Обява

Свий
Няма добавени обяви.

24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

    Ега ти лошия грип, и мен ме тръшна в понеделник, но се оправих. жалко за тези, които не могат да дойдат.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

      Фани, от Айтос се минава през дав прохода, единият през Паницово, Дюлински, а другия, покрай Камчия, през Провадия (забравих му името). Ако сте с джип, може да минете през Дюленския, по-кратък, но не е за лека кола... Повечето, които пътуват от тази посока, предпочитат пътя през Сл.Бряг...
      Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
      Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

      Коментар


      • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

        Току що съм с поставена диагноза - вирусна гнойна ангина.Така , че отпадам.
        Женя Вълчанова 0888272565

        Коментар


        • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

          Жената се разболя, аз ще идвам. Извинявам се за бъркотията.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

            Добре че изкарах и двата грипа на време. Сега съм готов за обмяната на вируси . Ще тръгвам в късния следобед. Вероятно пристигане посред нощ.
            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

            Коментар


            • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

              За утре 9 часа къде?
              В Хотела , на паркинга?
              Пристигналите посред нощ ще бъдат ли в състояние да държат волана ???
              Може ли и примерна програма да се нареди ?
              Около колко км. е "трасето"... такива въпроси ми се въртят.
              Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

              Коментар


              • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

                Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
                За утре 9 часа къде?
                В Хотела , на паркинга?
                Пристигналите посред нощ ще бъдат ли в състояние да държат волана ???
                Може ли и примерна програма да се нареди ?
                Около колко км. е "трасето"... такива въпроси ми се въртят.
                Програма:
                25.10.2008
                9,00 - тръгване от хотела.
                9,10 - събираме се всички на паркинга на бензиностанция "Лафи" на кръговото на входа на Балчик, посока Добрич. Удобно за Варналии, закъснели, хора, нощували на друго място и т.н.т.
                9,30 - Горски разсадник Соколово. Откриване на семинара, тема "Какво трябва да знаем, за да виждаме, като гледаме..." Теоретичната част
                12,30 - 13,30 - похапване. Кой каквото си носи. Аз ще осигуря жар.
                13,30 - 17,00 - практическа част 1. Тема "От семенце до гора" ~40km лек офф - тип добруджански асфалт. Залесявания, отгледни сечи, "странични ползвания". Опазване.
                17,00 - 18,00 - въпроси и отговори
                21,00 - ??? - рожден ден

                26.10.2008г.
                9,00 - тръгване от хотела.
                Тема: "От гора до семенце" Главни сечи, естествено възобновяване, ловностопански дейности, дърводобив. Лек офф, 60км.
                13.00 - обяд.
                Дискусия. Отговори на "неудобни въпроси"


                В общи линии, това е. Запазвам си правото, в движение да променям маршрутите, според автопарка и антропогенния фактор...

                Съжалявам, че иам толкова болни, оздравявайте бързо.
                Прикачени файлове
                Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                Коментар


                • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

                  Развратната ми кола ме докара успешно до Варна.
                  За съжаление утре, няма да мога да дойда .. заради ...р а б о т а а а...
                  Радвам се, че се видяхме. Научих доста нови работи за дърветата и тегните дечица.
                  Приятни емоции утре, и бързо да оздравяват всички, които пропуснаха ...
                  И подробни разкази естествено!
                  Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                  Коментар


                  • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

                    За огромно мое съжаление няма да мога да дойда.Бяха ми обещали автомобила да е готов вчера вечерта-не стана.За днес до следобяд-пак не стана.И така оставам на снимките и впечатленията ви.Поздрави.
                    Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                    "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                    "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                    Коментар


                    • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

                      Преди три часа приключи много интересното мероприятие в един ресторант в гората. Десет автомобила, 30 души. Задушевно.
                      Неуспелите да дойдат да съжаляват
                      Поздрави на тези, които още пътуват и да внимават.

                      Коментар


                      • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

                        Вчера се запознахме с един удивителен човек!

                        За близо 20-ина години трудов опит много малко хора като него съм видяла и съм опознала, съпругът ми Наско също – става дума за колегата gadeff. Такава любов и всеотдайност към работата си, такова мащабно мислене за поне 100 години напред, както и за следващите поколения малко хора притежават вече... Радваме се, че можахме да се срещнем, да се запознаем и да научим толкова полезни и практични неща за нашата, българската гора от него. Ние естествено се надяваме да не останем само с тази среща и това, което научихме, защото има още много за учене. Но поставихме основите, разбрахме, че гората като нас самите е различна, иска грижи, любов, разбиране, всеотдайност и много, много труд.
                        Благодаря колега! Ти ни върна вярата в професионалиста, в отдадения на работата си човек, който иска да гради, създава и остави нещо след себе си, за да му се радват поколения наред.

                        Да си жив и здрав, да срещаш разбиране и подкрепа за делото си от хората от които зависи то
                        Последно редактирано от Фани; 26-10-08, 19:47.
                        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                        Коментар


                        • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

                          Аз искам също да благодаря на Радо Гадеф от все сърце за невероятната атмосфера, която съсдаде за нас в Балчик. Не само научихме и видяхме страхотни неща, но и си спретнахме чуден купон. И пак ще дойдем, Радо. Благодаря!!!
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

                            Бях престанала да вярвам, че в България са останали такива хора като gadeff. Научих много за гората, за дърветата, за забравената истина, че една работа се върши най-добре, когато се върши с любов. Благодаря ти, колега! Докато има такива като теб, ще я има България, ще я има и българската гора! Надявам се колегите, които направиха снимки, да ги качат тук, за да мога отново и отново да си припомням тези разкошни два дена.

                            Коментар


                            • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

                              Искам и аз да благодаря на всички за доброто прекарване. Мен грипа успя да ме тръшне в неделята, затова не успяхме да дойдем за неделното каране.
                              Мисля, че нещата, които разказа Радо бяха нови и полезни за повечето от нас.
                              Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                              NULLA TENACI INVIA EST VIA

                              Коментар


                              • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

                                С риск да обърнем темата за семинара, в тема за благодарности, ще се присъединя и аз. Не вярвам Радо да си е учил лекциите предварително, защото всичко беше импровизация, но невероятно добра... До оня ден си мислех, че знам за гората много, сега разбрах, че съм гледал горите, но не съм ги виждал. Каквото и да напиша, няма да успея да пресъздам и частица от впечатленията си. Единствено тези, които присъстваха, ще ме разберат... но и нищо да не напиша, те пак ще ме разберат...
                                Благодаря ти, Радо!
                                Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                                Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X