Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Качване на ресьорите върху мостовете.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Качване на ресьорите върху мостовете.

    Тоя Патрул трябваше да е нещо като "експедиционен". Да, ама експедициите се оказа, че не са всеки ден. Нашия уважаван колега Петьо (petio 67), се грижи да го подържа в добра форма. Води го на разходки и се старае да му държи юздите изкъсо, щото а ги охлаби и Патрула тръгва на воля. Известно време, нашия колега успяваше да удържа свободолюбивия му нрав, макар и с цената на огромни усилия. След миг невнимание обаче, се стигна до следната ситуация:
    Прикачени файлове

  • #2
    До: Качване на ресьорите върху мостовете.

    Нищо не разбрах .
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #3
      До: Качване на ресьорите върху мостовете.

      Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
      Нищо не разбрах .
      Митко то не е и лесно за разбиране,защото не си видял нищо от подготовката преди работа,гледам ,че Андро нещо се щади откъм снимките.

      Коментар


      • #4
        До: Качване на ресьорите върху мостовете.

        Разбира се един Патрул не трябва да изпада в такова деликатно положение. Видя се, че и трудно се удържа. Експертен съвет реши да му даде дължимото: Ресьорите горе и големи гуми. И после да живее на свобода.
        И тъй като днес е петък 13, екипът реши да прекара в планиране и организаторска дейност. Поради не-стандартното естество на работата и изискванията, в екипа са включени най различни специалисти: като се почне от адвокати, доктори, търговци и професионални механици и се свърши с откровенни сеирджии и безработни специалисти по всичко.
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #5
          До: Качване на ресьорите върху мостовете.

          Е време беше. Преди време един човек ми каза че мястото на ресорите е над моста. И го послушах и резултата при мен е чудесен.
          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

          Коментар


          • #6
            До: Качване на ресьорите върху мостовете.

            Професионалните механици се занимават с професионални неща: ремонтират си автомобили.
            Не-стандартните работи, остават за останалата част от екипа.
            А тия предстои да си нацапат ръцете.
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #7
              До: Качване на ресьорите върху мостовете.

              А Патрула седи и кротко чака.
              Прикачени файлове

              Коментар


              • #8
                До: Качване на ресьорите върху мостовете.

                Ощеееее!!!Давай,че взе да ми става интересно!...
                Успех приятелю!...

                Коментар


                • #9
                  До: Качване на ресьорите върху мостовете.

                  Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                  А Патрула седи и кротко чака.
                  Тези ресьори не са ли доста уморени за качване отгоре? Гледам ги, че са прави...

                  Коментар


                  • #10
                    До: Качване на ресьорите върху мостовете.

                    Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                    Тези ресьори не са ли доста уморени за качване отгоре? Гледам ги, че са прави...
                    Шшшшшт. Тихо. Като гледам групата, тая констатация е оставена за много по-натам във вино..времето. Не разваляй купона.

                    Аиде момци, давайте.
                    За началото на развиването на левия ресор да ме викнете. Носим си винцето.
                    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                    Към модераторите-А изтрийте го сега.
                    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                    Коментар


                    • #11
                      До: Качване на ресьорите върху мостовете.

                      Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                      Тези ресьори не са ли доста уморени за качване отгоре? Гледам ги, че са прави...
                      Не съм сигурен Yaro. Преди да монтираме по-дългите обици, като че ли имаха по голяма дъга. А и сега имат някаква дъга. Ще върнеме старите обици и би трябвало да се дигне...11-12 см. Дали ще стигне за 35-тици?
                      Може и да подлагаме подкоренен лист. Има обаче опасност да не преиграееме.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Качване на ресьорите върху мостовете.

                        И за мен е странно От втората снимка на първия пост, излиза че е издърпал някакъв закъса канадски "черок"....ама това не е ли задължение на синия "ветеран", пък този да остане за пред кафето
                        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                        Коментар


                        • #13
                          До: Качване на ресьорите върху мостовете.

                          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                          И за мен е странно От втората снимка на първия пост, излиза че е издърпал някакъв закъса канадски "черок"....ама това не е ли задължение на синия "ветеран", пък този да остане за пред кафето
                          тц,......... снимките са от тази тема....... много дърпане и сецане имаше, но в описанието е ясно кой, кого

                          Давай Петьо, ние сме с теб!

                          ако трябват още сеирджии или скараджии, казвай!
                          ________________________________________________
                          Subaru OUTBACK 2,5
                          Hyundai TUCSON 2.0

                          Коментар


                          • #14
                            До: Качване на ресьорите върху мостовете.

                            Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                            Шшшшшт. Тихо. Като гледам групата, тая констатация е оставена за много по-натам във вино..времето. Не разваляй купона.

                            Аиде момци, давайте.
                            За началото на развиването на левия ресор да ме викнете. Носим си винцето.
                            Валка,понеделник в 10 часа започваме,моля заповядай

                            Коментар


                            • #15
                              До: Качване на ресьорите върху мостовете.

                              Първоначално публикуван от jashi1 Преглед на мнение
                              Валка,понеделник в 10 часа започваме,моля заповядай
                              Мале, к'во си пожелааа. Ше носим семки, вино, две гедорета, стол, 2кила локум, пържоли, проект за стойка на Джек, Война и мир втори том, варел и кафе.
                              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                              Към модераторите-А изтрийте го сега.
                              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X