Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
    ...Коко, или си объркАл %-та, или нямаш телевизор !
    Е аз затова съм написал "почти".
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

      Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
      Моят опит пък показва, че на лед почти 101% от водачите са хрисими като агънца, независимо от гумите и возилата.
      Вчерашна ситуация, не на лед ,НО- карам си по магистралката с 90 в крайна дясна лента и на километър от Църна Маца посока София, както си карах изведнъж видях нещо да профучава покрай мен изпреварвайки ме, В АВАРИЙНАТА ЛЕНТА, ЗАБЕЛЕЖИ!!! Скоростта на тоя идиот беше с поне 150 километра в час по голяма от моята (90), не можах да видя нито номер нито модел нито цвят дори на колата. За моите над 1 милион километра такова нещо не ми се беше случвало, изплаших се истински защото мина покрай мен на 50см и ако ме беше ударил нямахме никакъв шанс. Та не знам тоя в 101% ли да го сложим???
      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

      Коментар


      • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

        Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
        Моят опит пък показва, че на лед почти 101% от водачите са хрисими като агънца, независимо от гумите и возилата.
        Това, когато знаят, че има лед. Ела да ги видиш как раздават газ, нищо, че при следващия завой има място, дето слънце не го вижда зимата. Ма пък е със скъпи зимни гуми и т'ва няма значение. Да не отварям дума за пешеходците, искачат все дно е лято и ще спреш за 2 метра.
        Ford Maverick II 2.3 XLT
        Ford Mondeo MK5

        Коментар


        • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

          Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
          Скоростта на тоя идиот беше с поне 150 километра в час по голяма от моята (90)...
          Не-не, объркАл си се нЯщу. ЧЕти оттука-нататък, нема такАв филм у нашенско. Фсички си карат кротко-бавно.
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            Не-не, объркАл си се нЯщу. ЧЕти оттука-нататък, нема такАв филм у нашенско. Фсички си карат кротко-бавно.
            Сега ще ме караш да качвам клипове от по час по "Тракия", в които нищо особено не се случва? Че има идиоти-пишкомерци, които си пълнят километража с поршета, хеми-та и т.н. - има. Че има дебили, които току изпреварват отдясно през аварийната лента - също се случва. Само че все пак това са по-скоро отделни инциденти, а не масова практика.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              Не-не, объркАл си се нЯщу. ЧЕти оттука-нататък, нема такАв филм у нашенско. Фсички си карат кротко-бавно.
              Много километри съм изминал за 8 години в Германия по магистралите. Там със 140 в крайна лява лента наистина нямаш място да седиш по дълго време. Но да те изпреварят през аварийната лента със скорост с която тоя трябва да е в крайна лява, как да ти кажа, НЯМАМ ДУМИ, бих го пребил като куче с чистата съвест че съм спасил невинни хора.
              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

              Коментар


              • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                с поршета, хеми-та и т.н. - има. .
                Да ти кажа, не видях добре, но тоя дори не беше с някаква класна кола.
                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                Коментар


                • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                  И кво опря се до...
                  Класна кола спазваща правилата
                  -Мале тоя ква кола а пък я кара като бастун!
                  Същата движеща бързо
                  Де ... ба... бастуна на джигит се праи.

                  Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                  Коментар


                  • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                    Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
                    Същата движеща бързо
                    Де ... ба... бастуна на джигит се праи.

                    Ако не си прочел по горе, тоя мина с бясна скорост до мен и ако ме беше ударил... си заминавахме и двамата 100%. Няма да споменавам ако други се возят... Та съм сигурен че и ти не си готов някой тъпанар да ти вземе живота, защо?

                    П.П.
                    Тази случка я виждам с тежестта на случай в който някой пиян и развеселен насочва пистолет към теб, но само да се пошегува разбираш ли, не на сериозно.
                    Последно редактирано от disko04; 27-03-18, 16:05.
                    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                    Коментар


                    • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                      Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
                      Поне пишете марка и модел на тези бързоизносващите гуми че да знаем.
                      Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
                      За да няма "подхвърляния" и да има място за размисъл- гумите със силно ламелизирани и еластични блокчета в протектора.
                      Semperit top grip
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:semperit.jpg
Прегледи:1
Размер:26.9 КБ
ID:5784786

                      Две зими изкараха на един от служебните ми бусове . На третата година ги пуснах летни . Изядоха се до август , а със сигурност пробегът им през лятото беше под 10 000 км.

                      Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
                      Както е и пълно с такива, дето като са дали ХХХ лв. за зимни гуми, и си мислят че ще спрат на лед като през Август.
                      С това съм напълно съгласен .
                      Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
                      ...Това, когато знаят, че има лед. Ела да ги видиш как раздават газ, нищо, че при следващия завой има място, дето слънце не го вижда зимата. Ма пък е със скъпи зимни гуми и т'ва няма значение.....
                      С това - също . Аз затова казах , че "парен-каша духа" .
                      Последно редактирано от Vlado_Ts; 27-03-18, 16:08.
                      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                      Коментар


                      • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                        Аз пък се възмущавам на мнения че когато си разумен опитен и предпазлив нямат значения гумите.
                        Не визирам никой!
                        Толкова ли е сложно да си помогнеш на уменията с гуми според сезона.
                        Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                        Коментар


                        • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                          Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
                          Аз пък се възмущавам на мнения че когато си разумен опитен и предпазлив нямат значения гумите.
                          И има защо да го правиш.
                          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                          Коментар


                          • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                            Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                            Тази случка я виждам с тежестта на случай в който някой пиян и развеселен насочва пистолет към теб, но само да се пошегува разбираш ли, не на сериозно.
                            Туй е тъй, щото ти е чужда кОлтурата на орАжието. Кат разрешат сЛободното притежание и носене, вече нема ти праЙ ФЧепЕтление!
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                              Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                              Като знам че излизам рано,къде 6,00-6,30 и го дават 0 градуса,и ще обикалям примерно утре Сърбистан ама из техната Стара Планина,ич и си не помислям за уетни гумета!!!!
                              Живота и здравето са ми по ценни!Вообще си не правя компромиси за тва дали да икономисам примерно 10,60 BGN от стойността на гумата!
                              п.п.Края на май ме е валял сняг в Мокра Гора......и бех с летни......прищИх се яко.....
                              Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                              0888854582
                              Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                              Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                              Коментар


                              • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                                Точно !Има ли Р никакви летни и зависи и къде ти се очертава каране.Аз съм в Косово до Прищина до вчера си беше студ .Не много минус ,но вятъра прави нещата коварни навсякъде и калта замзръзва отгоре на вятър.Чак в петък го дават с високи минимални,мапняма как да сменя гуметата на личните,чак за Великден ще е май,ако имам време ,не че карам с определено летна шарка ,но поне са по широчки и височки.Тука със служебната за зимни си е идеално.
                                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X