Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Допълнителни светлини

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Допълнителни светлини

    Никой ли не е правил избор между "работен" и "главен" с дълги и къси за допълнителни фарове на покрива на джипа.

    Коментар


    • До: Допълнителни светлини

      За тавана ти трябват само точкови фарове ( за дълги светлини ). Лентовите ( за мъгла и къси ) както и работните са с разсейваща светлина, която осветява непосредствено пред колата. Сложени на тавана ще осветяват предният капак и малко пред него. Точковите на Весем правят лъч със светло петно на 150 - 200 метра пред теб. Реално само такива биха ти свършили работа. Приложението на "полюлея" според мен е само на поле или плато и при пълен мрак, където трябва да се ориентираш къде си и на къде да караш... За гората и за града не става. За това си мисля, че само точкови фарове биха били полезни.
      LZ1RED

      Коментар


      • От: До: Допълнителни светлини

        Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
        ........... Високата цена не винаги значи добра стока. Гледайте и другото. Надявам се да греша и със здраве да си караш крушките, но ако сдадът след 2 месеца напиши.
        Поздрави.

        Пиша след близо две години експлоатация (почти ежедневна).
        Не за друго ами просто не карам колата всеки ден, което не значи че не е с пуснати къси било то ден или нощ.
        Та, крушките са супер попадение и не съм съжалил дори и за миг от покупката.
        Изводите си ги направете сами .
        Nuvi 1490T DeLuxe 5.11

        Коментар


        • От: До: Допълнителни светлини

          От една година почти съм с ксенон и осветеността е наистина добра,но само когато караш направо. Въпреки че имат наистина голям ъгъл на осветяване, при по-голям завой лупите изнемогват-не са завиващи. Трябват ми някакви фарове,които ще се ползват само при много криволичещи планински пътища, и ще могат да осветяват на 25-30 метра пред колата-нещо като фаровете за мъгла при Мерцедес и някои модели на БМВ-статично странично осветяване в завой. Кой модел на Wesem би бил най-подходящ. Всичките са с регулираща се стойка,така че ще могат да се завъртят десният към вътрешната и съответно левият към външата страна на пътя.
          Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
          Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
          Volkswagen Bora AKL

          Коментар


          • От: Допълнителни светлини

            На пикапа съм сложил два правоъгълни халогена Хела и съм много доволен. Монтирани са на бронята до фаровете. Не ги сложих на тавана именно, за да не ги оставя по клоните. При сегашния монтаж имам проблеми при каране във висока трева. Когато е на нивото на светлините нищо не се вижда, но... няма пълно щастие. Друг приятел ги монтира на тавана, но така, че да падат назад при удар. Вероятно това е по-доброто решение.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X