Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нужда от съдействие за екскурзия на бесарабски българи - младежи

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Нужда от съдействие за екскурзия на бесарабски българи - младежи

    За срещата на 20-ти бройте и мен - 1 човек. поздравления за избора на ресторант.
    Надявам се в Банско всичко да е ОК, както го договорихме. Ако възникне проблем, чакам обаждане.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • До: Нужда от съдействие за екскурзия на бесарабски българи - младежи

      Кажи колко човека ще спят в Копривщица освен основната група ????
      SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
      +359 0878 888 874
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

      Коментар


      • До: Нужда от съдействие за екскурзия на бесарабски българи - младежи

        Основната група са 14 човека + 2 шофьора. Румбата и още няколко човека ще ги съпровождат през цялото време, така че нека той да напише колко човека ще са, чуй се с него.

        Коментар


        • До: Нужда от съдействие за екскурзия на бесарабски българи - младежи

          Първоначално публикуван от Jango Преглед на мнение
          Кажи колко човека ще спят в Копривщица освен основната група ????
          Нали ти казах на "Бунтовна", бре, за нас не бери грижа!
          Подсети ме да ти подаря едно тИфтерче.

          За ресторанта в София ангажирах 50-тина места с опция за още.
          Желаещите да заповядат!

          Горби, днес ли се разбра, че ще пътуват 14 човека?
          И това окончателно ли е?
          За да коригираме резервациите където трябва.

          Коментар


          • До: Нужда от съдействие за екскурзия на бесарабски българи - младежи

            За Рилски манастир, потвърдено за 18 човека за всеки случай. До пет човека в повече ще се сместим и тъкмо ще бъде по задушевно.
            До скоро
            Гласът на разума е тих, но не успокоява докато не бъде чут.

            Коментар


            • До: Нужда от съдействие за екскурзия на бесарабски българи - младежи

              Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
              Нали ти казах на "Бунтовна", бре, за нас не бери грижа!
              Подсети ме да ти подаря едно тИфтерче.
              За да коригираме резервациите където трябва.
              За теб знам
              SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
              +359 0878 888 874
              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

              Коментар


              • До: Нужда от съдействие за екскурзия на бесарабски българи - младежи

                Първоначално публикуван от Георги Иванов (gorbi) Преглед на мнение
                Основната група са 14 човека + 2 шофьора. Румбата и още няколко човека ще ги съпровождат през цялото време, така че нека той да напише колко човека ще са, чуй се с него.
                Гориби нали си говорехме на лични, че идват още 2-4 човека тора Румбата ли е ????
                SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
                +359 0878 888 874
                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

                Коментар


                • До: Нужда от съдействие за екскурзия на бесарабски българи - младежи

                  Освен основната група,Румбата,аз и Станко,кой друг ще е в Мелник?
                  Резервирал съм за 30-души!
                  Моля пишете за да корегирам нещата!
                  Благодаря!
                  Аз съм толерантен!

                  Коментар


                  • До: Нужда от съдействие за екскурзия на бесарабски българи - младежи

                    Първоначално публикуван от Jango Преглед на мнение
                    Кажи колко човека ще спят в Копривщица освен основната група ????
                    Аз ще се включа в Копривщица,но ще нощувам при Станко.
                    Аз съм толерантен!

                    Коментар


                    • До: Нужда от съдействие за екскурзия на бесарабски българи - младежи

                      Първоначално публикуван от Ивайло Шопски Преглед на мнение
                      Аз ще се включа в Копривщица,но ще нощувам при Станко.
                      Други за Копривщица ще има ли ????
                      SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
                      +359 0878 888 874
                      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

                      Коментар


                      • До: Нужда от съдействие за екскурзия на бесарабски българи - младежи

                        Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение

                        Горби, днес ли се разбра, че ще пътуват 14 човека?
                        И това окончателно ли е?
                        За да коригираме резервациите където трябва.

                        Толкова са визите.... + 2 ма шофьора.

                        Jango: аз не знам да има други.

                        Коментар


                        • До: Нужда от съдействие за екскурзия на бесарабски българи - младежи

                          Първоначално публикуван от Георги Иванов (gorbi) Преглед на мнение
                          Здравейте от Одеса!
                          Вчера се проведе събрание на БМК "Актив". Беше прегледана цялата тази тема, бяха прочетени и обсъдени предложените маршрути. Бяха обсъдени подробно всички варианти, километри, преходи и места, отчитайки всички забележки и предложения на форума. В крайна сметка бе приет и утвърден окончателният маршрут на екскурзията с пълно единодушие, както следва:


                          1. 16-ти Май - 05.00 - тръгване от Одеса. Приситигане 19.00 - 21.00ч. във Варна. Нощувка и вечеря, осигурени от Порт Варна.

