Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Техническа литература и документация за металообработващи машини

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • В резюме за разглабянето - сваля се дясната плоча (в края на струга) която държи лагерите на валовете, избиват се щифтовете на валовете, демонтират се валовете. Източва се маслото на кутията, подлага се нещо под кутията и се развиват 4 болта която я държат за супорта и тя изпада надолу (изделието е поне 50кила), свалят се ръчките и др. след това в легнало положение се сваля лицевия панел.
    Сега по същество - търся изкривения вал (#10 на схемата), някой ако има за продаване да пише на лични или в темата. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:cu400-1.jpg
Прегледи:842
Размер:246.0 КБ
ID:6799836Натиснете снимката за да я уголемите

Име:cu400-2.jpg
Прегледи:838
Размер:207.2 КБ
ID:6799837Натиснете снимката за да я уголемите

Име:cu400-3.jpg
Прегледи:805
Размер:206.9 КБ
ID:6799838Натиснете снимката за да я уголемите

Име:cu400-4.jpg
Прегледи:841
Размер:218.1 КБ
ID:6799839

    Коментар


    • При Динко в Ямбол имаше СУ400 за скрап,но не знам дали стои ,беше преди 6 месеца.Супорната кутия беше наред ,беше изронено само текстолитено зъбно колело на мотора за бързият ход .
      Последно редактирано от emilenev; 15-12-21, 21:39.

      Коментар


      • Някой да има документация за плосък шлайф ШПХ 32.11 ? Срам ме е , ама не ми се дават 25 кинта....

        Иначе имам повод да почерпя , исках от дядо Коледа фрезичка , получих 675П заедно със струг 1И611П , плосък шлайф ШПХ и центрови ТОS. Оперативни и в изрядно състояние.

        Фиат Купе
        Опел Фронтера В
        Мицубиши Паджеро Пинин

        Коментар


        • Фиат Купе
          Опел Фронтера В
          Мицубиши Паджеро Пинин

          Коментар


          • Фиат Купе
            Опел Фронтера В
            Мицубиши Паджеро Пинин

            Коментар


            • Фиат Купе
              Опел Фронтера В
              Мицубиши Паджеро Пинин

              Коментар


              • Ти знаеш ли кво е тва бре?!? С тва се работи! Бърже да ги връщаш на дядо ти Коледа!
                Честито за придобивките!
                В миналото ще остане, каквито сме били...

                Коментар


                • Сигурно знам , щом съм го отнесъл като куцо пиле - домат. До четвъртък работеха , след вторник най вероятно ще работят пак
                  Фиат Купе
                  Опел Фронтера В
                  Мицубиши Паджеро Пинин

                  Коментар


                  • Здравейтe. Сдобих се със струг С11С и всякаква документация за него ще ми бъде от полза. Благодаря !
                    Имейл: skrijo@abv.bg

                    Коментар


                    • Здраейте, за С11МБ линка е неактивен, някой има ли книжката?
                      Благодаря.
                      mlml@mail.bg
                      LZ1DSM

                      Коментар


                      • Здавайте колеги, някой може ли да помогне с ел схема за захранване на струг су 320. Днес един познат ел техник се мъчи около 2 часа и каза, че без схема не може да се справи. Благодаря предварително! Мейла ми е botev.petar@abv.bg
                        Последно редактирано от botevmen; 20-03-22, 19:12.

                        Коментар


                        • Здравейте колеги,случайно се сдобих с ножовка ОН 254 , силистренско производство. Някой случайно да разполага с документация за това изделие?
                          Ще бъда благодарен ако някой я сподели.

                          Коментар


                          • Здравейте, какво масло се слага в скоростната кутия на СУ400. В интернет намерих, че се слага на стругове Mobil SHC 627 или 15W-50, но не намерих дали е същото за СУ400. Или ако имате документацията ще се радвам ако я споделите. e-mail:d.mavrov@yahoo.com
                            Благодаря предварително за отговорите

                            Коментар


                            • sek.1
                              sek.1 коментира
                              Редактиране на коментар
                              М 10 Д или каквото ти изпадне друго автомобилно клас 15 W 40 или 15 W 50 . Горе в УП ги карах с хидравлично поради липса на друго .

                          • Първоначално публикуван от goshe_hg Преглед на мнение
                            Здравейте, какво масло се слага в скоростната кутия на СУ400. В интернет намерих, че се слага на стругове Mobil SHC 627 или 15W-50, но не намерих дали е същото за СУ400. Или ако имате документацията ще се радвам ако я споделите. e-mail:d.mavrov@yahoo.com
                            Благодаря предварително за отговорите
                            утре следобед (т.е. 13.04) ще ти я пратя, там пише и за маслото

                            това е добро масло за зъбни предавки
                            mobilgear 600 xp 220 опаковка 20л. 6,60 лв /л. без ДДС
                            от Омникар - в двора на СОМАТ

                            Коментар


                            • здравейте колеги, опитвам се да възстановявам струг Ц8М на ЗММ Пазарджик - да Ви се намира документация за него ? - има някакъв проблем с ръчното подаване - като че ли има счупени зъби някъде там

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X