Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

    Веси честита Коледа.Може ли да дадеш телефон за връзка твой или на Колето,може и на лични.Весели празници и горе главата в моето семейство на Коледа се случиха чудеса така че и ти не се отказвай.Непременно ще се чуем ако не с мен със съпругата ми.Поздрави Георги.

    Коментар


    • #62
      От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

      Превод по сметката и от мен.

      Весели празници!

      Коментар


      • #63
        От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

        Първоначално публикуван от gogo.s Преглед на мнение
        Може ли да дадеш телефон за връзка твой или на Колето
        Ето моя:
        0898 942541
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #64
          От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

          Веси/Коле, може ли един кратък финансов отчет до къде я докарахме със събирането на средствата?
          То от празници няма много време за реакиция, тъй че ще е добре да знаем, ако трябва да се донажда сумата.
          Последно първия шарнир го нагласихме финансово - нали така?
          И включихте ли непредвидените и следоперативни разходи, щото последните може да се окажат значителни?
          Nothing comes from nothing...

          Коментар


          • #65
            От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

            Здравейте,
            От 22.12.2014 година до 16,59 часа на 29.12.2014 година по сметката ми са постъпили общо 2950 лева,
            предадени на ръка 310 лева,
            от продадените от мен неща вече 60 лева,
            от моя приятелка 300 лева,
            от Игнат 50 лева,
            от Иван Жоров 30 лева,
            от приятелка на майка ми 50 лева,
            от потребителка на центъра в който работя 50 лева
            - общо 3800 лева.
            Парите за първата става са събрани, даже ще има и за следоперативните разходи, които включват инжекции, за да не се образува съсирек в оперирания крак, които ще се налага да се слагат определен период от време.
            Още веднъж огромно благодаря и ви пожелавам весели новогодишни празници!
            Бъдете благословени!

            Коментар


            • #66
              От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1nmKjCszzigYVxSJ_l.jpg
Прегледи:1
Размер:87.5 КБ
ID:5632767

              Честита нова 2015 година!
              Да е по-добра, по-щедра и благодатна за всички! Да е година на здраве, щастие, радост и положителни емоции. С повече оптимизъм, повече надежди, повече успехи и поводи за усмивки. Да бъде година, в която да имаме време за всички, които ни обичат и всичко, което обичаме. В която празниците да са споделени с любимите хора, а делниците смислени. Година на мъдрост и разум, удовлетворение от постигнатото и на стремеж към повече!
              Бъдете щастливи!

              Коментар


              • #67
                От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                Здравейте,
                Днес звънях на медицинската сестра, както ми каза Доцент Росманов, за да им потвърдя, че съм събрала сумата и ще се оперирам, но за съжаление не успях да се свържа - телефонът постоянно даваше заето, утре продължавам да звъня.
                От 22.12.2014 година до 16,59 часа на 05.01.2015 година по сметката ми са постъпили общо 3891 лева,
                от предадени на ръка, продадени неща от мен, приятели и познати общо 850 лева,
                от изпратени до Cartest 1050 лева
                - общо 5791 лева.
                Вече имаме и сериозен фонд за втората става! Благодаря на всички, които отделиха от своите средства, за да мога да стана един по-самостоятелен физически човек и да облекчат болката ми!
                Бъдете благословени!

                Коментар


                • #68
                  От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                  Веси , малко помощ и от мен . Желая ти успешно възстановяване .
                  На нас клиренс ни трябва , не скорост

                  Коментар


                  • #69
                    От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                    Здравейте, отново!
                    Извинявам се за мълчанието си последните дни, но възникна непредвидим здравословен проблем, който налагаше спешно приемане в болница и отстраняването му. Вече съм си в нас и се чувствам добре, във вторник или сряда ще излязат резултатите и ще знам дали ще има допълнителна медикаментозна терапия или ще остане само с тази процедура. Вярвам, че няма да се наложи друга терапия, защото медикаментозната терапия може да отложи операцията на ставата.
                    На 06 януари се свързах със сестрата, която работи с доцент Росманов и и обясних какво предстои. Тя каза да си оправя този проблем, защото е спешен и тогава да и звънна отново. Така че живот и здраве вторник, сряда най-късно ще имам яснота кога ще е операцията.
                    Набраната по сметката ми сума вече е 3971 лева.
                    Благодаря на Сашо и Ненка за преводите!
                    Последно редактирано от vesikirova; 08-01-15, 21:42. Причина: сгрешена буква

                    Коментар


                    • #70
                      От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                      Здравейте!
                      Днес вече са готови и резултатите от изследванията, ще се нуждая и от медикаментозна терапия с Оргаметрил в продължение на 6 месеца. Свързах се със сестра Босева, която работи с доцент Росманов и след три проведени разговора разбрах, че терапията ми няма да попречи да се направи операцията, но след като на 8 Януари съм изписана от болницата, немогат да ме приемат планово отново в болница за операция по-рано от 30 дни след изписването, т. е. могат да планират операцията след 8 Февруари. Ще се чуем с нея отново в края на този месец за уточнение на точната дата.
                      Не разбирам тези правила на здравната каса и се ядосах много, но няма какво да направя ще трябва да изчакам този период.
                      Благодаря на BENZBOSS за помощта!
                      Последно редактирано от vesikirova; 14-01-15, 21:18. Причина: сгрешени букви

                      Коментар


                      • #71
                        От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                        Отвъд разочарованието - причините за задължителната пауза може да са съвсем тривиални и несвързани с вродената вина на институциите които са си виновни по подразбиране. Нека го оставим извън темата. Успех.
                        Издъних се на Тюринг теста

                        Коментар


                        • #72
                          От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                          Здравейте,
                          днес разговарях със сестрата, която работи с доцент Росманов и най-после имам дата за приемане в отделението по ортопедия - 12 февруари 2015 година. Необходимо е когато отида за приемане с мен да има двама човека, които да дадат кръв за операцията, като не е необходимо да са с моята кръвна група.
                          Вярвам, че всичко ще мине добре и още веднъж благодаря за помощта!

                          Коментар


                          • #73
                            От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                            Приемат ли бележки от друг град, Варна, примерно?
                            Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                            Коментар


                            • #74
                              От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                              Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
                              Приемат ли бележки от друг град, Варна, примерно?

                              Не, за съжаление искат да се даде кръвта в клиниката в Плевен.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                                Аз съм единият който ще даде кръв. Имаме и човек който може да пътува от Севлиево(Дидо Генчев), ама не си струва да го разкараваме. Все ще се намери някой от Плевен.
                                Разбира се-колкото повече хора дадат кръв-толкова по-добре, това е живителна течност която ще помогне на друг, или ще спаси човешки живот.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X