Обява

Свий
Няма добавени обяви.

24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Стопанисване и опазване на горите-семинар в Балчик

    Потвърждавам желание за присъствие
    Двоина стая 1бр

    Коментар


    • #62
      До: Стопанисване и опазване на горите-семинар в Балчик

      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
      ...24. Марина( тя вече е достатъчно голяма)
      Злати, коя е тая Марина и защо Вече е Достатъчно Голяма? (не знам на коя дума е ударението ) Всеки път, като прочетях списъка и се чувствах, сякаш съм пропуснала 50 серии от някой латино сериал и съм загубила съществена нишка от интригата. Сега, като гледам изчезващите имена от списъка, реших, че мистериите ми идват твърде много, та ПИТАМ.
      Моля те, отговори, та да си върна здравия сън.

      П.П. Вероятно ще запазя апартамент, ама още не съм сигурна с колко деца ще бъдем...
      Последно редактирано от zzlatev; 24-09-08, 21:30.
      НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
      Omnia vincit amor !

      Коментар


      • #63
        До: Стопанисване и опазване на горите-семинар в Балчик

        Потвърждавам за 4-човека.
        2-двойни или апартамент.

        Коментар


        • #64
          До: Стопанисване и опазване на горите-семинар в Балчик

          Марина е дъщерята на Голди и е още дете, но вече в 4 или 5 клас. Тъй като в началото говорехме, че за малки деца ще е трудно да участват( което вече не е актуално), затова съм и пояснил, че тя е достатъчно голяма да участва. Пак казвам, с оглед на записалите се участници ограниченията за децата, стига да не са бебета, отпадат.
          Последно редактирано от Тихомир; 19-09-08, 04:35.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • #65
            До: Стопанисване и опазване на горите-семинар в Балчик

            Потвърждавам желание за участие.
            Без нощувки.
            Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

            Коментар


            • #66
              До: Стопанисване и опазване на горите-семинар в Балчик

              Мда може ли и аз без нощувки. Събота и неделя съм на линия
              Land Rover Defender 110SW 300tdi

              Коментар


              • #67
                До: Стопанисване и опазване на горите-семинар в Балчик

                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                Марина е дъщерята на Голди и е още дете, но вече в 4 или 5 клас. Тъй като в началото говорехме, че за малки деца ще е трудно да участват( което вече не е актуално), затова съм и пояснил, че тя е достатъчно голяма да участва. Пак казвам, с оглед на записалите се участници ограниченията за децата, стига да не са бебета, отпадат.
                Злати, благодаря ти за бързия отговор. Недоразумението дойде оттам, че има няколко деца, а само Марина е в списъка.
                Голди, да ти е жива и здрава, голяма сладурана е!
                НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
                Omnia vincit amor !

                Коментар


                • #68
                  До: Стопанисване и опазване на горите-семинар в Балчик

                  Първоначално публикуван от Петя Преглед на мнение
                  Злати, благодаря ти за бързия отговор. Недоразумението дойде оттам, че има няколко деца, а само Марина е в списъка.
                  Голди, да ти е жива и здрава, голяма сладурана е!
                  Ами само нея познавам засега, като ме запознаете с потомството, ще го пишем и него. Важно е да знаят децата, че са ценени и полезни и за важните неща. Така растат по-отговорни.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • #69
                    До: Стопанисване и опазване на горите-семинар в Балчик

                    Понеже мероприятиети е надалеч и е за кратко, аз предпочитам да не пътувам със Самурая. Ако ви се намират две места по колите и искате компания - казвайте.
                    Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                    Drag Grand Canyon Daily
                    Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                    LZ1JYM

                    Коментар


                    • #70
                      До: Стопанисване и опазване на горите-семинар в Балчик

                      Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                      Понеже мероприятиети е надалеч и е за кратко, аз предпочитам да не пътувам със Самурая. Ако ви се намират две места по колите и искате компания - казвайте.
                      Ще се намерят две места. Ти кажи ще идваш ли. Аз засега ще съм сам или +1.
                      Георги Гатев

                      Коментар


                      • #71
                        До: Стопанисване и опазване на горите-семинар в Балчик

                        Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                        И аз потвърждавам. Двойна стая за двата дена.
                        Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                        Drag Grand Canyon Daily
                        Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                        LZ1JYM

                        Коментар


                        • #72
                          До: Стопанисване и опазване на горите-семинар в Балчик

                          И аз се записвам официално!
                          Има обаче един въпрос дето ме мъчи от известно време, та да попитам:
                          Как аджеба някой хора скачат като бълхи от едно място на друго в списъка със записалите се???
                          LZ1HKW
                          Реглаж на преден и заден мост
                          My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                          Коментар


                          • #73
                            До: Стопанисване и опазване на горите-семинар в Балчик

                            Уважаеми колеги, държа да напомня две неща: Кой каквито лични взаимоотношения има, да си ги уточнява само извън портала и второ напомням че всички възможни организации в които участват доброволци са достъпни без ограничения (от какъвто и да е характер) за всички желаещи... Много моля не забравяйте тези два принципа!
                            VPetrov.photography

                            Коментар


                            • #74
                              До: Стопанисване и опазване на горите-семинар в Балчик

                              Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                              Уважаеми колеги, държа да напомня две неща: Кой каквито лични взаимоотношения има, да си ги уточнява само извън портала и второ напомням че всички възможни организации в които участват доброволци са достъпни без ограничения (от какъвто и да е характер) за всички желаещи... Много моля не забравяйте тези два принципа!
                              Скъпи приятели,
                              Малко от вас познавам лично, повечето - задочно.
                              Държа всички желаещи да присъстват.
                              Оставете си проблемите в къщи и заповядайте.
                              Докато тече семинарът (Думата „семинар“ идва от латинската дума „seminarium“, която означава „разсадник“; друга дума от латински „semen“ означава „семе“.), приемете, че сте ми на гости, а в моята къща всички са добре дошли и се спазват моите порядки.
                              Който много държи да изчиства взаимоотношения, ще му организирам пейнтбол след това.
                              Поздрави.
                              Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                              Коментар


                              • #75
                                До: Стопанисване и опазване на горите-семинар в Балчик

                                За мен двойна стая или апартамент.
                                Ще дойда с голямата джипка, тя по ТТ данни може да вози 10 човека.
                                Ама 2-3ма трябва да са по-дребни момичета, че е по японски стандарт!

                                Ако има спорове, може да ги решим на място по най-новата оффроуд технология - надпяване(надпиване) с караоке!
                                Show must go on!
                                LZ1VES

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X