Луната, тъй че пак сме на една маса
                        Добрилче за тебе винаги Ти си от център нападателите

                        Първоначално публикуван от jumboframe Преглед на мнение
                        Събота: Слънчево, 12 градуса
                        Неделя: Разкъсана облачност, 14 градуса.


                        АТАКАААААААААААААА кЪДЕ Е КАСАТА С БИРА
                        К мирной жизни не пригоден.
                        Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                        ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                        Коментар


                        • От: Агне по хайдушки?

                          Тонка, не късай синджира преждевременно...

                          Гледам го Бат Пепо се осуква наоколо цял ден! Специална покана ли чакаш брат..?!

                          Коментар


                          • От: Агне по хайдушки?

                            А-ах-а...как ме излови Не бе брат - гледам кой ще идва,та да наглася менюто...Накрая щях да извадя асото от ръкава,ама ме хвана...
                            Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                            Най-добрият ром е студеният ром!
                            Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                            Коментар


                            • От: Агне по хайдушки?

                              Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                              Тонка, не късай синджира преждевременно...

                              Гледам го Бат Пепо се осуква наоколо цял ден! Специална покана ли чакаш брат..?!
                              Пепо си е малко тежичък ма нема да го тураме на кантарада го не строши
                              К мирной жизни не пригоден.
                              Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                              ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                              Коментар


                              • От: Агне по хайдушки?

                                Факт...Мислех да дойда,да не троша хатър,не кантар,па и да се видиме...Ама ако ще носиш мерки и теглилки - мисля да пропусна.Ако е и без преспиване...
                                Последно редактирано от Bat_Pepo; 18-03-15, 23:38.
                                Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                                Най-добрият ром е студеният ром!
                                Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X