Обява

Свий
Няма добавени обяви.

24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

    Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
    Дайте, дайте, ама като нямам смаляваща размерите на снимките програмка как да кача!? Дайте предложения за такава програма (не ща с paint), само моля с точни указания, че да не се мъча... много
    Освен това за снимки, аз поне, ще смогна чак довечера. Иначе за разказване - много и интересно - на живо - в петък/събота, на обичайното място, обичайните заподозрени .
    Тука някой беше дал линк към прекрасна програмка, ама не го намирам. Беше точно за намаляване. Работи прекрасно ама не знам как да я пратя.
    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
    Към модераторите-А изтрийте го сега.
    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

    Коментар


    • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
      Имам една страхотна снимка на едно хъски. Гледа ме в очите през обектива със сините си зъркели. А снимката е наистина добра, продавам я за 3 бири и парче суджук Има ли мераклии?
      И аз имам една такава, може да се споразумеем нещо двете снимки за 5 бири примерно
      LZ1HKW
      Реглаж на преден и заден мост
      My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

      Коментар


      • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

        Снимки... малко, но от сърце..


        Тук почти дублирам Фани...




        А ето една гледана гора, която видяхме.


        Добруджанска гледка...
        Последно редактирано от iai-bg; 27-10-08, 20:40.
        Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

        Коментар


        • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

          Ето лека, удобна и безплатна програмка (1.2М)
          http://htftp.offroad-bulgaria.com/ga...w420_setup.exe
          Инсталираш, цъкаш върху снимката, ctrl+R и преоразмеряваш.
          Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

          Коментар


          • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

            Горбииииии,Румбааааа не се спотайвайте,имате снимков материал за цяло предаване
            Радо,обмисляш ли тема за следващия семинар

            Коментар


            • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

              Ако на някой модератор му се занимава, много моля да направи прикачения файл от предишния ми пост като за тук - т.е. снимките да се виждат в поста, че аз не мога да се справя
              Благодаря
              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

              Коментар


              • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

                Първоначално публикуван от Liusi Преглед на мнение
                Горбииииии,Румбааааа не се спотайвайте,имате снимков материал за цяло предаване
                Радо,обмисляш ли тема за следващия семинар
                Още ги проявявам моите.
                Скоро, скоро.

                Идея за тема: "Ролята на гората в живота на прасенцето от тавичката"

                Коментар


                • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

                  Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
                  Още ги проявявам моите.
                  Скоро, скоро.

                  Идея за тема: "Ролята на гората в живота на прасенцето от тавичката"
                  А нещо за ролята на плодоветеферментирали,някои минали през дестилатор,други отлежали в буреС такава добра компания съм готов още доста пъти да ходя на гости на Радо.И му пожелавам бързо да оздравява.
                  Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                  Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                  В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                  Коментар


                  • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

                    Само при едно условие - да е по същото време, че да съвпада с рожденния ден на Тодор (Zaarin). И пак да почерпи.
                    За сведение на неприсъствалите - Тошко се справи отлично с нелеката задача да напие 40 човека, при това - с качествени напитки!!!
                    Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                    Коментар


                    • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

                      Първоначално публикуван от penka Преглед на мнение
                      Носехме апарат, но забравихме да снимаме. Колеги, бъдете добри и щедри - качете снимките. Горби, такива големи обективи имаше - срамота е да не качиш нещо!
                      ще има. ще има... нека отлежат малко....

                      Коментар


                      • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

                        Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
                        Само при едно условие - да е по същото време, че да съвпада с рожденния ден на Тодор (Zaarin). И пак да почерпи...
                        Тодоров ден не е ли подходящ?
                        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                        Коментар


                        • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

                          бе само тезили снимки напраихте иначе браво на вас
                          Последно редактирано от Юли; 28-10-08, 09:33.
                          sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                          Коментар


                          • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

                            Еми, така е. На някои всички празници са ни като по поръчка . Именният ми ден е винаги в събота и човек може да се напие спокойно, а рожденния ми ден често продължава 25 часа(или поне съботата след него е 25 часа) та да може човек да си позволи още един час бонус . За пръв път обаче ми се случва да съм по маси и барбекюта почти всичките 25 часа, от 0 до 24+1 . Благодаря на всички за приятната компания!

                            Ето и малко снимки:

                            Вече сме в Балчик!


                            И се разсънваме.






                            А къде ще ходим?


                            На офроуд!


                            Ама софт...


                            И то с лекции.


                            Ето от къде идват фиданките.












                            Има за какво да е горд!


                            Я, огънят позагаснал... и няма дърва... дали пък да не пробваме да сложим пържоли вместо подпалки?!




                            Хъм, някои се отколниха и в равното поле...


                            Но все пак се събрахме.


                            Някои и в морето успяха да се изкъпят.


                            На другият ден прекрасните лекции продължиха.




                            За това става дума!






                            Кеф!


                            А имаше и други фотографи...




                            Ето и малко от участниците.










                            И в заключение една роза.
                            Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                            Коментар


                            • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

                              Предложиха:

                              zzlatev : Имам една страхотна снимка на едно хъски. Гледа ме в очите през обектива със сините си зъркели. А снимката е наистина добра, продавам я за 3 бири и парче суджук Има ли мераклии?

                              vladi333 : И аз имам една такава, може да се споразумеем нещо двете снимки за 5 бири примерно...

                              Значи, направо да се брои за спазарено!
                              При това, намирам колегите за изключително скромни - казаха си веднага офертата.

                              Обаче, понеже тук става дума за по една снимка, тръпки ме побиват като си помисля какво ли ще поискат тези, дето още проявяват...
                              Отлежаващите снимки пък ме навеждат на мисли за едни други отлежали артикули...
                              Още повече, че се снимаше и с техника, каквато (доколкото мога да преценя) съм виждал основно по проспекти.

                              Отивам да изкупувам бирата и суджуците в квартала.
                              Довечера ще сънувам данъчни фактури...
                              Последно редактирано от Iliya; 28-10-08, 10:28.

                              Коментар


                              • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

                                Егати пропуска дето направих ма ,верно ме е яд и не искам да коментирам
                                sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X