Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Песъкоструйни пистолети

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Песъкоструйни пистолети

    Утре ще питам един приятел който им е ползвал услугите,просто за сверка,но не вярвам да е друга фирмата.
    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

    Коментар


    • #32
      До: Песъкоструйни пистолети

      Друга фирма с такъв песъкоструй там мисля че няма.Телефона ми го беше дал Драго,когато бях закъсал.
      С "Фармахим" - непобедим
      Дизел - само дънки!

      Коментар


      • #33
        До: Песъкоструйни пистолети

        За компресора не е толкова важно налягането, колкото дебита.
        Моето шаси го песъкоструеха точно във фирма ЛИНКАМП, само че те се занимават основно с продажбата на професионална техника за песъкоструене, и трудно се навиват за услуги.
        Защитната екипировка също е много важна, особено на лицето. Този прах докарва силикоза, кофти работа. Затова оператора на пистолета беше с противогаз свързан чрез маркуч с компресора, и така човека дишаше чист въздух, освен това между компресора и противогаза имаше някакво специално устройство за филтриране и регулиране на въздуха за дишане.


        Това в количката е металургична шлака, която била по добра от кварцовия пясък според шефа на фирмата.

        Коментар


        • #34
          До: Песъкоструйни пистолети

          Имам 300кг. сух кварцов пясък с едрина 0.45. за песъкоструй. Не е използван и е в чували. Цената му е 35лв. и е В Русе.
          [I][FONT=Comic Sans MS]NISSAN Terrano II R20 2.7TD '93[/FONT][/I]

          Коментар


          • #35
            До: Песъкоструйни пистолети

            Ще опитам да ви покажа едно клипче за възможностите на пистолетите от "Бриколаж". Дано да може да се отваряи с пррограмите които имате. Явно не стана. Пак ще опитам.
            Това го качих в You Tube "http://www.youtube.com/v/f569MGe7WSA"
            Последно редактирано от nola; 19-11-08, 20:49.
            [I][FONT=Comic Sans MS]NISSAN Terrano II R20 2.7TD '93[/FONT][/I]

            Коментар


            • #36
              До: Песъкоструйни пистолети

              Първоначално публикуван от nola Преглед на мнение
              Ще опитам да ви покажа едно клипче за възможностите на пистолетите от "Бриколаж". Дано да може да се отваряи с пррограмите които имате
              Да,много полезно ще е!Аз така и нямах време да се отбия до колегата taran,за да видя каква работа върши неговия.Защото мисля да си взема такъв,омръзна ми да цакам по ~10 лв. за две-три миниатюрни ламаринки на разните песъкоструйчици.И то не е за парите за услугата,ами да стигна до другия край на София,ми излиза по-скъпо от тях самите.Действително е мръсна работа,ама до това дето си направиш сам,другите трудно могат да се доближат.

              п.п. С колегата сме писали по едно и също време,когато той е качвал клипчето.
              Последно редактирано от м20_маниак; 19-11-08, 21:11.
              С "Фармахим" - непобедим
              Дизел - само дънки!

              Коментар


              • #37
                До: Песъкоструйни пистолети

                Някой тук запознат ли е с "почистване със сух лед". Става въпрос за ето това http://coldclean.net/index-9.htm
                [I][FONT=Comic Sans MS]NISSAN Terrano II R20 2.7TD '93[/FONT][/I]

                Коментар


                • #38
                  До: Песъкоструйни пистолети

                  Пясък с каква едрина е най-подходящ за алуминиеви детайли и най вече за джанти? В началото пише 0.6 но за какво?

                  Коментар


                  • #39
                    До: Песъкоструйни пистолети

                    Първоначално публикуван от g06ko Преглед на мнение
                    .....за алуминиеви детайли ....
                    Моя опит е съвсем аматьорски, но не бих чистил повече алуминий с пясъкоструй Може би с някакви по-ситни песъчинки и да стане нещо, но с 0.6 се матира, става на вълни и ми грознее
                    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                    Коментар


                    • #40
                      До: Песъкоструйни пистолети

                      Ами на мен са ми чистили джанти и досега не съм имал проблем след като се боядисат стават доста добре( е не са като чисто нови но почти). Наистина става леко на вълни но след боята е почти незабележимо което мен ме устройва. Просто искам да опитам сам тази процедура да видя какво ще се получи затова питам.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Песъкоструйни пистолети

                        Мисля,че 0,6 ще става и за алуминий,щото ако е по-ситен ще се работи много бавно.Единия хъб на джипа го чистих и стана добре,но той не е чист алуминий,а някаква сплав.
                        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Песъкоструйни пистолети

                          Ами аз имам няколко джанти които не ми трябват като ми остане време(и набавя всичко необходимо) ще пробвам и ще пиша резултата.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Песъкоструйни пистолети

                            Според мен 0.6 е доста голяма едрина за алуминий. Не съм пробвал моя за такива джанти, но аз съм с 0.45 и пак ми изглежда едър за метал.
                            [I][FONT=Comic Sans MS]NISSAN Terrano II R20 2.7TD '93[/FONT][/I]

                            Коментар


                            • #44
                              До: Песъкоструйни пистолети

                              Днес си купих от Бриколаж синия вариант,но дюзата в предния край е заострена и пише,че е френски,а не китайски
                              Тези дни предстои проба

                              Коментар


                              • #45
                                До: Песъкоструйни пистолети

                                Колеги има едни триъгълни песъчинки които са от хромникел но са много меки незнам къде точно в София се продават но с тях се чисти много лесно и алумина не се набива много са добри аз Работех на Пясъкоструй 4год. и знам от опит дано намеря къде се продават за да ви кажа

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X