Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Агне по хайдушки?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Агне по хайдушки?

    Първоначално публикуван от Asen_Daskalski Преглед на мнение
    Набореее,а на мен каква длъжност ще ми дадете,като не мога да зидам?
    Аз ще ти дам длъжност.
    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

    Коментар


    • От: Агне по хайдушки?

      Първоначално публикуван от Asen_Daskalski Преглед на мнение
      Набореее,а на мен каква длъжност ще ми дадете,като не мога да зидам?
      Пиячда си жив и здрав
      К мирной жизни не пригоден.
      Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
      ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

      Коментар


      • От: Агне по хайдушки?

        А да видим, на мен каква длъжност ще ми дадете в такъв случай..?!!

        Коментар


        • От: Агне по хайдушки?

          Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
          Явно май ще трябва да се идва до тебе за бърз проект. Количеството материали-според големината на съоръжението. Имам питане- какви са тухлите? Трябва си плътни, знаеш го предполагам. Иначе за мястото както ги описваш нещата отиват към ливадата май, според мен. Пак въпрос. Как стоят нещата с електриката на ливадата?
          Тухли плътни от старите имам хиляди ток на ливадата няма Хънтърче ше ти се обадя на тебе и Майстора да огледаме и да кажете какот мене материалите от вазе пийенетоКъв е този Господи като немаш пари пак се организира играЕ как да не е най велик
          К мирной жизни не пригоден.
          Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
          ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

          Коментар


          • От: Агне по хайдушки?

            Първоначално публикуван от Marto-Novobranko Преглед на мнение
            А да видим, на мен каква длъжност ще ми дадете в такъв случай..?!!
            Ако риши Стария може Подканджия да те сложи.
            Да ни подканваш ха наздраве я си вземи едно мези и още кво се сетиш.

            Коментар


            • От: Агне по хайдушки?

              Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
              Пиячда си жив и здрав
              И такова... осигуровки има ли, кат раздавате длъжности И мен ме няма със мазането.
              байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
              Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
              Суперспам - спама на суперите

              Коментар


              • От: Агне по хайдушки?

                Абе аз агнешко не обичам...
                Но се нагледах на дървени философи и фотографи, когато опре до вършене на работа...
                Тони, включваме се с Миро в бригадата за построяването на пещта. За трапезата сигурно мераклиите ще са много повече
                Последно редактирано от cveta68; 16-03-11, 21:06.

                Коментар


                • От: Агне по хайдушки?

                  Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                  Ако риши Стария може Подканджия да те сложи.
                  Да ни подканваш ха наздраве я си вземи едно мези и още кво се сетиш.
                  Как ми се пие у Странджатаако имах пари щех да дойдем утре
                  К мирной жизни не пригоден.
                  Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                  ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                  Коментар


                  • От: Агне по хайдушки?

                    Определено ливадата!Някой колега не може да няма генератор за ток.Ще ни трябва за осветление и музика евентуално.
                    Адаш,щом имаш тухли много,и глина,прави голяма пещ.Предвиди и малка площадка пред нея-да може да се забият два чатала отстрани и да се върти чеверме.
                    Аз имах голяма пещ комбинирана с барбекю,място за опушване и ...бая салтанати.Но амуджите ме накараха да съборя кръчмето и пещта и тя отиде.Но ми остана капака за нея.направен от цяла каменна плоча,с метална дръжка...а бе цункана работа.Ще му видя размерите утре и ще пиша.Не мога да снимам още но тия дни и това ще се оправи.Та ако речеш,капакът за пещта ще е от мен.

                    Коментар


                    • От: Агне по хайдушки?

                      Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                      Абе аз агнешко не обичам...
                      Но се нагледах на дървени философи и фотографи, когато опре до вършене на работа...
                      Тони, включваме се с Миро в бригадата за построяването на пеща. За трапезата сигурно мераклиите ще са много повече
                      Ей Цвеке та ти от селото на големия ми зет ако не бъдеш уваженаКой
                      К мирной жизни не пригоден.
                      Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                      ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                      Коментар


                      • От: Агне по хайдушки?

                        Старо, сега е момента ако имаш матрял, да ни хванеш и една вила да отперем на ливадата! Мое се окаже, че у работата сме кат яденето и пиенето и да не знаем кога да спрем...!!!! Хахахахахахахахах

                        Поздрави

                        Коментар


                        • От: Агне по хайдушки?

                          Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                          Как ми се пие у Странджатаако имах пари щех да дойдем утре
                          Чувствайсе винаги поканен ще мие приятно.
                          А ако знаеш какъв кът стягам сега.

                          Коментар


                          • От: Агне по хайдушки?

                            Първоначално публикуван от Мещера Преглед на мнение
                            Определено ливадата!Някой колега не може да няма генератор за ток.Ще ни трябва за осветление и музика евентуално.
                            Адаш,щом имаш тухли много,и глина,прави голяма пещ.Предвиди и малка площадка пред нея-да може да се забият два чатала отстрани и да се върти чеверме.
                            Аз имах голяма пещ комбинирана с барбекю,място за опушване и ...бая салтанати.Но амуджите ме накараха да съборя кръчмето и пещта и тя отиде.Но ми остана капака за нея.направен от цяла каменна плоча,с метална дръжка...а бе цункана работа.Ще му видя размерите утре и ще пиша.Не мога да снимам още но тия дни и това ще се оправи.Та ако речеш,капакът за пещта ще е от мен.
                            Адашче за тебе какво речеш добре си ни дошълЕй такъв майстор може да е нуженАдашче Поздрави
                            К мирной жизни не пригоден.
                            Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                            ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                            Коментар


                            • От: Агне по хайдушки?

                              Първоначално публикуван от Мещера Преглед на мнение
                              ...........капакът за пещта ще е от мен.
                              Те т'ва за капака го бях забравил тотално. Дай размери, че по него да смятаме. То малко, като копче за балтон стана, ама нейсе. От мен 20 кг. шамот и акъл, мога и да мажа, и туйлите да рЕда, ама не мога да нося тежко - хернийка. Малце ток няма да навреди, за бъркалката и флекса.
                              А в тая ливада чернокраките няма ли да я разградят пещта за 20 минути?
                              Свиркай и идвам да го мъдрим.

                              По повод непознатите съфорумци, ами май дойде време да се запознаем. Аз познавам лично поне 200 души от форума, с останалите - има време. Не се плаши Волк, не са лоши хора и не са тръгнали на лов за Волци.
                              подаръци за мъже от FACOM
                              промоция на читави инструменти

                              и на хоби такива

                              тел. О879 Ч8Ч 2З5

                              Коментар


                              • От: Агне по хайдушки?

                                Първоначално публикуван от Dobril Dossev Преглед на мнение
                                И такова... осигуровки има ли, кат раздавате длъжности И мен ме няма със мазането.
                                ИЗА ТЕБЕ ше се найде
                                К мирной жизни не пригоден.
                                Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                                ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X