Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Пак ще помогнем
    Иначе съм си приказлива, но в такива моменти незнам какво да кажа или искам да кажа много, но не намирам точните думи. Затова ще кажа - благодаря!

    Коментар


    • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

      Ами нека да започваме със събирането!
      Преди две години сменяха на майката на мой приятел, та колкото по-скоро, толкова по-добре!
      Последно редактирано от tirex4x4; 04-05-15, 22:17.

      Коментар


      • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

        Първоначално публикуван от tirex4x4 Преглед на мнение
        Ами нека да започваме със събирането!
        Преди две години сменяха на майката на мой приятел, та колкото по-скоро, толкова по-добре!
        Да, така е при мен първата операция беше малко по сложна, защото съм чакала дълго и бяха настъпили много промени на физиката.

        Коментар


        • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

          Здравейте - да готова съм вече физически според думите на ортопеда, който ме гледа на ЛКК -то за следващата операция и като ме попита как съм и аз казах страхотно, той каза, че ще усетя облекчението осезаемо едва като сменя всичките стави. Сега само съм нямала болките и имам обем на движение в сменената става, но другите ограничават походката ми и болките в тях се засилват при ходене. От предната кампания останаха пари за покриване на почти половината от сумата за другата тазобедрена става, но за да сменя всичките общата сума необходима за доплащане на ставите, избори на екип, медикаменти и рехабилитация е около 12 хиляди лева.
          Чувствам се страшно неудобно, че въпреки изряден платец на осигуровки се налага по този начин да прося пари за здраве, но както вече съм писала едно малко дете разчита на мен, защото си няма никой друг на този свят и в името на неговото бъдеще се налага да преглътна моето неудобство и да помоля за помощ.

          Коментар


          • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

            Хайде момчета и момичета, да действаме. Я някой да даде Прй Пал, че съм се запилял из Аляска, и вероятността да видя мечка е по-голяма отколкото да видя банка.
            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

            Коментар


            • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

              Първоначално публикуван от vesikirova Преглед на мнение
              Здравейте - да готова съм вече физически според думите на ортопеда, който ме гледа на ЛКК -то за следващата операция и като ме попита как съм и аз казах страхотно, той каза, че ще усетя облекчението осезаемо едва като сменя всичките стави. Сега само съм нямала болките и имам обем на движение в сменената става, но другите ограничават походката ми и болките в тях се засилват при ходене. От предната кампания останаха пари за покриване на почти половината от сумата за другата тазобедрена става, но за да сменя всичките общата сума необходима за доплащане на ставите, избори на екип, медикаменти и рехабилитация е около 12 хиляди лева.
              Чувствам се страшно неудобно, че въпреки изряден платец на осигуровки се налага по този начин да прося пари за здраве, но както вече съм писала едно малко дете разчита на мен, защото си няма никой друг на този свят и в името на неговото бъдеще се налага да преглътна моето неудобство и да помоля за помощ.
              Давай банковата сметка!
              С теб сме, няма да се предаваш.
              0осем9осем7шест0осем7едно
              Миро

              Коментар


              • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                Номерът на банковата сметка е:
                Веселка Кирова Маринова
                IBAN BG70UBBS80024023654640
                BIC UBBS BGSF
                Обединена българска банка

                Коментар


                • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                  Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                  Хайде момчета и момичета, да действаме. Я някой да даде Прй Пал, че съм се запилял из Аляска, и вероятността да видя мечка е по-голяма отколкото да видя банка.
                  Данните ги има в началото на темата. На мечките много здраве.

                  Коментар


                  • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Данните ги има в началото на темата. На мечките много здраве.
                    То ги има данните, ама викам да питам все пак, да не би да си изскубнал на някъде.

                    На бреговата ми асистенция беше предадена информацията, $ изпратени от името на брат ми преди минута.

                    Успех Веси!!!

                    За мечките, ще предам. И снимки уж правя, ама да видим дали и какво ще излезе.
                    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                    Коментар


                    • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                      Пристигнаха тугриците. Чакам ако се съберат малко повече и ги предавам.

                      Коментар


                      • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                        Искам и аз в Аляска,но пък като се пребера някой ден Колето ще почерпи,да замени Аляската един вид.

                        Айде Веси и като стане време за футбол след смяна на тия шарнири ни кажи да спретнем едно мачле,аз съм вратар.Няма да се даваш,аз статистически съм умрял 2 пъти вече пък е ма на,майтап по форумите си правя още,ти едни шарнири имаш да смениш само.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                          Искам и аз в Аляска,но пък като се пребера някой ден Колето ще почерпи,да замени Аляската един вид.
                          Абе вий само ми елате...
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                            От мен малко, но от сърце.
                            Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                            Коментар


                            • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                              Веси, Коле, колко пари събираме и колко време имаме?
                              Ако може сметките да са прилизително точни - опреция хххх лв. (тук включваме всичко което би могло да влиза - операцията, ставата, избор на екип, медикаменти, начална рехабилитация, пари за престой в болница и знам ли още какво) и следоперативен период (рехабилитации, лекарства, път и т.н.), всичко това е равно на хххх лв.
                              С две думи - доколкото е възможно - на база придобития опит от първата операция - търсим сумата от хххх лв + едни 10-15% непредвидени и за колко време трябва да ги съберем тези пари?
                              Идеята не е да структурирате тук сумата и да излагате сметките, а да знаем към какво се стремим.
                              Nothing comes from nothing...

                              Коментар


                              • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                                Ами първата смяна на тазобедрена става излезе 3700 лева. Плюс още може би 100-150 лева който не са "осчетоводени".
                                За следващата тазобедрена става ако всичко е същото-нямам основания да мисля, че ще е по-ниска сумата, та с малко резерв се стига до 4000 лева.

                                В момента има остатък от предната акция 2500 лева, значи трябват още 1500. Това по най-груби сметки.

                                Но предстои и смяната на две колена, и на поне един лакът, а коляното е 2500, но то и в предварителния разговор за тазобедрената става ставаше въпрос за 3000 лева, а станаха 3700, та не се знае доколко и тази сума ще е точна.
                                Така, че ще има нужда от пари, ако може да се съберат-супер. Ако не може-ще търсим други начини.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X