Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Агне по хайдушки?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Агне по хайдушки?

    Нормално...тая работа не е като оная.
    Ще се броим в събота...

    Коментар


    • От: Агне по хайдушки?

      Даже знам и кои ще се размърдаме интересно ми е на крайната фаза какво ще стане
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • От: Агне по хайдушки?

        Утре и в други ден ще изчезна от тука, така че дайте час за събота! На базата ли ще се събираме..?!!

        Поздрави

        Коментар


        • От: Агне по хайдушки?

          Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
          Даже знам и кои ще се размърдаме интересно ми е на крайната фаза какво ще стане

          Ще поживеем и ще видим...
          И защо пък да не почнем с броенето от сега?! Има-няма два дни до събота...
          От нас човек и половина...половината не яде агнешко и не пие , обаче работи

          Коментар


          • От: Агне по хайдушки?

            Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
            Ще поживеем и ще видим...
            И защо пък да не почнем с броенето от сега?! Има-няма два дни до събота...
            От нас човек и половина...половината не яде агнешко и не пие , обаче работи
            Понеже моята половин-човек утре влиза на операция и евентуално един от двата дни ще я изписвам, ситуацията при мен е следната: В зависимост от денят Х земята ще изкОпам но един от двата дни съм на Вакарел. Ако става и двата.
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • От: Агне по хайдушки?

              Брей, човек една тема от кулинарията ще изпусне и гледай какво се получило.
              За почитателите на пещите имам ето това:
              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...d.php?t=103177
              Вече съм в Козлодуй, имам 5.5 метрова лодка за 6 човека, та ако ще се заформя нещо такова през лятото може и на острова да го направим. Ще се ползва пещта за хайдутството Само комарите ще са проблем.
              Иначе Дунава спада доста точно пред островчето и по-високите може да се пробват до острова Закъсалите ще ги теглим с лодката
              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

              Коментар


              • От: Агне по хайдушки?

                Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                ........ В зависимост от денят Х земята ще изкОпам но един от двата дни съм на Вакарел. Ако става и двата.
                Аз съм на същото дередже. По всяка вероятност-неделя. Но може пък да се обърне монетата, знае ли човек. Плановото стопанство си отиде отдавна.
                За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                Коментар


                • От: Агне по хайдушки?

                  Първоначално публикуван от x3mrjoe Преглед на мнение
                  P.S. Е, ако Стария докара ония неговите зайци, дето прилчат на прасета, да друснат некой кючек, ще се примиря със секва музика
                  ...
                  Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                  Имам делово предложение-ако Стария ще води някой от неговите зайци на сбирката, вместо гюбеци да друсне един нестинарски в пеща, естествено след надлежното и подгряване.
                  Аааааа, моя коментар беше добронамерен и без кулинарен подтекст !
                  Ванка, не ми мятай камъни в градината

                  P.S. Зайците са "мноу яки" и съм им върл фен !
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • От: Агне по хайдушки?

                    Първоначално публикуван от x3mrjoe Преглед на мнение
                    ...

                    Аааааа, моя коментар беше добронамерен и без кулинарен подтекст !
                    Ванка, не ми мятай камъни в градината

                    P.S. Зайците са "мноу яки" и съм им върл фен !
                    Да бе да! И току виж сме ти повярвали в "добрите намерения"
                    Мятал съм бил камъниАми събирай ги бе за ограда на градинката
                    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                    Коментар


                    • От: Агне по хайдушки?

                      Нещо ви се поразхлаби организационното коланче!

                      Да не ви паднат панталонките? ХА ХА

                      Коментар


                      • От: Агне по хайдушки?

                        До колкото знам, вече сме се уговорили за Събота, няма за какво повече да плямпаме.
                        подаръци за мъже от FACOM
                        промоция на читави инструменти

                        и на хоби такива

                        тел. О879 Ч8Ч 2З5

                        Коментар


                        • От: Агне по хайдушки?

                          А някакви координати за неприсъствалите на заверата?
                          My Toyota is fantastic! 0888 912 442 / 0897 912 442

                          Коментар


                          • От: Агне по хайдушки?

                            Стария ще ги даде, довечера, като си пие биричката пред компа, че аз бях само куфар предния път.
                            подаръци за мъже от FACOM
                            промоция на читави инструменти

                            и на хоби такива

                            тел. О879 Ч8Ч 2З5

                            Коментар


                            • От: Агне по хайдушки?

                              Първоначално публикуван от Asen_Daskalski Преглед на мнение
                              А някакви координати за неприсъствалите на заверата?
                              Асене това е най-лесното за откриване място. От магистралата право у Вакарел, като стигнеш старият пловдивски път- у десно и караш до разклона за Панагюрище. Там хващаш пътя за упоменатото бунтовно място, демек у лево, и осторожно се оглеждаш за бивш стопански двор от дясната страна с паркирани оффродърски мпс-та. Ако ли не-знаеш ми телефона.
                              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                              Коментар


                              • От: Агне по хайдушки?

                                Аз да потвърдя присъствие,че гледам се опитват да ни вменят несериозно отношение!!

                                Асене,кажи,ако искаш,ще мина да те взема в събота.
                                088пет722пет99
                                http://www.hydropompi.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X