Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

    N990 nankang.
    За 20км днес ми направи впечатрление че са много тихи,нарочно влезнах в два завоя с по голяма скорост и се държаха добре а бяха студени.Утре ще има 60км черени пътища и около100км асфалт с много завой и ще имам повече впечатления.Иначе гумите са си истински но не са спонсори на никойче да струват майка си и баща си
    Grand Vitra ddis 2008
    SEAT Althea XL tsi 2010
    Mitsubishi Canter

    Коментар


    • #62
      От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

      IVEID Питаш ме щи кажа 205/70/15 всесезонни или в краен случаи летни, но тихи, много много тихи и аз съм заплюл скорпиона но де го намеря се оглеждам кво друго се предлага, и то е НИЩОООО!!!! таман харесам нещо примерно един ханкоок оптимо 4S и цената му хубава и ОП нема моя размер, накрая ша взема си купя едни за лека кола 205/65/15 хем са по евтини хем ги има всякви, тя хондата и без тва е 1400 кила мокра ма пък са 20мм по малки в обиколка
      Последно редактирано от zero; 02-12-11, 21:57.
      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
      Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

      Коментар


      • #63
        От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

        Първоначално публикуван от tanosliven Преглед на мнение
        N990 nankang.
        За 20км днес ми направи впечатрление че са много тихи,нарочно влезнах в два завоя с по голяма скорост и се държаха добре а бяха студени.Утре ще има 60км черени пътища и около100км асфалт с много завой и ще имам повече впечатления.Иначе гумите са си истински но не са спонсори на никойче да струват майка си и баща си
        Аз гледам е тея http://www.bggumi.com/eshop/productinfo/2/15062284
        или тея макар че тея не са ми налични http://www.nankang.com.tw/home.php?f...1&no=13&pno=26
        Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
        Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
        Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
        Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

        Коментар


        • #64
          От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

          Ако не бързаш изчакай до понеделник като се върна от тестаще споделя какво впечатление имам но както и да е аз на марки не робувам защото 99.99% плащаме само марката,а при малко известните няма и ментета .Мои познат взе за 1200Е мишелин и се оказа че са менте
          Grand Vitra ddis 2008
          SEAT Althea XL tsi 2010
          Mitsubishi Canter

          Коментар


          • #65
            От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

            Хич не бързам аз от лятото съм им вдигнал мерника на моите, и без тва тука 2-3 фирми ми викат чакаме зареждане през януари или февруари викам е барем ша доидат топли топли та ще чакам отзивите ти, наи ме интересува шума им и как е контрола с тях да не се лъзгат много Така кат ги пипаш и гледаш мязат ли да имат гума вътре
            Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
            Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
            Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
            Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

            Коментар


            • #66
              От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

              Ми точно това ме притесни отначало -че са много ,,гумени''малко по-мек граифер от мишелина латидуде крос но човека ми обещава повече километри от мишелина.Дай боже
              Grand Vitra ddis 2008
              SEAT Althea XL tsi 2010
              Mitsubishi Canter

              Коментар


              • #67
                От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                Първоначално публикуван от zemooo99 Преглед на мнение
                Според мен няма "потнико-балтон",или "сандало-ботуш".Всесезонната гума е компромис,който може би е оправдан от бюджетна гледна точка,но е добре човек да си има зимни и летни гуми ,и да си ги сменя според сезона.
                Компромис бих нарекъл "две гуми втора ръка на теглителните колела, че да изкараме зимата" имам всесезонни на черокито и на сузукитата, а сега и на митсубишито...

                Впечатления накратко:
                Toyo - добро сцепление, но шумни; (на едното сузуки)
                Kumho - кучета, ама истински кучета, не като сегашните питбули педали... (на черокито)
                Yokohama - добро сцепление и тихи; (на другото сузуки)
                Continental - добро сцепление и адски тихи (на митсубишито... лошото е, че малеят и теснеят и си иска едни хубави 18-ки 235... ама по-натам)

                а и нека не забравяме, че почнем ли да разчитаме на гумите, спирачките, въздушните възглавници и звездите от краш теста... то сме тръгнали по лош път... трябва си и разум и правилна преценка на пътните условия!

                Първоначално публикуван от tanosliven Преглед на мнение
                N990 nankang.
                За 20км днес ми направи впечатрление че са много тихи,нарочно влезнах в два завоя с по голяма скорост и се държаха добре а бяха студени.Утре ще има 60км черени пътища и около100км асфалт с много завой и ще имам повече впечатления.Иначе гумите са си истински но не са спонсори на никойче да струват майка си и баща си
                корейците отдавна правят хубави неща...

