Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Качване на ресьорите върху мостовете.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Качване на ресьорите върху мостовете.

    Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
    ... За състезания обаче е друга тема.
    Какво не издържа: След удар на предна лява гума, на скорост, в някакви основи на дувар се криви кормилната щанга и основния лист на ресьора. Листа малко, щангата повече. Следва доста голямо ограничение на ъгъла на завиване. После при скокове и последващо смачкване на окачването се късат задните амове в долните точки на захват. Направо се изкубват заварените шпилки от фтулките, които пък са заварени за моста. Фтулките остават, ама шпилките заварени от вътре на фтулките и минаваши плътно през 3 см. стена ги няма. Тоя детаил явно дойде слаб. Това съчетано с липсата на колани и буфери им дойде в повече. Има и удари и изкривявания от клони по тавана и предните и странични колкони. Учудващо джамовете са здрави. ...
    При яки удари кормилни щанги не само се кривят, ами и се късат. Ако вземе та се усили много, ще замине нещо друго, напр. кормилна кутия ...

    Едва ли ти е бил толкова слаб детайлът. По-скоро проблемът е бил в липсата на бъмп стопове и колани, та при пълно сгъване и разгъване на окачването там е имало яки удари.
    При мен се счупи 4-мм планка и то не заради липса на тампон, а поради това, че вероятно бяхме подценили доколко се мачка щатният гумен бъмп стоп ...

    Като се е запалил за състезания - мислете го с двойни амортисьори. Иначе не става за бързо каране.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • От: Качване на ресьорите върху мостовете.

      ЗДРАВЕЙТЕ КОЛЕГИ ОТ СКОРО И АЗ СИ ЗБЪДНАХ ЕДНА ОТ МЕЧТИТЕ ВЕ ЧЕ СИ ИМАМ КАМИОНЧЕ КАТО ТОВА НА СНИМКИТЕ И МИ СЕ ИСКА И АЗ ДА МУ ПРЕМЕТНА МОСТОВЕТЕ ОТ ДОЛО ЗАДА ИСПАЛНЯ МЕЧТАНАТА ВИЗИЯ НО В ТОВА ГЛАДНО ВРЕМЕ МАЛКО СЕ ПО ЗАЧУДВАМ ДАЛИ ДА РИСКУВАМ И ДА СЕ ЗАХВАЩАМ ЧЕ ФИНАНСОВО НЕ Е МНОГО ДОБРО ПОЛОЖЕНИЕ ТО
      ТА ВАПРОСА МИ КЪМ КОЛЕГАТА ANDRO 160 НА КОГОТО СВАЛЯМ ШАПКА ЗА ЕНТОСИАЗМА КОИТО ИМА Е ДА ЛИ МОЖЕ ДА МИ КАЖЕ ПРИМЕРНА ЦЕНА НА ЧАСТИТЕ ЗА ТАЗИ ОПЕРАЦИЯ НА ВЕЛИКИЯТ PATROL БЛАГОДАРНОСТИ
      OPEL FRONTERA C20NE

      Коментар


      • Re: Качване на ресьорите върху мостовете.

        искам дави помоля някои даси даде скайпа задами обясни какда сложа ресорите върхуо моста

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X