                          2. 17-ти Май - 08.00 - тръгване от Варна - Мадара, Плиска, Преслав, Търново, Троян. Вечеря и нощувка, осигурени от Тодор Христов

                          3. 18-ти Май - 08.00 - Троян, Етъра, Шипка, Карлово, Калофер, Копривщица. Вечеря и нощувка - Jango

                          4. 19 -ти Май - 06.00 - Копривщица, Батак, Банско, Мелник - вечеря и нощувка - спонсори - rumbata&co

                          5. 20-ти Май - 07.00 - Мелник, Рилски манастир, София - вечеря и нощувка от спонсори - rumbata&co

                          6. 21-ви - Май - 07.00 - София, Пловдив, Варна - нощувка - Порт Варна

                          7. 22 - ри - Май - 10.00 - Варна, Балчик, Калиакра, Варна - нощувка- Порт Варна

                          8. 23-ти Май - 05.00 - отпътуване за Одеса. Пристигане - 19.00 - 21.00


                          Обядите - сигурни са: обяда в Банско, където съдействие ще окаже Злати, обяда в Рилския манастир, със съдействието на Noty, и обяда в Балчик, със съдействието на Радо Гадев. За Пловдив мисля че намерих спонсор за обяд, очаквам потвърждение, остават В.Търново и Етъра....

                          Това е от мен от Одеса, момичетата и момчетата са много нахъсани и много нетърпеливи, не можете да си представите колко са благодарни за всичко което заедно правим за тях.
                          Не че нещо, ама като тръгнете в 8.00 на 18 май от Троян и минете през всички тези места ми е много интересно като последна дестинация ви е Копривщица, как ще я разгледат хора, ако пристигнете вечерта и пийнете, хапнете и преспите при нас? Ще я видите само вечерно, което....незнам, някакси не се връзва! :-) Но аз имам едно предложение! Мога да направя една презентация за града и верта като се седне да се хапва и пийва да я пуснем и така за около 20 мин ще могат да разгледат Копривщица! :-) Кажете организаторите дали сте съгласни и да я направя! :-)
                          Honda HR-V 1.6 - Харви
                          Искам България чиста!
                          Владей страстите, иначе те ще те завладеят.

                          Коментар


                          • До: Нужда от съдействие за екскурзия на бесарабски българи - младежи

                            Първоначално публикуван от калпазанка Преглед на мнение
                            Не че нещо, ама като тръгнете в 8.00 на 18 май от Троян и минете през всички тези места ми е много интересно като последна дестинация ви е Копривщица, как ще я разгледат хора, ако пристигнете вечерта и пийнете, хапнете и преспите при нас? Ще я видите само вечерно, което....незнам, някакси не се връзва! :-) Но аз имам едно предложение! Мога да направя една презентация за града и верта като се седне да се хапва и пийва да я пуснем и така за около 20 мин ще могат да разгледат Копривщица! :-) Кажете организаторите дали сте съгласни и да я направя! :-)

                            Така е, много е натоварена програмата, но мисля че всичко ще е ОК Младежите пристигнаха, посрещнахме ги, повеселихме се вечерта в ресторант "Наше село" (осигурена вечеря и посрещане с хляб и сол от верига "Хепи"), преспаха и сега ги чакаме на кафе.
                            Изникна и още един проблем - украинските шофьори не вдигат повече от 70 км./ч. с буса. Някак си - не желаят
                            Добре че Румбата и Станко ще ги водят през цялото време.

                            Относно идеята за презентацията - великолепна е..... И освен това може едно сутрешно кафе да им организирате за да станат по-рано и все пак да разгледат нещо. Аз за съжаление не мога да пътувам с тях и координацията по това - къде са и кога ще дойдат = с Румбата и Станко.

                            Коментар


                            • До: Нужда от съдействие за екскурзия на бесарабски българи - младежи

                              Първоначално публикуван от Георги Иванов (gorbi) Преглед на мнение
                              Така е, много е натоварена програмата, но мисля че всичко ще е ОК Младежите пристигнаха, посрещнахме ги, повеселихме се вечерта в ресторант "Наше село" (осигурена вечеря и посрещане с хляб и сол от верига "Хепи"), преспаха и сега ги чакаме на кафе.
                              Изникна и още един проблем - украинските шофьори не вдигат повече от 70 км./ч. с буса. Някак си - не желаят
                              Добре че Румбата и Станко ще ги водят през цялото време.

                              Относно идеята за презентацията - великолепна е..... И освен това може едно сутрешно кафе да им организирате за да станат по-рано и все пак да разгледат нещо. Аз за съжаление не мога да пътувам с тях и координацията по това - къде са и кога ще дойдат = с Румбата и Станко.

                              Ами в плана който си написал за тяхния престой, пише че от Копривщица трябва да тръгнат в 6.00 сутринта, това сутрешно кафе трябва да е в такъв случей в 5.00.! Айде като ги видя утре ще видим, и да видим кога ще пристигнат в Копривщица! А презентазията ми вече я направих и е тип разходка из Копривщица за 10-20 минути! :-)
                              Honda HR-V 1.6 - Харви
                              Искам България чиста!
                              Владей страстите, иначе те ще те завладеят.

                              Коментар


                              • До: Нужда от съдействие за екскурзия на бесарабски българи - младежи

                                Всички са в отлично настроение. Атмосферата на групата е супер.
                                Утре сутринта се потегля по програмата.
                                Георги Гатев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X