                Коментар


                • #68
                  От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                  Аз маи харесах моите всесезонни гуми само чакам да ги получат, 172 лева цена без отстъпка. http://www.bfgoodrichtires.com/tire-...t-a-tour-tires разгледах разни ревюта тестове али бали отзивите са добри
                  Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                  Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                  Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                  Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                  Коментар


                  • #69
                    От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                    Първоначално публикуван от zero Преглед на мнение
                    IVEID Питаш ме щи кажа 205/70/15 всесезонни или в краен случаи летни, но тихи, много много тихи и аз съм заплюл скорпиона но де го намеря се оглеждам кво друго се предлага, и то е НИЩОООО!!!! таман харесам нещо примерно един ханкоок оптимо 4S и цената му хубава и ОП нема моя размер, накрая ша взема си купя едни за лека кола 205/65/15 хем са по евтини хем ги има всякви, тя хондата и без тва е 1400 кила мокра ма пък са 20мм по малки в обиколка
                    За твоя размер - 205/70/15 това, което виждам за момента:
                    Всесезонни:
                    1. VREDESTEIN Quatrac 3
                    Vredestein Quatrac 3 205/70 R15 95T - 180 лв.
                    Много добра гума!
                    2. PIRELLI Scorpion STR - 205 лв.(на 2-ро заради цената)
                    http://www.bggumi.com/eshop/productinfo/2/15006438/
                    3. DUNLOP Grandtrek ST 1 - 180 лв.

                    Зимна тиха:
                    1. Hankook W442 - 159 лв.

                    За АТ избора е друг. Но според мен, за твоя размер VREDESTEIN Quatrac 3 е гумата!
                    П.П. За лек автомобил 205/65/15 VREDESTEIN Quatrac 3 - е 211 лв.
                    дори спестяваш!
                    http://www.avtogumi.bg/oscommerce/vs...5-p-42825.html
                    Последно редактирано от ivied; 03-12-11, 18:11. Причина: VREDESTEIN Quatrac 3 или STR

                    Коментар


                    • #70
                      От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                      Благодаря колега веднага ще огледам от къде мога да взема и тоя ведерщеин или там както му се вика Но сега избора е много оскъден все чакат зареждане към януари летни и всесезонни почти нямат.
                      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                      Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                      Коментар


                      • #71
                        От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                        Първоначално публикуван от zero Преглед на мнение
                        Благодаря колега веднага ще огледам от къде мога да взема и тоя ведерщеин или там както му се вика Но сега избора е много оскъден все чакат зареждане към януари летни и всесезонни почти нямат.
                        Виж посочените сайтове. Не е реклама, надявам се - просто опит. Взимал съм и от 2-та и нямам забележки. Коректни са и ако имат наличност - за 1 ден са при теб. Иначе те осведомяват за очакваната дата на доставка. Радвам се, че намерихме гумата за теб!

                        Коментар


                        • #72
                          От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                          Тук, като гледам, са по-евтини: www.pitlane.bg.
                          От този сайт си купих скоро Hankook Optimo H730.
                          HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                          Коментар


                          • #73
                            От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                            Честита Коледа на всички!
                            Много късмет, здраве и безаварийно каране!
                            Втора зима, след повече от 25 хил. км.- от Алпите през зимата до Анадола през лятото, да споделя впечатления и от днес: след 160 км. в истински високопланински зимни условия - Белмекен - Юндола - махалите Рохлева, Бутрова, Горна Дъбева, Кръстава и т.н.
                            При лед и сняг като на финландска коледна картичка, при температува от -8 до -4`C всесезонното Pirelli STR се държеше перфектно. Сцепление, стабилност, управляемост, спирачен път...
                            По празния път и опитите за полудрифтинг-полузанасяне дигнаха адреналина, но до управляеми нива.

                            Коментар


                            • #74
                              От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                              Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
                              Честита Коледа на всички!
                              Много късмет, здраве и безаварийно каране!
                              Втора зима, след повече от 25 хил. км.- от Алпите през зимата до Анадола през лятото, да споделя впечатления и от днес: след 160 км. в истински високопланински зимни условия - Белмекен - Юндола - махалите Рохлева, Бутрова, Горна Дъбева, Кръстава и т.н.
                              При лед и сняг като на финландска коледна картичка, при температува от -8 до -4`C всесезонното Pirelli STR се държеше перфектно. Сцепление, стабилност, управляемост, спирачен път...
                              По празния път и опитите за полудрифтинг-полузанасяне дигнаха адреналина, но до управляеми нива.
                              Мога само да се присъединя към горното!След като неделята ПСС не препоръчваха туризъм по високите части на планините,реших че точно това е момента да се пробват гумите Pirelli STR на бившия Гранд на Карбуратора-на Витоша, участъка от х.Момина скала до х.Бор/по-високо нЕма/.Същите заигравки,на същите условия, със същия ефект.В никакъв случаи не се държаха по-лошо от зимните Кумхо на другото Чероки.Извадиха и двама закъсали оптимисти с леки коли.

                              Коментар


                              • #75
                                От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                                Вчера вече не издържах и си поръчах PIRELLI Scorpion STR, днес след 5 часа монтаж (Няма такова мотане!!!) ги сложих и бегом на "полигона" (моят роден квартал в който снега като падне декември и изчезва към средата на Март, а и баирите не са рядкост, за разлика от Чистенето) и бях Изумен! На асфалт - нормална гума, но на снега ме изненада (сравнявам я с досегашните си Бриджстон Дуелер летни и с Нокиан зимни на колата на Жената) Всички заледени детски пързалки (за удобство наречени улици) ги качих, слезнах, спирах, завивах, давах газ.... с две думи so far so good - Доволен съм, за сега много повече от колкото очаквах. Но по сериозно мнение, ще мога да дам след година две и повечко километри

                                Благодаря на "Карбуратора", че ми "светна лампите"!
                                Че това сменяне на летни - зимни, свързано с Чакане, Блъскане, мръзнене и 50-60 лева за смяна. Ми Омръзна!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X