Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

    Здравейте вече от Плевен!
    В понеделник ще се осъществи разговорът с доцент Росманов, за да се уточнят местата на които трябва да се наблегне при работата с мен, но за да не губим тези два дни, от вчера още започнах процедури, за да стабилизираме мускулите на краката и за отпускане на стегнатите мускули и сухожилия.
    Засега е това когато имам други новини ще пиша отново!
    Прекрасни почивни дни!

    Коментар


    • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

      Браво Веси! Лека рехабилитация

      Коментар


      • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

        а школа по танци - кога?

        Коментар


        • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

          Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
          Браво Веси! Лека рехабилитация
          Благодаря Венци!

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          а школа по танци - кога?
          Ох, иска ми се още днес, но ще трябва да съм търпелива, защото хубавите работи стават бавно. Важното е, че стават въпреки всички лоши изказвания на лекари, които считат хората с тежки и редки заболявания за загубена кауза и излишен разход.

          Благодаря ви, за всички положителни мисли и доверието в моята упоритост!

          Коментар


          • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            а школа по танци - кога?
            Като ученичка(и когато е била здрава) Веси е тренирала такова:



            Естествено вече няма да може да играе така, но поне да може да върви без патериците...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              Като ученичка(и когато е била здрава) Веси е тренирала такова:

              Естествено вече няма да може да играе така, но поне да може да върви без патериците...
              Да, това беше и си остава моя страст, там бях в стихията си и танцът ме караше да се чувствам свободна.
              Но за танцуването не си прав - да физически немога, но танцувам често в сънищата си.
              А за патериците, да това сега е моята мечта да мога да ходя без тях и вече направихме първата крачка към освобождаването то тях, за което благодаря на всички вас!

              Коментар


              • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                Здравейте отново,
                вчера се състоя разговорът на доктор Иванова и доцент Росманов относно продължаването на моята рехабилитация. Доцентът е казал, че съм изчистила нещата които е видял като неправилни в походката и да продължавам с нещата, които правя в момента. С две думи нещата вървят в правилната посока, кракът се стабилизира и вече не го замятам както в началото, а стъпвам както трябва със сгъване на коляното. Започнахме и два вида нагревки на дясната тазобедрена става, защото беше започнала да ме боли, но вече се поуспокоиха болките.
                Прекрасен ден на всички!

                Коментар


                • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                  Добрите новини, са хубаво нещо, Веси.
                  .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                  Киа спортаж2000тди 98г
                  Ауди А3 1.9ТДИ
                  Каравана Аdria 390Q

                  Коментар


                  • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                    Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                    Добрите новини, са хубаво нещо, Веси.
                    О да, особено при мен както са дългоочаквани!
                    Днес имах разговор с доцент Росманов, каза че вече харесва походката ми, защото съм я изчистила от навикът преди операцията, когато бях свикнала да щадя крака заради болката. Болките в дясната тазобедрена става отшумяха и той иска да продължа със смяна на дясно коляно, защото заради него сега като ходя се клатушкам, тъй като немога да заключа капачката му. Така че ми предстои много ходене, за да стабилизирам новата става и подготовка за смяна на дясно коляно.
                    Прекрасен и благословен ден на всички!
                    Последно редактирано от vesikirova; 02-04-15, 18:37.

                    Коментар


                    • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                      Ходи, ходи.

                      Коментар


                      • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                        Ходя, вчера санитарката даже ми каза да се спра, че няма да останат плочки за миене.

                        Коментар


                        • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                          Ох, от бързане пропуснах най-съществената част, че има добри новини - освен подобрената походка, има и друга добра новина. В последните дни има промени при заплащането на ставите от касата, в смисъл касата доплаща вече по-голяма сума за коленните стави, т.е доплащането от моя страна ще е по-малко, но още незнаят в какви размери е промяната. Другата седмица ще се чуя с доцента, за да каже колко заплаща касата и колко аз трябва да доплатя.

                          Коментар


                          • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                            Това са все хубави новини Дай Боже винаги да е така.
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                              Това са все хубави новини Дай Боже винаги да е така.
                              Наближава прекрасен християнски празник, така че се надявам да има повече и все да са хубави новините! Предстои да хвърля патериците, вече имам видимо подобрение на мускула на оперирания крак.

                              Бъдете благословени и весели празнични дни!

                              Коментар


                              • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                                Браво, добри новини!
                                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X