Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вериги

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вериги

    Преди две години дадох 100лв. за вериги,на кутията уж пише TUV,ама ала-бала.Чист китайски миндил.Накъсаха се и ми натрошиха калниците.Купих синджир от железарията да ги поправя,ама и той миндил.Не дава да го допра с флекса,реже го като кашкавал.После ми попадна една истинска верига,от едно време,май от ЗИЛ,нарязах я на парчета ,и през дупките на джантата слагам на 5-6 места и стягам с болтове с по-големи шайби.Малко е трудоемко,но ставам като снегорин.
    0884 987 137
    В българския език НЯМА дума, която в множествено число да завършва с "Й"

    Коментар


    • От: Вериги

      Първоначално публикуван от zemooo99 Преглед на мнение
      Преди две години дадох 100лв. за вериги,на кутията уж пише TUV,ама ала-бала.Чист китайски миндил.Накъсаха се и ми натрошиха калниците.........

      Тестваме и на една фиеста, пак едни китайски миндили... като се скъсат ще "обадя". Тестовете са - ....приятни.

      Коментар


      • От: Вериги

        В метро /не го обичам тоя дискаунтър/ преди месец гледах вериги за ван и джип на цена 100-120лв. Предполагам са ментаци, но за излизане от ситуация сигурно стават.
        ПП Размерите бяха само до 31".

        Коментар


        • От: Вериги

          Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
          В метро /не го обичам тоя дискаунтър/ преди месец гледах вериги за ван и джип на цена 100-120лв. Предполагам са ментаци, но за излизане от ситуация сигурно стават.
          ПП Размерите бяха само до 31".

          Ама "горните" за това и ги пуснах. Щото е друго да знаеш, че имаш вериги отзад.
          700лв за вериги... а?
          Някой, ако си кара с тях по калта и камъни и го*на... си купуваме ТРАКОВЕ, не вериги.

          Коментар


          • От: Вериги

            На мен веригите ми трябват не за излизане от ситуация,или за няколко метра,а за сериозна работа.Необходимо ми е да съм проходим в тежки условия,затова съм оборудвал камиона си по този начин /както между впрочем правят и повечето тираджии/.Ако някой ден имам едни 700лв. дето не ми трябват може да си купя и "маркови" вериги.
            0884 987 137
            В българския език НЯМА дума, която в множествено число да завършва с "Й"

            Коментар


            • От: Вериги

              Тествах наскоро купени вериги певаг, разм.ера ми е 235/70/16,Оказа се много добра верига ,доста оране и издържа.Готиното е автоматичното обтягане,колкото повече е караш толкова по опъната.но.....цената и е убийствена
              интересно ми е обаче ,това произвежда ли се и дали някой има идея къде http://www.vbox7.com/play:bfd30656

              Коментар


              • От: Вериги

                Произвежда се.Виждал съм го по американските сайтове,и в английския ибей.
                0884 987 137
                В българския език НЯМА дума, която в множествено число да завършва с "Й"

                Коментар


                • От: Вериги

                  Колега,а случайно да знаеш как се изписва на английски или конкретен сайт?

                  Коментар


                  • От: Вериги

                    Чети тук.
                    Предполагам, че след първата цена ще се откажеш дори да го мечтаеш..
                    Нисана ти е достатъчно добър в тоя си вид, за експлоатацията му.

                    Коментар


                    • От: Вериги

                      ммм мерси много колега,сега ще се зачета,иначе идеята ми е по скоро да се информирам ,а ако ми остане доста свободно време може и да се заема да си намеря занимавка за свободното време ,в смисъл да си ги проектирам

                      Коментар


                      • От: Вериги

                        Здравейте, днес се свързах с човек, който продава вериги останали от някаква казарма. Каза че са чисто нови(били от резерва). Поръчах си 16-ки, зиг-заг шарка. Цената е 60лв, като пристигнат ще кажа дали наистина са истински едновремешни и ще оставя телефона на човека, ако не се сметне за реклама.

                        Коментар


                        • От: Вериги

                          Здравеите,някои ползвал ли е текстилни вериги и дали вършат работа изобщо?
                          Honda CRF 250 X
                          Touareg 3.0 TDI

                          Коментар


                          • От: Вериги

                            Първоначално публикуван от Иво Томов Преглед на мнение
                            Здравеите,някои ползвал ли е текстилни вериги и дали вършат работа изобщо?
                            Ето малко инфо колега.

                            http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=81187

                            Коментар


                            • От: Вериги

                              Благодаря колега ,търсих в търсачката но не излезна тема,хмм
                              Honda CRF 250 X
                              Touareg 3.0 TDI

                              Коментар


                              • Re: От: Вериги

                                Купих си вериги/китайски/ от Автоманията , която е на "Симеон" до канала. За 50 км. по Бистрица не са мръднали. Веригите са 16мм - за 4х4, струват 80лв.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.

                                Зареждам...
                                X