Обява

Свий
Няма добавени обяви.

24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

    Тръгвам от София в четвъртък, на обяд съм при Дядото в Ямбол, после имам бая бизнес дела и дори ще спя в Бургас, но още сутринта на 24-ти трябва да съм във Варна и поне до 15 часа в петък ще имам разни срещи там. Та заради тая програма мен по скоро ме бройте направо за 17 часа в петък, 24-ти, в Балчик.
    Мерси Румба, вече и датите бъркам.
    Последно редактирано от zzlatev; 20-10-08, 20:19.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
      ...за 17 часа в петък, 23-ти, в Балчик.
      Само за протокола: Петък е 24-ти.

      За съжаление аз ще тръгна в Петък към 18,30. Ако има и друг "окъснял", ще се радвам да пътуваме заедно.

      Коментар


      • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

        Може ли някой да даде програмата, като път?
        Става въпрос да разберем пътя от какво естество ще бъде, хард или софт?
        Защото има доста път до там, и аз лично си мислех да дойда с кола, но ако има оффроуд, ще дойда с моя паркетник.
        LZ1HKW
        Реглаж на преден и заден мост
        My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

        Коментар


        • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

          Като чета приготовленията и доуточняванията, ми става все по-криво, че няма да мога да съм в Балчик. Значи заради такива случаи е редно после да разкажете много подробно тук, какво е казано и уточнено там.

          Поздрави! И приятно, и полезно изкарване!
          Искам България чиста!

          Коментар


          • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

            Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
            Може ли някой да даде програмата, като път?
            Става въпрос да разберем пътя от какво естество ще бъде, хард или софт?
            Защото има доста път до там, и аз лично си мислех да дойда с кола, но ако има оффроуд, ще дойда с моя паркетник.
            Обектите, които ще посетим, зависят от това, с какви автомобили ще разполагаме и какво ще е времето. Хубаво ще е, да са с повишена проходимост но няма да е "хард" в никакъв случай. Целта не е да опъваме лебедки...

            Моля, ако има вегетарианци, да се обадят и ще е хубаво за петък вечер да уточним нещо като "меню" - ясно е, че ако се наредим едновременно 40 човека за вечеря, кухнята ще се бави ако няма някаква предварителна готовност.
            Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

            Коментар


            • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

              Колеги, ако някой има възможност, нека да донесе проектор, че още не е 100% сигурно дали ще осигурим за разказа на Димо за Черноморското приключение. По-добре 2, околкото 0. А лаптоп ще има със сигурност.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

                Както ме посъветва Горби в темата "Черноморско приключение" бих искала по възможност и аз да се запиша за семинара, въпреки че отскоро участвам във форума. Темата е много интересна, самата аз няколко пъти съм попадала в описаните ситуации и не съм била наясно как най-адеквтно да реагирам и също така имам голям интерес към разказа на Димо и бих искала да се запозная с тях, а и с всички останали.
                Ако има възможност бих спала в хотела, ако няма не е проблем да се настаня другаде. Сама съм.
                Life is short, break the rules, forgive quickly, love honestly, laugh easy, ride often, ride free and never regret anything that makes you smile!!!

                Коментар


                • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

                  Аз сега боледувам, пия химия за да се оправя. Живот и здраве планът за тръгване май е, че ще пътувам петък след 18ч. Като гледам времето за тръгване май ще сме пакет с Румбата ако успея да го догонвам, че с тези големи гуми дет' ги е сложил...
                  Георги Гатев

                  Коментар


                  • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

                    И ние сме болни..някакъв вирус е налазил града. Госпожицата продължава да кашля и не виждам как ще пътуваме.
                    Чакаме този семинар от 4 месеца ... Надяваме се на цветни разкази!
                    НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
                    Omnia vincit amor !

                    Коментар


                    • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

                      Всички сме болни!!!
                      Я се стягайте и се взимайте в ръце!!!
                      Аз не пия химия, само домашна...

                      Мария, заповядай, добре си дошла.
                      Не е важно кой от кога участва във форума, а кой с какво допринася... не само за форума.

                      Петя, както казва моят кум, никой не е длъжен да гледа на бабите внуците...

                      Злати, ако трябва, ще взема проектора на гимназията.

                      Дано само времето да е с нас.
                      Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                      Коментар


                      • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

                        Гореща попара със сирене и Чай с чер пипер .
                        Това за болните, ако не се приложи на време, ще се наложи менюто да е такова за всички....
                        Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                        Коментар


                        • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

                          Надявам се не е късно за още двама желаещи варненци и жената
                          Без преспиване.
                          ivan_j+жена и VaHk0_

                          Коментар


                          • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

                            Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
                            Гореща попара със сирене и Чай с чер пипер .
                            Това за болните, ако не се приложи на време, ще се наложи менюто да е такова за всички....
                            Нямам нищо против менюто... само ако може да заменим сиренето... с пържолки, примерно.

                            П.П. Предполагам, повечето съфорумници ще предложат да заменим и чая... с нещо по-силничко... все пак става дума за лекарство...
                            Последно редактирано от giorgio; 23-10-08, 08:39.
                            Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                            Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                            Коментар


                            • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

                              Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                              Нямам нищо против менюто... само ако може да заменим сиренето... с пържолки, примерно.
                              Е няма да те тровим!
                              Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                              Коментар


                              • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

                                Първоначално публикуван от trimata Преглед на мнение
                                Аз сега боледувам, пия химия за да се оправя. Живот и здраве планът за тръгване май е, че ще пътувам петък след 18ч. Като гледам времето за тръгване май ще сме пакет с Румбата ако успея да го догонвам, че с тези големи гуми дет' ги е сложил...
                                Що, бре? Ти с мотопеда ли ще идваш?
                                Да закача ремеркето да не се мъчиш.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X