Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нужда от съдействие за екскурзия на бесарабски българи - младежи

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Нужда от съдействие за екскурзия на бесарабски българи - младежи

    Всички са в отлично настроение. Атмосферата на групата е супер.
    Утре сутринта се потегля по програмата.
    Георги Гатев

    Коментар


    • До: Нужда от съдействие за екскурзия на бесарабски българи - младежи

      При мен всичко е готово, чакаме ви.
      Поемам десетина допълнителни гости без проблем
      Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

      Коментар


      • До: Нужда от съдействие за екскурзия на бесарабски българи - младежи

        Трагвам след 1час от София,имам свободни места
        Дано времето не ни изиграе лоша шега!
        Ще пиша в четвъртък как е минало
        Аз съм толерантен!

        Коментар


        • До: Нужда от съдействие за екскурзия на бесарабски българи - младежи

          Всичко мина страхотно,днес продължаваме в София....
          ....дано столицата удържи на купона
          Аз съм толерантен!

          Коментар


          • До: Нужда от съдействие за екскурзия на бесарабски българи - младежи

            Първоначално публикуван от Ивайло Шопски Преглед на мнение
            Всичко мина страхотно,днес продължаваме в София....
            ....дано столицата удържи на купона
            Мисля че столицата удържа на купона, но други не можаха! Аз си искарах страхотно и мисля че всички останали също! И в Копривщица и в София беше страхотно!
            Honda HR-V 1.6 - Харви
            Искам България чиста!
            Владей страстите, иначе те ще те завладеят.

            Коментар


            • До: Нужда от съдействие за екскурзия на бесарабски българи - младежи

              Много са ни хубави децата, да са живи и здрави....
              За нас беше удоволствие да си общуваме.
              Снимки - утре.
              Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

              Коментар


              • От: Нужда от съдействие за екскурзия на бесарабски българи - младежи

                Не съм ги виждал само от два дни и вече ми липсват!
                Тези хора оставиха в мен трайна емоционална следа,която само докосналия се до тях може да изпита и една надежда за бъдещето...
                Благодаря на всички помогнали чудото да се случи!!!!
                Поклон!!!
                Аз съм толерантен!

                Коментар


                • От: Нужда от съдействие за екскурзия на бесарабски българи - младежи

                  Как да започна..? Все още сме в едно такова състояние..Все още не можем да повярваме че всичко това се случи и не бе просто един прекрасен сън..
                  Скъпи наши! Любими наши приятели! Братя, сестри, чичковци (Иво, ти се сети, нали), наречени мама и татко (и вие двамате се сетихте) и всички, спомогнали на това невероятно наше преживяване да стане реалност!
                  Нямаме думи, с които да изразим признателността ни! Никакви думи не могат да я отразят! Само сигурно нашите щастливи очи и насълзените такива при раздялата със всеки от вас! За по-голямата част от групата това пътуване бе първото запознаване с България и аз съм щастлива, че България ги посрещна именно така - с вашите приятелски прегръдки, благородни подбуди и искреност! Безкрайно съм щастлива за това!
                  С това посрещане вие ни доказахте най-сигурно, че светът е пълен с добри хора! И ние ще направим всичко за да сме достойни за вашето доверие! И нека това да са много високопарни думи, но ние го усещаме именно така.
                  БЛАГОДАРИМ ВИ!
                  Българския младежки клуб "Актив" от Одеса, Украйна, продължава да работи за развитието на българското тук и по света. Защото ни има! Защото сме българи! Защото вече имаме подкрепа и в Прародината!

                  Коментар


                  • От: Нужда от съдействие за екскурзия на бесарабски българи - младежи

                    По кратко,точно,ясно,скромно и красиво,едва ли може да бъде казано!!!!
                    Отново Ви благодаря и моля-останете винаги такива!!!
                    Аз съм толерантен!

                    Коментар


                    • От: Нужда от съдействие за екскурзия на бесарабски българи - младежи

                      С огромно удовлетворение чета мнението на Тони!
                      Радвам се, че успяхме да попътуваме, контактуваме и веселим заедно.
                      Специални благодарности за Хората, с чиито усилия и помощ се случи това!

                      Отчет и снимки вече се появяват в тази тема.

                      Поради приключване на пътуването и отпадане на конкретната нужда, тук може би е за ключ.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X