Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

    Браво Веси, давай напред.
    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
    Киа спортаж2000тди 98г
    Ауди А3 1.9ТДИ
    Каравана Аdria 390Q

    Коментар


    • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

      Поздравления Веси мъжко момиче си!
      0осем9осем7шест0осем7едно
      Миро

      Коментар


      • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

        Благодаря, момчета!
        Надявам се с всеки изминал ден, седмица, месец да има все по-добри новини. нещата трябва да се случат, а за отказване дори и не мисля, заради себе си, моето малко момче, моята мила майка и заради вас стотиците хора повярвали в мен!
        Прекрасен ден на всички!

        Коментар


        • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

          Браво Веси .Радвам се на добрите новини.Да се надявам на един танц вече....
          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

          Коментар


          • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

            Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
            Браво Веси .Радвам се на добрите новини.Да се надявам на един танц вече....
            ОООООООо само да мога, танците бяха и си остават моя страст!

            Коментар


            • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

              Предстои един от най-прекрасните християнски празници! Бъдете здрави и благословени, имайте мир в сърцата и душите си!
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10259769_810107555713985_3979733115142110989_n.jpg
Прегледи:1
Размер:79.6 КБ
ID:5653345

              Коментар


              • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                Здравейте, пиша отново с добри новини!
                Откакто съм се върнала от болницата правя обиколки на един блок пред нас. В първите дни можех да го обиколя само веднъж, защото оперирания ми крак омаляваше. След първия месец вече можех да го обиколя два пъти. Днес го обиколих три пъти и най-важното оперирания крак можеше още, сега омалява и почва да трепери десния крак. Така че вече смело мога да кажа, че съм готова за следващата операция. Продължавам напред и съм сигурна, че с вашите положителни мисли всичко ще е наред!
                Прекрасни почивни дни!
                Последно редактирано от vesikirova; 24-04-15, 22:20.

                Коментар


                • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                  Браво Веси.Само така...Радвам се че се подобряваш.
                  ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                  Коментар


                  • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                    Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                    Браво Веси.Само така...Радвам се че се подобряваш.
                    Да, Меха има огромна разлика от преди операцията - нямам болките които преди това бяха понякога толкова силни, че ми идваше да вия, освен това имам обем на движение, нещо което съм нямала от поне 10 години. Вече виждам на кракът си и мускул, който не съм виждала поне от 20 години. Така че вървя смело напред!
                    Пожелавам една ползотворна седмица!

                    Коментар


                    • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                      Стискам ти ръка! Силна жена! Ще успееш!
                      Публикувайте отговор

                      Коментар


                      • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                        Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                        Стискам ти ръка! Силна жена! Ще успееш!
                        Благодаря! Трябва да успея, заради мен, Боги-моят син, моята майка и заради всички вас, които ми се доверихте и повярвахте в мен!

                        Коментар


                        • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                          Хайде, чакаме дата за следващата става !
                          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                          Коментар


                          • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                            За съжаление датата ще почака докато се намерят пари и за другата става.
                            Веси е пуснала молби до няколко фирми, сега сме в изчакване да видим дали ще има резултат.
                            А смяната и на другата тазобедрена става става все по-належаща, защото и там започнаха да се появяват болки, макар да го няма пукането в ставата както при лявата.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                              Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                              Хайде, чакаме дата за следващата става !
                              Както вече Колето е писал, нямам пълната сума за другата става. От акцията във форума остана сума, за да поема половината част от операцията, но за съжаление останалата сума също е голяма за мен. Надявам се тази седмица да имам отговори от фирмите, но пак са почивни дни и може би ще се наложи да изчакам до края на следващата седмица за да имам отговори.
                              Пожелавам ви, една прекрасна седмица изпълнена с много приятни емоции!

                              Коментар


                              • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                                Пак ще помогнем

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X