Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Правилното въже.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Правилното въже.

    Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
    10-12 секунда момчета в задната част на колата, после лапето дето паднало с мотора, а и "баровеца" с маратонки когато му дават краката в близък план..... Все едно стъпва по желе..... Виждал съм такава кал наживо.... Голяма гадост, ако ти пропадне крака - като нищо да го извадиш без обувка.
    Аха, питай ме на Нова Черна къде ми остана пътъка, докато разпъвах лебедката.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • От: Правилното въже.

      Ето тук:

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 073 (Medium).jpg
Прегледи:1
Размер:148.6 КБ
ID:5435349
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 067 (Medium).jpg
Прегледи:2
Размер:145.3 КБ
ID:5435350

      Калта не е като онази на клипа, ама си е добра.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Правилното въже.

        Не бре. Тук бях вече по джанти. Още между дърветата остана в дълбокото.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • От: Правилното въже.

          Ааа, онази кал беше по-гъста и доста озори лебедката. Даже се наложи да ползвам макарата. Дето и викат полиспаст.
          Ама пак е далеч от калта на клипа. Онова е гадно само като го гледаш, камо ли да си закъсал в него. Ама при правилно въже би трябвало да излезе ако дърпащия има малко повече опит.
          Или пак на лебедка, ама с още един джип за котва.

          Ама нали темата е за въжета, та да кажа случка с турски екипаж на шуменското състезание преди 3 или 4 години. (Когато си беше забравил телефона, и уж щеше да идваш с мен по трасето, а закъсня) Значи закъсва комшията с джипа(май някаква гранд витара беше) в една хубава локва, съотборник вече преминал през локвата се връща да му помага, закачат стоманено въже, и със засилка се опитва да го извади. Изважда, ама бронята. След което закъсалия вади едно перфектно въже от багажника... С него се извадиха без грижи, ама кой да се сети, че с другото не бива...
          Та който има такова въже в джипа си да не се замисля, а когато се наложи дърпане-да си го ползва, че да не стане по-голяма беля. Иначе е излишен багаж...
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Правилното въже.

            Бях там. Зеления Врангел дърпа Витарата с една златиста броня. Умрях от смях. Само че го дърпа с як колан, не със сапан.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • От: Правилното въже.

              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
              Не бре. Тук бях вече по джанти. Още между дърветата остана в дълбокото.

              Там, там...

              Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

              www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

              Коментар


              • От: Правилното въже.

                Баш.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • От: Правилното въже.

                  Първоначално публикуван от Calico Преглед на мнение
                  Там, там...

                  Ей туй си е кал, та дрънка!

                  Коментар


                  • От: Правилното въже.

                    Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                    Ей туй си е кал, та дрънка!
                    Хубава си беше калта , но тази на Елешница държи рекорда за най гадна кал ...
                    Извинявам се за офтопика .
                    VEREYA MOTORSPORT TEAM

                    Коментар


                    • От: Правилното въже.

                      Здравейте ,колеги.ОБЪРНАХ целия град но капронено въже не можах да открия.
                      Та молбата ми е към вас ,някой ще свърши ли услугата да ми купи 10 м въже капронено ,и да ми го засили по еконт с наложен платеж?
                      0896 396 700 Димчо Костов.

                      Коментар


                      • От: Правилното въже.

                        Ето ти телефона на човека който ги прави-08886649едно едно. Работи си с куриерски фирми,та ще ти го изпрати.
                        088пет722пет99
                        http://www.hydropompi.com/

                        Коментар


                        • От: Правилното въже.

                          Благодаря колега ,аз си мислех че за мойте 10м няма кой да се занимава .Ще пробвам.
                          0896 396 700 Димчо Костов.

                          Коментар


                          • От: Правилното въже.

                            Първоначално публикуван от sniper elite Преглед на мнение
                            Благодаря колега ,аз си мислех че за мойте 10м няма кой да се занимава .Ще пробвам.
                            Ако мислиш че ние сме си поръчвали по 100 метра,лъжеш се!

                            В момента 1м. (30мм) е към 13лв. Това за ориентир само!
                            088пет722пет99
                            http://www.hydropompi.com/

                            Коментар


                            • От: Правилното въже.

                              ммммммммм не разбирам от вьжета,но гледам за $ 100.00 NEW ARB ARB710US 3-1/8" x 30 Recovery Strap - 24000 lbs



                              Това са 9 метра и малко под 11 тона с 20% разтегливост.100 долара са си 100 долара,в БГ лева са около цената на тия за които става вьпрос горе,а АРБто както знаем не е никак евтино,има и на почти половината пари и пращат кьде ли не.


                              За идея само,че и аз си мислех за цена от 4-5-6 кинта,а то било двойно и горница.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: Правилното въже.

                                Аз си взех от въжетата на BaiLamarin 25мм 10метра с оплетени краища и метални ушета срещу 100лв с доставката. Това на АРБ мисля че е около 150 в Гладиатор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X