Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Агне по хайдушки?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Агне по хайдушки?

    Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
    Едно не разбрах /техническа подробност/ от рецептата на Стария. Откъде аджеба хайдутите са намерили джанта от камион?
    Е, как от къде ?! То едно време нуждата от скрап е била силно занижена и джантите от камиони са се въргаляли покрай пътя !
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • От: Агне по хайдушки?

      Първоначално публикуван от Marto-Novobranko Преглед на мнение
      Заделяй от сега едно черно - мъжко, което ти изглежда обещаващо, ако ти ги гледаш...
      Защо точно черното бе айдутин!?

      Не знаеш ли че черните овце са на почит?

      Свършиха ли се баш невзрачните агнета та вдигна мерника на черното?

      Черното се е родило с късмет и е единственното агне от стадото, което ще си отиде с някаква история!

      Коментар


      • От: Агне по хайдушки?

        Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
        Обръщам се към всички ... Ако искате април месец се размръзва земята у Вакарел и в„Тюмен“в Сибирклимата е еднакъви може да го разиграемеАприл не е студено може да се спи по коли и палатки„аз всеки събор си спя в ситроенчето“А и какво спанекъм края на април не може да спиш от песента на славеите така пеят че земята се тресефантастика лежиш пиеш ядеш и славеите кършат гората

        А докато се пече района е супер за каране ако има некой да не му се пие
        Да разбирам ли, че мероприятието ще е генерална репетиция за Гергьов ден, иии ... като гледам какви трапезни хайдути се подвизават в темата, едва ли ще има много дето да не им се пие

        Първоначално публикуван от Marto-Novobranko Преглед на мнение
        Заделяй от сега едно черно - мъжко, което ти изглежда обещаващо, ако ти ги гледаш...
        Гледам ги, докато им правя отпускащи СПА-процедури преди да ги метна в ЕКО-солариума в Жакузи с ароматни билки
        А офертите са "ласт минет", така че няма кво да се заделя.
        ... само с цвета може да възникне лек проблем !
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • От: Агне по хайдушки?

          Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
          Защо точно черното бе айдутин!?

          Не знаеш ли че черните овце са на почит?

          Свършиха ли се баш невзрачните агнета та вдигна мерника на черното?

          Черното се е родило с късмет и е единственното агне от стадото, което ще си отиде с някаква история!
          Е сега ти ми кажи... Мога ли друго освен черно да харизам на Стария..?!! На Баш Българин - баш агне!

          Поздрави

          Коментар


          • От: Агне по хайдушки?

            Първоначално публикуван от x3mrjoe Преглед на мнение
            Гледам ги, докато им правя отпускащи СПА-процедури преди да ги метна в ЕКО-солариума в Жакузи с ароматни билки
            А офертите са "ласт минет", така че няма кво да се заделя.
            ... само с цвета може да възникне лек проблем !
            Ще те имам предвид! Очаквай включване като се разберем за дата...

            Поздрави

            Коментар


            • От: Агне по хайдушки?

              Първоначално публикуван от Marto-Novobranko Преглед на мнение
              Ще те имам предвид! Очаквай включване като се разберем за дата...

              Поздрави
              Ооо, аз съм лесен, щом не е за работа, винаги можете да разчитате на мене !
              Айде, че ми се отяде всичко тривиално, а и искам да видя дали днес не са открили някоя нова магистрала или станция на метрото.

              Дерзайте !
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • От: Агне по хайдушки?

                Гадове мръсни за агнета ще ми говорите а аз днеска се оказа че цял ден съм ял само някво старо парче гаден кашкавал.
                Просто изобщо не ви е срам, така да знаете.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: Агне по хайдушки?

                  Вие не прочетохте лиБате Бойко пуска метро до Вахарелкато разбрал че ше правеме байрям
                  К мирной жизни не пригоден.
                  Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                  ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                  Коментар


                  • От: Агне по хайдушки?

                    Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                    Вие не прочетохте лиБате Бойко пуска метро до Вахарел
                    Преди Вакарел да има метро, ще имаме база на Марс!
                    Родна , българска и ще пекат агнета по марсиански!

                    Проблема на купона на Марс е че някак си ...няма атмосфера!

                    Коментар


                    • От: Агне по хайдушки?

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      Гадове мръсни за агнета ще ми говорите а аз днеска се оказа че цял ден съм ял само някво старо парче гаден кашкавал.
                      Успокой се, кашкавала е овчи, от черна овца, дори от " Вечната Черна Овца"

                      Ако трябва, ще си носим атмосфера, немарсианска, в малки найлонови пликчета, или в големи найлонови бутилчици...

                      Тони, какво ще кажеш да дадеш една сметка, да ти пратим някоя парица - ей така, за джоб-парасъ, да не се гледаме с наведени очи по някое време?

                      Семселето е навито като свинска опашка, като градински маркуч е навито..
                      Наливаме ракията в тубите, нафтата - по резервоарите, и сабахлешната бира - на една ръка разстояние, и поемаме ПЪТЯ!!!

                      ОФФ-СОФРА - СТАРИЯ - БЪЛГАРИЯ - 2011?

                      Коментар


                      • От: Агне по хайдушки?

                        Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
                        Преди Вакарел да има метро, ще имаме база на Марс!
                        Родна , българска и ще пекат агнета по марсиански!

                        Проблема на купона на Марс е че някак си ...няма атмосфера!
                        Метро може и да няма, ама колко му е да изпраскат един лифт, няма и 20км. по права линия, а и ние да не сме по-прости от Китайците !

                        И проблема с купона на Марс е никакъв ! Аз като се правя на Марсиянец, си създавам атмосфера с дестилати, щото съм от старото поколение, а тия дето се чувстват по-млади могат да си помагат и с препарати.
                        Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 08-03-11, 22:35. Причина: допълнение
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • От: Агне по хайдушки?

                          Ми то за нещо, различно от дестилати, в разговора няма..
                          Тук май ще има age-control на вратите...

                          Тия с препаратите.... тцъ...

                          Коментар


                          • От: Агне по хайдушки?

                            Старий,
                            ако се продават агнета по Вакарел, казвай - влизам с едно ! (ако не - ще го докарам)
                            И мога да помогна с още малко декари по тези места, не че ще потрябват.. ама имам една жилка от там !
                            Последно редактирано от jumboframe; 08-03-11, 21:31.
                            LZ(единица) Лима Жоро Жоро
                            2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

                            Коментар


                            • От: Агне по хайдушки?

                              Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                              Тук май ще има age-control на вратите...
                              А, то е важно кво ти е в главата, личната карта е без значение.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • От: Агне по хайдушки?

                                Първоначално публикуван от x3mrjoe Преглед на мнение
                                А, то е важно кво ти е в главата
                                Ако е така, мероприятието ще отпадне поради липса на кворум. Затова - по лични карти.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X