Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Правилното въже.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Правилното въже.

    Ако това въже е 150 лв в Гладиатор, още утре ставам собственик.
    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
    Към модераторите-А изтрийте го сега.
    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

    Коментар


    • От: Правилното въже.

      Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
      Ако това въже е 150 лв в Гладиатор, още утре ставам собственик.
      Точно това го имам подарък от Сашо и е много добро! Като за плосък колан има впечатляващи динамични качества. Препоръчвам ти го.
      Technical Rescue Direct - life lies in courage
      http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

      Коментар


      • От: Правилното въже.

        Ето какво ми донесе добрия старец - 7 метра правилно полиамидово въже, 30 мм, от правилните хора.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:vyje.jpg
Прегледи:1
Размер:191.7 КБ
ID:5436424
        Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
        Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

        0885372997 - Дани

        Коментар


        • От: Правилното въже.

          Без правилното въже нямаше как да го извадя този вранглер. Почвах да затъвам и аз.
          Прикачени файлове
          GSM 0877 08 99 19
          Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

          Коментар


          • От: Правилното въже.

            Щеше да бъде идеално, ако и "правилното въже" беше гумирано отгоре, тъй като в този си вид живота му е изключително кратък! Всеки влезнал камък, прашинка, кал и т.н. при опъна го претрива и къса. П.С. Има такова наистина правилно въже, но струва 300лв
            RB Patrol Team

            Коментар


            • От: Правилното въже.

              Първоначално публикуван от Асен Василев Преглед на мнение
              Щеше да бъде идеално, ако и "правилното въже" беше гумирано отгоре, тъй като в този си вид живота му е изключително кратък! Всеки влезнал камък, прашинка, кал и т.н. при опъна го претрива и къса. П.С. Има такова наистина правилно въже, но струва 300лв
              Ама цената е като 3 такива, като горното. А дали ще изкара 3 пъти повече удари, въобще не е сигурно.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • От: Правилното въже.

                Що ми се струва,че за 300 лева ще намеря 2 АРБта и да ми извините английския ма има да си сецам до следващия край на света.

                Нищо против нямам качествените неща,но наистина искам да видя въже за 300 лева,нещо което си заслужава тия пари,а не само на колко е оценено.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Правилното въже.

                  Първоначално публикуван от Асен Василев Преглед на мнение
                  Щеше да бъде идеално, ако и "правилното въже" беше гумирано отгоре, тъй като в този си вид живота му е изключително кратък! Всеки влезнал камък, прашинка, кал и т.н. при опъна го претрива и къса. П.С. Има такова наистина правилно въже, но струва 300лв
                  По принцип си прав, но при почистване след употреба животът му е приличен. Това на снимката горе ми е второ, имам едно 3 метрово, което все още е в добро състояние, а е издържало доста зимни и летни (някои доста кални) тегления. След 2-3 тегления му махам железата и го пускам в пералнята. Засега няма вид на протрито или прекъснато някъде.
                  Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                  Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                  0885372997 - Дани

                  Коментар


                  • От: Правилното въже.

                    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                    Що ми се струва,че за 300 лева ще намеря 2 АРБта и да ми извините английския ма има да си сецам до следващия край на света.

                    Нищо против нямам качествените неща,но наистина искам да видя въже за 300 лева,нещо което си заслужава тия пари,а не само на колко е оценено.
                    То пак е ARB



                    Не че е лошо, но: тежи и струва колкото две -три нормални въжета и в най добрия случай ще изкара колкото 2 като експлоатация... т.е. като рентабилност нищо не печелиш... съществения проблем е и че за 300 лв ти продават 7 м, което е твърде късо за това за което го продават. Минималната дължина за да има смисъл е към 450 лв... (10м), което вече си е гламава работа от където и да го погледнеш.
                    И едно лично мнение по темата - правилното въже КАТЕГОРИЧНО не е полипропиленово, а ПОЛИАМИД (PA). То всъщност това естествено не е лично мнение, просто си е така Полипропилена има по-ниска еластичност, много по малка здравина и единственото му предимство е, че има по-малка плътност от водата и не потъва... това го прави "правилно" в специфични случаи, различни от динамично въже за дърпане.
                    Technical Rescue Direct - life lies in courage
                    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                    Коментар


                    • От: Правилното въже.

                      Първоначално публикуван от danvan_ Преглед на мнение
                      Ето какво ми донесе добрия старец - 7 метра правилно полиамидово въже, 30 мм, от правилните хора.

                      [ATTACH=CONFIG]527226[/ATTACH]
                      С тебе май заедно сме ги тормозели за едно и също И аз днес си го взех мойто... 30мм - 7метрово..
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0189.jpg
Прегледи:2
Размер:123.0 КБ
ID:5436689

                      Я кажи как ги махаш металните уши,че да го переш... аз питах.. казаха ми,че не се махали !?
                      Иначе въжето изглежда супер,дано издържи дълго

                      Коментар


                      • От: Правилното въже.

                        Лесно се махат - въжето е еластично и с по яка отвертка като го разтегнеш - излизат.
                        Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                        Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                        0885372997 - Дани

                        Коментар


                        • От: Правилното въже.

                          Няма нужда от пералня. Аз ги навивам на каквото намеря и с водоструйката.
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • От: Правилното въже.

                            Като му опънеш жилите 10-ина пъти и ги отпуска.Стоят по-хлабаво и се махат.
                            088пет722пет99
                            http://www.hydropompi.com/

                            Коментар


                            • От: Правилното въже.

                              Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                              Като му опънеш жилите 10-ина пъти и ги отпуска.Стоят по-хлабаво и се махат.
                              Ти опъва ли го вече? Теглиха ли те някъде? Как се справи въжето?
                              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                              Коментар


                              • От: Правилното въже.

                                Мен ме теглиха със 3 метровото преди месец някъде - нито удар се усети нито нищо - толкова плавно излязох от калта, че чак не повярвах. А ме теглеше една витарка 2 пъти по лека от Гранда, с други въже без удар нямаше да ме помръдне изобщо.
                                При първия опит ,не усетих, че малката и лека витарка, ме дърпа като перце и наби спирачки, но за радост без да има някакви последствия.
                                Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                                Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                                0885372997 - Дани

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X