Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Искат да изхвърлят Багирата и Сивият

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    Супер, пък дано човека има възможност скоро и да ги подкара!
    0-

    Коментар


    • #77
      Няма да е тая седмица. Писна ми три дена да се блещя на генератор, върху който се сипе киша.

      Коментар


      • #78
        Да ви кажа колкото повече ги гледам УАЗа и багирата толкова повече ми харесват . Уаза с тия мостове ; това купе и тоя двигател е лишен от всичките детски болести присъщи на 469 . Багирата пък хептен тя горката даже и да ръждяса не може . При нея хубавото е че можеш да комбинираш каквото ти душата иска мостове ; раздатки ; двигатели .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • Стефан
          Стефан коментира
          Редактиране на коментар
          Другата седмица, като се свести времето. Много съм зле в момента, ни един крайник не работи. Една лява ръка ми беше останала, и на нея ония дни скъсах връзките на лакътя. И това едвам го написах.

        • santaclash
          santaclash коментира
          Редактиране на коментар
          УАЗ-а е болестно състояние. Казват, че се прихваща в казармата, ама не е вярно, защото познавам и болни, които не са ходили там.
          Стефане...гледай си здравето. Машините са после.
          Последно редактирано от santaclash; 23-03-21, 11:21.

        • Стефан
          Стефан коментира
          Редактиране на коментар
          Да. Науката спори само за това дали е проста наркомания, или е общосистемно заболяване.

      • #79
        Аз разбира се не познавам хипстърчетата, които ратуват за чисти от джипове улици. Нито някога ще общувам с жителите на студенския град, каквито видимо имаше в тая тема.

        Чувствам длъжен да заявя благодарност на конкретни членове на ретроклубовете Москвич и Волга, които ми оказаха неоценима помощ в тежък за мене момент. За разлика от тежкарите в тоя форум.

        Юристите тук за мене са мъртви. Можеха да си мръднат трътките поне по три закона, и няколко наредби на СО, които пряко нарушават Конституцията.
        Последно редактирано от Стефан; 24-03-21, 04:33.

        Коментар


        • #80
          Ето една снимка на "Багира" - та. От едни отминали времена, когато форумът беше все още истински!
          Извинявам се на Стефан, че публикувам снимката без негово разрешение!
          Hyundai TERRACAN 2003 2.9 CRDi 150 автомат
          VW T4 Multivan 1993 2.4D AAB

          Коментар


          • Стефан
            Стефан коментира
            Редактиране на коментар
            Не се извинявай, аз съм ти благодарен.
            Ще има и още, живот и здраве, напук на хипстърите.

        • #81
          Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
          Аз разбира се не познавам хипстърчетата, които ратуват за чисти от джипове улици. Нито някога ще общувам с жителите на студенския град, каквито видимо имаше в тая тема.

          Чувствам длъжен да заявя благодарност на конкретни членове на ретроклубовете Москвич и Волга, които ми оказаха неоценима помощ в тежък за мене момент. За разлика от тежкарите в тоя форум.

          Юристите тук за мене са мъртви. Можеха да си мръднат трътките поне по три закона, и няколко наредби на СО, които пряко нарушават Конституцията.
          А стига си хленчил и вземи да спреш да сипеш обиди на килограм!
          Светът е сУрав и кУрав и не се върти около великия Стефан, колкото и въпросният да си мисли друго. Като живееш сред хора - ще се съобразяваш с някакви правила, които важат не само за другите, но и за теб и не е задължително винаги да ти харесват (изненадааа).

          В случая си се сблъскал с такива, които целят улици по-чисти не от джипове, а от скрап във вид на зарязани с години МПС, с каквито София е задръстена.
          Решения - повече от едно. Или си привеждаш недвижимата собственост в състояние на годно МПС, или си я слагаш на частен терен и никой копче не може да ти каже.

          А за возилата - жалко. Не са случили на собственик. Едното, за над 15 години откак съм в този форум, нямам спомен да съм чул да се е движило. Другото е подготвен офроудър, поднесен на тепсия с панделка, който сигурно вече не помни кога за последен път е помирисвал гора ...

