Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Амортисьори KONI 4х4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Как евтини бре За амортесиьор които не е реисингов това си е юнашка цифра При тия с тежките коли по четири броя на две три състезания става кисело а ако са по два на гума направо отврат

    Коментар


    • #47
      Рейсингов е.
      Имам някви подозрения че тия дето плюят състезателните амортисйори на Кони изобщо не са ги виждали ами са карали газови конфекций.
      Пламен от Варна каза че е карал двутръбен ХевиТрак 7 състезания а тои дори да е по здрав от монотръбата газ също не е рейсингов.

      Коментар


      • #48
        Бех на едно място дето имаше 725 реисингови возила И още към 1000 полу реисингови ама всекакви Верваи ми амортисиьори Кони не видех ама никъде Но щом казваш че са реисингови нема да спорим И какво им е реисинговото с тия метални чаши отгоре Едни читави ми покажи дето са с тея чохали Има три четири фирми но тая не е от тях лично мнение .......както и да е

        Коментар


        • #49
          Като казах рейсингови имах в предвид че производителя ги е конструирал и определил като състезателни. За разлика от ХевиТрак които не са.
          А всъщност за какво става въпрос не знам. За това питам.
          Ама май никои не знае.

          Коментар


          • #50
            Ако вярваме на производителя добре щом са за про-каране има ли модел с унибално захващане или се разчита на тия ушички с тампончетата Или с компенсатори Много малко модели на истинските фирми се продават за даден модел автомобил Там се бръмчи само на размери и видове захващане Мои познат кара Паджеро СПОРТ дизел дето с четири човека и багаж едва изпреварва лада движеща се с 100км Ама на капака от завода пише че е реисинг

            Коментар


            • #51
              http://www.koni4x4.com/index.php

              Коментар


              • #52
                Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA
                ...Мои познат кара Паджеро СПОРТ дизел дето с четири човека и багаж едва изпреварва лада движеща се с 100км Ама на капака от завода пише че е реисинг
                нали за това е "спорт" правиш мускули от натискане на газта
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #53
                  М да хората са си го написали Амортесиори за всякакви терени усилени и сигурни за СУВ и бля бля Но никъде не видях думи като реисинг компетишън спорт къстъм и др Има саитове за състезателни амове и там няма много хвалби за продуктите с разрези схеми и шарени картинки Само скучни таблици с размери МОЖЕШЕ И ДА НЕ ДАВАШ САИТА ГОРНИТЕ КАРТИНКИ САМИ ГОВОРЯТ ЗА ПРОДУКТА

                  Но щом казваш значи са реисинг мир да е не ми се спори

                  Коментар


                  • #54
                    Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/
                    Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA
                    ...Мои познат кара Паджеро СПОРТ дизел дето с четири човека и багаж едва изпреварва лада движеща се с 100км Ама на капака от завода пише че е реисинг
                    нали за това е "спорт" правиш мускули от натискане на газта

                    Само разхода му е спортен като почнеш да го натискаш в червеното

                    Коментар


                    • #55
                      мислех да ти кажа какъв е проблема с предното окачване на Черокито ама като гледам колко си на ясно ще се въздържа че да не се обидиш нещо.

                      Коментар


                      • #56
                        Аз само казвам каквото виждам Извиняваи ако си се обидил но мисля че имам право на мнение Ето един саит за про амове по шарен Е не са като Конито ама са дали картинки кои и къде кара с такива

                        www.kingshocks.com

                        И аз затова не казвам и не показвам нищо щото хората се сърдят Нали видя снимките на Елиминатора веднага расърдиха двама трима Наи прекия път да разбереш някои продукт дали е реисингов е да отидеш на състезание с него Проблеми с окачването аз нямам И ВЪОБЩЕ НЕ ВИЖДАМ КАКВО ЛОШО СЪМ КАЗАЛ ЧЕ 500ЛВ ЗА БРОЙ СА МНОГО ЗА НЕ-РЕИСИНГОВИ АМОВЕ Но всеки продукт си има клиент

                        Коментар


                        • #57
                          Не изобщо не си ме обидил.
                          Доста неща научих от твоите мнения и едно от тях е че Кони не правят добри състезателни амортисйори. Щом не си ги виждал по състезания сигурно е така. Само че тук идеята е друга. А имено стандартен СУВ(детевоз както казваш ти) с 8см лифт. Исках да чуя мнения от хора които поне са чували за Рейдовите Конита. Не е нужно да са ги карали. Оказва се май че никой не ги е карал. И в тая връзка общи мнения от сорта тия не могат да правят състезателни амове не са от голямо значение.
                          А всъщност те могат и за 50г във Формула1 са го доказали.
                          http://www.koni.com/_racing/frame.html
                          което също не е от значение
                          Въпроса е KONI Heavy Track RAID дали става за дивашки разходки.

                          Коментар


                          • #58
                            НЕ!

                            става за титанични разходки!

                            хаха, сори не се здържах..

                            та сериозно, аз не съм карал и незнам, но ако имаш парите дава, пробвай ги.

                            но според мен, ако не се сменят заедно с подходящи за амовете пружини, хмм, ще тестваш още бая време и с парите, ще е могло да си земеш цялостен комплект окачване, та поне да знаеш, че някой е сметнал съотношенията между амовете и пружините. инак за стандартни пружини по-добро от стандартни амове, ако има се намира с тестове. което е време и пари...

                            Коментар


                            • #59
                              Амортисйорите имат корекций за настройване към пружините.
                              Тия дето са сметнати си ги карайте и си се друсайте с кеф.
                              Аз мога да смятам.

                              Коментар


                              • #60
                                ами супер, така и правим, ти троши и пиши тук, та да знаят другите кое как и защо

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X