Обява

Свий
Няма добавени обяви.

24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

    Колеги, Димо се връща май днес. На 25 ще е с нас в Балчик. Да помоля ли Веско да донесе проектор и екран и да гледаме и слушаме за Черноморското приключение? Вечерта ни е свободна и един такъв разказ от първо лице ще е добро начало на сплотяването "на маса".
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

      Димо прие да бъде допълващ лектор по вечерно време. Гответе се за интересен разказ и още по-инетресни снимки.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

        Злати,ако не съм закъснял,пиши и мен за една двойна стая.
        My Toyota is fantastic! 0888 912 442 / 0897 912 442

        Коментар


        • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

          Злати ще отсъства известно време, но ще си позволя да го цитирам, за тези, които до момента, по различни причини, не са заявили участие, но имат желание да присъстват:
          Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
          ...Мисля, т.е. сигурен съм, че място за спане има достатъчно, така че и някой да дойде в последния момент, пак не е проблем...
          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

          Коментар


          • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

            и аз щте присьствам обезателно .Пламене обади ми се моляте.изстрил сьм ти неволно телефона. ГЕРО 0878557372
            GOD GAVE THE METAL

            Коментар


            • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

              Ако не е късно се записвам и аз - 2 бр.
              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
              0899187766

              Коментар


              • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

                Всички идвайте, и софрата да е тясна, на сърце ни е широко. Радо Гадеф е запазил целия хотел, а и дори да го напълним, свободни места за спане в Балчик в края на октомври бол.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

                  И аз се кандидатирам (стая за 2 човекоединици), но имам въпрос: ние сме всъщност 3 (+ куче)?
                  Нашата кикерица не е проблемна в никакъв смисъл, но все пак си се води куче...

                  Ако във въпросния хотел не е разрешено, дали има в Балчик места, където е?

                  Със сигурност познавам поне още един колега, когото този въпрос касае.

                  Благодаря предварително.

                  Коментар


                  • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

                    Остава групата от София да се уточним.Ако някой ще пътува в петък-24-ти към 13,14 часа да се уточним да пътуваме заедно?
                    My Toyota is fantastic! 0888 912 442 / 0897 912 442

                    Коментар


                    • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

                      Радо , дай някакъв жокер за хотела.
                      Как да го намерим, че аз сигурно ще пристигна след полунощ в петък /децата са следобяд на училище/.

                      Коментар


                      • До: Стопанисване и опазване на горите-семинар в Балчик

                        Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
                        Скъпи приятели,
                        Малко от вас познавам лично, повечето - задочно.
                        Държа всички желаещи да присъстват...
                        Който много държи да изчиства взаимоотношения, ще му организирам пейнтбол след това.
                        Поздрави.
                        Радо, наистина ли можеш да организираш пейнтбол? Питам съвсем сериозно и заявявам участие за 4-ма още отсега. Ако и други желаят, нека си кажат.
                        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                        Коментар


                        • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

                          Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
                          Радо , дай някакъв жокер за хотела.
                          Как да го намерим, че аз сигурно ще пристигна след полунощ в петък /децата са следобяд на училище/.

                          Минаваш по пътя покрай Албена, на кръстовището на влизане в Балчик си направо, преди Болницата завиваш на дясно (надолу), на площада влизаш в паркинга на Общината (пак в дясно). Спираш накрая на паркинга и си пред хотела.

                          Фани, нека се опитаме първо да свършим работата...
                          Мога да организирам пейнтбол, но много ще се радвам да не се налага, в контекста на публикацията...
                          Предлагам да се концентрираме този път върху важните неща.
                          Прикачени файлове
                          Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                          Коментар


                          • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

                            Първоначално публикуван от Asen_Daskalski Преглед на мнение
                            Остава групата от София да се уточним.Ако някой ще пътува в петък-24-ти към 13,14 часа да се уточним да пътуваме заедно?
                            Shte se nameri nachin da se organizirame. Az shtee pytuwam syshto ranniq sledobed, neka samo se uto4nqt neshtata pri men po-tochno i shte pisha.

                            P.S. Nqmam kirilica na PC-to ot koerto pisha, Sorry.
                            Георги Гатев

                            Коментар


                            • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

                              Аз още от към 4-5 часа следобяд на 24 ще съм в Балчик и ще Ви чакам там. А за пейнтбол не мисля, че ще има време, нали Димо ще разправя за Черноморското приключение.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

                                Злати, ако минаваш през Бургас, обади се, да пътуваме нататък заедно... Аз мисля, да отида в ранния следобяд, да погледна в музея, че там наоколо, откриха доста нови находки, които вероятно са изложени.
                                Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                                Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X