          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #82
            Не. Както не се върти и около великите модератори. Които не са и вечни, мене ако питаш. Доколкото имам отношение към собствеността на този сайт.
            Нито имаш представа за моите планове за тия камиончета.
            Така че, колкото и да ме харесваш - изчезни от тука, или се направи че не ме виждаш. Нито това място е твое, нито ти ще повлиеяш на моето завещание.
            Извинението ти не ме интересува.
            Изчезни.

            Коментар


            • #83
              Хатели как лучше, палучилас как всегда


              Взрослъе люди, да?


              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #84
                Там понякога има ы, ако искаш да го докараш до кавказкия акцент. А понякога Э.

                Обожавам, когато педерасите от дивана ми размахват пръст, докато се опитвам да направя нещо за тях, или за децата им. Между другото - и ти си от тях.

                Коментар


                • #85
                  Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                  Не. Както не се върти и около великите модератори. Които не са и вечни, мене ако питаш. Доколкото имам отношение към собствеността на този сайт.
                  Нито имаш представа за моите планове за тия камиончета.
                  Така че, колкото и да ме харесваш - изчезни от тука, или се направи че не ме виждаш. Нито това място е твое, нито моето завещание.
                  Извинението ти не ме интересува.
                  Изчезни.
                  Не се ли усещаш колко си смешен и жалък с тези закани? С какво ме плашиш?!? Че ще ми спреш модераторската заплата ? Че ще ми спестиш неудобството да отговарям на въпроси защо години наред в този форум на Стефан се разминаваха простотии, за които простосмъртни заработваха бан на момента?

                  Голяма драма! На великия Стефан му се наложило да се съобрази с правила, важащи за обикновените хора. И това се превръща в трагедия, причинена от заговор на световното гейство. То не е тръшкане, не е вайкане, не са клетви. Как така ще се съобразява с някакви си правила?!? Караул! Някой да направи нещо! Дайте, другари, да дадеТЕ !


                  Твоите планове ... Дали да не вземеш ти да се извиниш на всички онези хора, които ти поднесоха подготвен за офроуд джип (колко ли хора в този форум са получавали такъв подарък), само за да го превърнеш в недвижима собственост?


                  П.П. На нашата улица от години не може да се паркира на тротоара. Да имаш джип (хем в движение) и да не можеш да го изтапаниш на тротоара! Идват с паяка и те вдигат геевете. Дали да не пусна една тема и да искам да се промени Конституцията ?!?
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #86
                    аз освен педерас съм и веган.
                    не ме мисли.
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #87
                      Не. Там е вкарано толкова, че няма общо с началото. Всичките години труд и преправяне.
                      Едно е да си поръчаш тунинг от америка и да почакаш някой да ти завие две гайки, друго е да направиш неправеното..Това е друга кола.
                      Не те плаша. Ти прехвърли границата.

                      Коментар


                      • #88
                        Абе, не е ли по-добре тази тема да приключи ?

                        Коментар


                        • Стефан
                          Стефан коментира
                          Редактиране на коментар
                          Тази е приключила. Сития не вярва на гладния. Хем камиончетата поне временно са спасени.
                          А въпросът с разговорите на разни теми, май сега започва. Живот и здраве ...

                      • #89
                        Разкажи за преправянето де.
                        може пък и да научим нещо.
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • Стефан
                          Стефан коментира
                          Редактиране на коментар
                          Като пораснеш.

                      • #90
                        Първоначално публикуван от ивайло Преглед на мнение
                        Абе, не е ли по-добре тази тема да приключи ?
                        Що, не искаш ли да разбереш как всички сме гееве и жители на Студентски град, пък великия вожд, автор на темата е голямата работа. Щото си е зарязал МПС-тата на центъра на града, че и планове има за тях. Велик конструктор на офроуд машини. Па ние, селяци прости.
                        п.п. Често вижданията ми доста се различаеат с тези на Чавдар, но в случая съвпадат на 100%. То вярно голямо реване и кълнене падна.
                        Ford Maverick II 2.3 XLT
                        Ford Mondeo MK5

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X