Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Агне по хайдушки?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Агне по хайдушки?

    Баси, колко близки ви чувствам!
    GPS системи https://www.easytracking.bg/
    Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

    Коментар


    • От: Агне по хайдушки?

      Дали в момента не се ражда пролетна ( дано да е ежегодна) среща на офроуд форума?
      „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

      Коментар


      • От: Агне по хайдушки?

        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
        Ба ли го..?! Когато сме готови! Април някъде след велик ден..?!
        4-5 май са ми свободни,предната седмица е кроса в Златоклас и няма как.А пък си мисля,че мога да доставя пържоли и кайсиева за загрявка докато стане агнето...
        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

        Коментар


        • От: Агне по хайдушки?

          Проблема е там, че Стария си коси ливадата - животни гледа човека и не можем много да го изтегляме назад - ще изпотъпчем тревата. Ако Тони няма нищо против - нека да е 4 - 5-ти май.

          Коментар


          • От: Агне по хайдушки?

            А .. генералната репетиция кога ще е ?
            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

            Коментар


            • От: Агне по хайдушки?

              Аз бих преложил 9-10 май или по-скоро 15-16-17
              Да се освестим малко след Гергьовден? 4 и 5 са преди него и може да липсват хора.

              PS: Сега видях колко бесрамно съм замлъкнал миналият път, за което се извинявам имаше причини, ако трябва нося някъде агнето предварително.
              LZ(единица) Лима Жоро Жоро
              2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

              Коментар


              • От: Агне по хайдушки?

                Ми да го празнуваме Георгиьовден заедно и да се приключва с датите...! Който зает - зает! (аз така двайста поредна година не мога да отида на карнавала в Рио - все съм зает...)

                Коментар


                • От: Агне по хайдушки?

                  Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                  А .. генералната репетиция кога ще е ?
                  На 3-ти...

                  Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                  Ми да го празнуваме Георгиьовден заедно и да се приключва с датите...! Който зает - зает! (аз така двайста поредна година не мога да отида на карнавала в Рио - все съм зает...)
                  Ами то и без това си е агнешки празник...
                  Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                  Коментар


                  • От: Агне по хайдушки?

                    Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                    И аз се надявам...
                    Мале ше помагаш...като те гледам с бирите

                    Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                    Събота или неделя?
                    Кога ти душа сака

                    Първоначално публикуван от jumboframe Преглед на мнение
                    Според личният ми синоптик в Събота времето ще е слънчево, 12градуса по Вакарелска околия.
                    Е какво още да чекаме

                    Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                    Марто,гОлям си подстрекател!За кога го мислите събитието?
                    Като миналия път то ще си каже от само себе си след 2-3 каси бира

                    Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                    Ба ли го..?! Когато сме готови! Април някъде след велик ден..?!
                    Чети нагоре

                    Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                    Опааа ..
                    Марто, само кажете кога!
                    Некоя пуйка за запълване на мястото у фурната все ще долети.
                    За тебе ще има специална информация

                    Първоначално публикуван от D.Dimitrov Преглед на мнение
                    Баси, колко близки ви чувствам!
                    Е то друго може ли

                    Първоначално публикуван от tiramisu Преглед на мнение
                    Дали в момента не се ражда пролетна ( дано да е ежегодна) среща на офроуд форума?
                    Те така го бехме решили едно време ама нещо всички ни наалегна кризата

                    Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                    Проблема е там, че Стария си коси ливадата - животни гледа човека и не можем много да го изтегляме назад - ще изпотъпчем тревата. Ако Тони няма нищо против - нека да е 4 - 5-ти май.
                    Йесебая и тревата ако требе ше накосиме от другадеВажно е Марто другарето да са доволни на шест


                    И във ваша чест току що издърпах един бик черен къдрав и с лош поглед от майка му ще е символ на новия събор... ...Бика Караман ше го докарам там да тича из ливадата

                    Го сакате символ....Еве го
                    К мирной жизни не пригоден.
                    Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                    ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                    Коментар


                    • От: Агне по хайдушки?

                      Ей Старо, железен както винаги
                      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                      Коментар


                      • От: Агне по хайдушки?

                        Тони, да не вземем да изядем символа само...

                        Коментар


                        • От: Агне по хайдушки?

                          Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
                          Ще кажа какво съм чувал, пък дано не стана за смях..

                          Одраната кожа се обръща и агнето се завива наобратно с нея.
                          Изкопава се дупка и "пакета" се заравя.. Отгоре се кладе сериозен огън и ако дойде потеря, всички изчезват..
                          Като се върнат - изравят дупката и като друснеш агнето, месото падало само!

                          Това е в сферата на приказките, ама имам агне, лопата и дърва, та мисля да пробвам... Освен ако не са ме пуснали по пързалката и да постигна грандиозен провал!

                          малко по темата

                          https://www.youtube.com/watch?v=0XhG36C6NJc
                          100-ГОДИШНИНАТА НА АРМЕНСКИЯ ГЕНОЦИД.

                          ПОМНЯ И ОСЪЖДАМ. ПОМНЯ И ИЗИСКВАМ. ЖИВЕЯ И ПОМНЯ. ЖИВЕЯ И ИЗИСКВАМ“.

                          Коментар


                          • От: Агне по хайдушки?

                            Има един малък проблем за Събота - работен ден е.
                            LZ(единица) Лима Жоро Жоро
                            2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

                            Коментар


                            • От: Агне по хайдушки?

                              Снощи Кръстника ми звънна, да каже, че темата пак се е размърдала, а и да се похвали за бичето.
                              Верно се размърдала.

                              Първоначално публикуван от tiramisu Преглед на мнение
                              Дали в момента не се ражда пролетна ( дано да е ежегодна) среща на офроуд форума?
                              Тя си се роди още тогава, но явно е била изпаднала в летаргия.

                              Няма значение, важното е, че всичко си идва по местата.

                              ... еми тогава, за новото начало !
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • От: Агне по хайдушки?

                                Работна, работна , колко да е работна, по-малко и от петък, след 14:00ч. в събота мога , преди това обаче - работна да ге.
                                подаръци за мъже от FACOM
                                промоция на читави инструменти

                                и на хоби такива

                                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X