Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Tракторни гуми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Tракторни гуми

    Мисля че е напълно излишно да се балансира такава гума. Най малкото тя е за скорост до 40 км. Отделно сигурно нищо няма да стане
    Луд умора нема,само се поти!!!

    Коментар


    • До: Tракторни гуми

      E на това му викам тракторна гума
      Прикачени файлове
      ...от друга страна, ако беше така, можеше да бъде и ако беше - щеше. Но не е така и след като не е, няма и да бъде.

      Коментар


      • До: Tракторни гуми

        Абе пичове на какви джанти ги монтирате тезе 7.50х16 че в един магазин 30 минути ми обясняваха как този размер не може да се монтира на 6 инчова джанта без вътрешна а по тесни джанти надали ще намеря някъде . Според мен ги мързеше боклуците да бачкат искаха само гумите да ми продадът па аз сам да си ги монтирам както си искам .

        Коментар


        • До: Tракторни гуми

          Попринцип тези ги монтират на руски джанти от уаз 469 а пък ние сме ги монтирали на гранд витарови джанти незнам колко инчови са
          Последно редактирано от Близнаците; 22-01-10, 16:35.
          Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
          Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

          Коментар


          • До: Tракторни гуми

            Извинявам се за повторния пост.Ето как изглеждат на гранд витарови и уазкови
            Прикачени файлове
            Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
            Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

            Коментар


            • До: Tракторни гуми

              Моите джанти са от рав4 стандартни не би трябваро да са по широки от на гранд витара. Как ги монтират с вътрешна гума или без.

              Коментар


              • До: Tракторни гуми

                Безкамерни
                Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                Коментар


                • До: Tракторни гуми

                  Първоначално публикуван от Arkus Преглед на мнение
                  Център за гуми ДИАНА предлага гуми Mitas TS-06,размер 6.5/80-15 TT на цена 90 лв с ДДС.Ето и линка за тези гуми:http://www.diana-ltd.com/MITAS-selskostop.html.
                  Ето въпросните гуми Mitas TS-06,размер 6.5/80-15,монтирани са на джанти 6j безкамерни.Като ги наложихме са високи колкото MALATESTA 205/80/15.
                  Прикачени файлове
                  Suzuki Vitara 1.6 8v Limited Slip Diff, BFGoodrich T/AKM2 215x75x15

                  Коментар


                  • До: Tракторни гуми

                    Аз моите съм ги монтирал на джанти от Уаз Хънтър 6J16, но с вътрешна, за да мога да ги спадам.
                    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                    Коментар


                    • До: Tракторни гуми

                      Първоначално публикуван от Arkus Преглед на мнение
                      Ето въпросните гуми Mitas TS-06,размер 6.5/80-15,монтирани са на джанти 6j безкамерни.Като ги наложихме са високи колкото MALATESTA 205/80/15.
                      В Диана Драгалевци и Ботевградско намат такива , лично на място съм проверил имат само 5/15 и ти само 2 бройки а по телефона питах в Люлинския офис казаха че нямат ама ми отговори едно моме което май незнаеше за кво става реч.
                      0877 44I 88I
                      Самурай 1,3
                      Дискавъри ТД5

                      Коментар


                      • До: Tракторни гуми

                        Първоначално публикуван от Валето Преглед на мнение
                        В Диана Драгалевци и Ботевградско намат такива , лично на място съм проверил имат само 5/15 и ти само 2 бройки а по телефона питах в Люлинския офис казаха че нямат ама ми отговори едно моме което май незнаеше за кво става реч.
                        Незнам кога си провеявал,преди една седмица на 12.01.2010 ходихме лично в Диана Долни Богров и имаше 2бр. 6.5/80-15,който ги запазихме.Званяхме от там в центровете Драгалевци,Люлин и нямаха.Обадихме се в Диана Пловдив и имаха 2бр 6.5/80-15.Казаха че до една седмица ще ги пратят в Диана Богров и така на 21.01.2010 се обадиха,че двете бройки от Пловдив са дошли и ни пазят и четирите.На другия ден по обед вече бяха монтирани на саморйски джанти в Првец.Незнам ти кога си проверявал ,на нас ни казаха ,че до месец ще докарват нова партида опитай пак и успех
                        На самите гуми им пише размера,а именно 6.5/80-15.Жалко че нямам снимка от близо за да се обедите,око не лъже
                        Suzuki Vitara 1.6 8v Limited Slip Diff, BFGoodrich T/AKM2 215x75x15

                        Коментар


                        • До: Tракторни гуми

                          Първоначално публикуван от Arkus Преглед на мнение
                          Незнам кога си провеявал,преди една седмица на 12.01.2010 ходихме лично в Диана Долни Богров и имаше 2бр. 6.5/80-15,който ги запазихме.Званяхме от там в центровете Драгалевци,Люлин и нямаха.Обадихме се в Диана Пловдив и имаха 2бр 6.5/80-15.Казаха че до една седмица ще ги пратят в Диана Богров и така на 21.01.2010 се обадиха,че двете бройки от Пловдив са дошли и ни пазят и четирите.На другия ден по обед вече бяха монтирани на саморйски джанти в Првец.Незнам ти кога си проверявал ,на нас ни казаха ,че до месец ще докарват нова партида опитай пак и успех
                          На самите гуми им пише размера,а именно 6.5/80-15.Жалко че нямам снимка от близо за да се обедите,око не лъже
                          Та ти си ги купил как да има, преди около два часа беше проверено. Как се държи самурая с тракторките, тежът ли му?
                          Ако ти е удобно мерни ги колко им е диаметъра.
                          0877 44I 88I
                          Самурай 1,3
                          Дискавъри ТД5

                          Коментар


                          • До: Tракторни гуми

                            Значи саморя е задиган малко-по-дълги люлки на ресиорите и гумите седът екстра в подкалниците,никаде не допират.Относно как ги върти-доста добре с този мотор 1.6 VITARA си пердаши на 1ва бърза на доста места.За калта няма какво да говорим варват,неогазен сняг и там са представят доста добре,но на огазен демек лед отдоло са куци, но то е заради малкото контактно петно.Все пак са тракторни силата им е в калта.А на ледът се знае вериги.За диаметърът утре ще ти кажа.
                            Suzuki Vitara 1.6 8v Limited Slip Diff, BFGoodrich T/AKM2 215x75x15

                            Коментар


                            • До: Tракторни гуми

                              В Самоков има 2 такива гуми при Митко в магазина на дупнишкия пьт.

                              Коментар


                              • До: Tракторни гуми

                                Ето и едно клипче на тема тракторните гуми на наши видни колеги

                                http://www.youtube.com/watch?v=BmK4ZnvCnSY
                                SUBARU TRIBECA '08

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X