Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Техническа литература и документация за металообработващи машини

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Здравейте, дали някой си е имал взимане даване с фреза TOS FA5B-H да си каже мнението и дали се намира документация за хоризонталната модификация. При руснаците намерих но е само за вертикалната..

    Коментар


    • Здравейте, купих си стар шепинг. Няма табелка, според дъртите учебници е Ш56 на Машстрой Троян. В момента нямам негова снимка, но изглежда така: Натиснете снимката за да я уголемите

Име:шепинг1.jpg
Прегледи:963
Размер:47.0 КБ
ID:6713979
      Това нещо има съединител, който се е развалил някога и вътре има строшени части, вероятно и липсващи такива. Търся документация или някой, който е наясно какво му е устройството на този съединител. Останалите неща работят.
      Прикачени файлове
      На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
      "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

      Коментар


      • Здравейте колеги..
        Има ли някой документация за шлайф ШПХ 31 ??
        Прегледах темата и не намерих нищо ..
        Знае ли някой от вас дали има голяма разлика между ШПХ 31 и ШПХ 32.11 ?
        Благодаря предварително...

        Коментар


        • Здравейте. Търся всякаква литература, чертежи и документация за струг СТ 201/251.

          Коментар


          • Здравейте колеги. Доста четох но не можах никаде да намеря документация за ц 10мб ако може някой да ми я прати ще съм благодарен. Поздрави.

            Коментар


            • Колеги имам нужда от ръководство за експлоатация за механична ножовка он 163.01 ще съм много благодарен
              0885 297985,мтел-Радо
              0876 556870,виваком като домашен

              Коментар


              • Здравейте,колеги! Трябва ми техническа документация за цифров струг СП 161 произведен в Машстрой Троян с управление Фанук 6Т . Както и ръководство за програмиране на Фанук 6Т.Ако има някой с опит в програмирането на такава машина с Фанук 6т ще се радвам да се свърже с мен! Благодаря

                Коментар


                • Здравейте колеги, вчера си купих су 320, гледам в началото на темата не работи линка с техн документация. Може ли някой да ми я изпрати. Пощата ми е botev.petar@abv.bg , тел. 0888071285 имам и вайбър. Благодаря предварително, хубав ден на всички колеги!

                  Коментар


                  • Някой, ако има ръководство за бормашина ПН161 ще съм благодарян да сподели. Интересува ме обслужване и профилактика. Имам я от скоро и не знам как да я смажа "гресирам", че има някакъв шум.

                    Коментар


                    • https://disk.yandex.com/d/oEuA9zJ04H6nnA

                      Коментар


                      • Здравейте,
                        На 17-а стр. намирам “Наръчник на стругаря”, но линкът не работи, че е от 2011-а. 😀 намира ли му се на някого на удобно да го качи. Мисля че е издание 1973г.
                        Благодаря предварително.

                        Поздрави
                        Миро

                        Коментар


                        • https://dox.abv.bg/user/myfolders?t=1637653683650 - от тук може да изтеглите "Наръчник на стругаря"
                          "Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава!"
                          Ат.Буров.

                          Коментар


                          • Аз ги имам моите в сканиран вид и навремето те бяха качени в DOX .
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • Благодаря на persuader. Изпрати ми ги в Понеделник сканирани. Събрах ги в pdf и го форматирах със съдържание за по-лесно намиране на теми. Пускам го ако някой има интерес:
                              https://drive.google.com/file/d/1gIK...ew?usp=sharing

                              Поздрави
                              Миро

                              Коментар


                              • Здравейте,
                                относно Струг СУ-400, докато го премествахме натиснахме и изкривихме оста на въртока на супортната кутия.
                                Ако може някой колега да даде акъл откъде да започна разглобяването.
                                дилемата е дали да вадим валовете и да след като свалим кутията да я разглобяваме легнала или както е на струга да пробваме да свалим само предния панел.
                                Благодаря предварително!

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CU400-1.jpg
Прегледи:450
Размер:26.9 КБ
ID:6795724

                                Коментар


                                • emilenev
                                  emilenev коментира
                                  Редактиране на коментар
                                  Може да се изправи без разглобяване .

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X