Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Песъкоструйни пистолети

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Песъкоструйни пистолети

    Моя е ето такъв
    http://www.intertechnic.net/product_...7a32a4&id=1522
    С дюза 3.5мм, на 10 бара се справя в смисъл не работи непрекъснато. Лошото е че на тия тип "хоби" пистолети са им прави дюзите и петното дето правят е много малко. Затова съм намислил да взема професионална дюза. Тъй като най- малките са 4мм. може да се наложи да добавям още една глава, защото не ми се купува нов компесор. Ще стане нещо подобно..
    http://www.intertechnic.net/product_...7a32a4&id=1524
    0888543685 Валери

    Коментар


    • До: Песъкоструйни пистолети

      Първоначално публикуван от Пакостин Преглед на мнение
      Здравейте колеги, качил съм 3 снимки, дано е станало. Искам да ви питам, компресора на снимката ще ми помогне ли да си направя пясъкоструйка за по-домашно използване. Човекът, който ми го даде, каза че е, или от трактор, или от камион. Много не са ми ясни компресорите, затова се обръщам към вас за мнения и съвети. Търпя и критика! ПП. Компресора не съм го плащал
      С тоя компресор може най -много да боядисваш.От трактор ЮМЗ е,от по новите модели,които са ги произвеждали в България,моя е руски,.За по удобно обърни главата.Виж в темата за компресора съм качил снимки

      Коментар


      • До: Песъкоструйни пистолети

        Благодаря колеги, мислех че съм намерил як копресор, но уви. Ще търся друг. Поздрави от морето.
        [SIGPIC][/SIGPIC]...нищо не е така, както изглежда!!!

        Коментар


        • До: Песъкоструйни пистолети

          И един съвет - махни компресора от акумулатора - аз така носих един разпределителен вал на наваряване след седене 2 месеца върху акумулатор - от изпаренията на киселината имаше язви, дълбоки по 5 мм
          ПроС гАзар... 0883 353 299 Ивайло

          Коментар


          • До: Песъкоструйни пистолети

            Ок, благодаря, само за снимките го сложих
            [SIGPIC][/SIGPIC]...нищо не е така, както изглежда!!!

            Коментар


            • До: Песъкоструйни пистолети

              Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
              Колеги вижте какво си купих .Някой ползвал ли е такъв, и ако е да сподели.
              Здравей колега, можеш ли да кажеш откъде си купи пистолета на Ейнхел, че не можем да го намерим, а той ни хваща окото, поне на снимката.
              [SIGPIC][/SIGPIC]...нищо не е така, както изглежда!!!

              Коментар


              • До: Песъкоструйни пистолети

                Първоначално публикуван от Пакостин Преглед на мнение
                Здравей колега, можеш ли да кажеш откъде си купи пистолета на Ейнхел, че не можем да го намерим, а той ни хваща окото, поне на снимката.
                Ейнхил е марка на Метро и Практикер-аз го мярнах в Практикер Люлин,но ти е далече .
                Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                Коментар


                • До: Песъкоструйни пистолети

                  От Практикер колега във В.Търново.Вчера ги гледах 28-29лв.
                  "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                  Коментар


                  • До: Песъкоструйни пистолети

                    Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
                    Ейнхил е марка на Метро и Практикер-аз го мярнах в Практикер Люлин,но ти е далече .
                    Много благодаря колега, прав си, далече ми е. Имам приятел в Симеоново който активно следи темата, и сигурно вече е ходил до Люлин, ако не му е попречил снега.Темата за нас е много интересна, и ние сме много благодарни на всички участници!
                    [SIGPIC][/SIGPIC]...нищо не е така, както изглежда!!!

                    Коментар


                    • До: Песъкоструйни пистолети

                      Здравейте колеги,искам да попитам някъкви по евтини могат ли да сенамерят,а ако има да ми кажете къде и как се използва най важното и става ли компресор от помпене на гуми
                      [SIGPIC][/SIGPIC]Марин Илчев

                      Коментар


                      • До: Песъкоструйни пистолети

                        Първоначално публикуван от monster energi Преглед на мнение
                        Здравейте колеги,искам да попитам някъкви по евтини могат ли да сенамерят,а ако има да ми кажете къде и как се използва най важното и става ли компресор от помпене на гуми
                        Най-евтините,които съм срещал,са тези на Илиенци-20-тина лв.За компресора е писано-над 200-250 литра в минута.
                        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                        Коментар


                        • До: Песъкоструйни пистолети

                          Ето един пистолет който би трябвало да си върши работата.
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • До: Песъкоструйни пистолети

                            Първоначално публикуван от Пакостин Преглед на мнение
                            Здравей колега, можеш ли да кажеш откъде си купи пистолета на Ейнхел, че не можем да го намерим, а той ни хваща окото, поне на снимката.
                            Взех такъв от Практикер за 29лв. На външен вид е същия като този от Киров за 200..Разликата е че е с метални дюзи, а Кировския е с керамична. В Киров ми казаха че не се износва дюзата, ама при мен се изяде за 20-на часа, като само с пясък духам. Другото което забелязах е че клапана дето спира въздуха не затваря добре и духа настрани, но това може да е някакъв фабричен дефект..Вече 4 модела смених и се оказа че френския за 19лв. от Бриколаж работи най-добре.
                            0888543685 Валери

                            Коментар


                            • До: Песъкоструйни пистолети

                              Първоначално публикуван от mraveca Преглед на мнение
                              Ето един пистолет който би трябвало да си върши работата.
                              Да де, ама от тоз съвсем ще ти омалеят ръцете от държене и стискане на спусъка... при другите поне не си държиш пясъка в ръка
                              ПроС гАзар... 0883 353 299 Ивайло

                              Коментар


                              • До: Песъкоструйни пистолети

                                Първоначално публикуван от The_Machine Преглед на мнение
                                Да де, ама от тоз съвсем ще ти омалеят ръцете от държене и стискане на спусъка... при другите поне не си държиш пясъка в ръка
                                Пък и заради марката,сигурно ще надскочи 250-300 лв.А и за него,пак си требе сериозен компресор.
                                Последно редактирано от taran; 06-01-10, 19:24.
                                Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X